Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakupy

Polecane posty

Ja lubię różnie, uwielbiam chodzić do Silesia City Center, ale jak na przykład potrzebuję stanika, to mojej ulubionej firmy tam nie ma i muszę kupować przez internet, ale mnie to nie smuci, bo mają sklep internetowy świetny, w ogóle znacie takie staniki, Alles? To chyba jest mało znana firma, a ekstra rzeczy robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy znamy :D też uwielbiam! Mój pierwszy prezent bieliźniany od męża (wtedy jeszcze narzeczonego) był to właśnie komplet bielizny od Allesa i jestem wierna marce do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam fajny sklep internetowy partnershop.pl , co prawda nie kupowałam ciuchów tylko gry, po zapłacie miałam natychmiast dostęp do zakupionych gier - super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christinaa
A dla dzieci www.makowapanienka.pl bo mają bardzo dobre rzeczy, praktycznie wszystkie które tam kupiłam później zostały dla chrześniaka własciwie w nienaruszony mstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić UkryteMarzenia.pl zapewniają dyskretną i błyskawiczna przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklepy internetowe? Ja tam wole obejrzeć towar na żywo. Dlatego też wybieram tradycyjne formy, zwlaszcza jesli chodzi o spozywke. Lepiej sie przejsc do polo niz nabrac sie na ezakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak któraś z Was szuka fajnych, niedrogich i polskich dżinsów to polecam denimbox.pl. Wysyłają pięknie zapakowane ciuchy i dodatkowo ślicznie pachną ich autorskim zapachem. Mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ZlotaLinia.com gdyż właśnie tam kupuje dla siebie biżuterie i nie mam zastrzeżeń,to solidna i uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także wolę zakupy w sklepach online,uważam że można tam wiele rzeczy znaleźć taniej w niższej cenie,a wybór jest zdecydowanie większy niż w sklepach stacjonarnych. Moim ulubionym i sprawdzonym adresem jest ZlotaLinia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w sklepach internetowych zamawiam wiele artykułów dla dzieci,np pościel na Senna-Sowka.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję kosmetyki,zamawiając w sklepach internetowych mam przynajmniej pewność ze będzie taniej,a dodatkowo oszczędzam czas,zobaczcie na Wispol.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki macie sposób na to, żeby dowiadywać się o promocjach i zniżkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to bez różnicy. Chociaż nawet bardziej wolę zakupy online. W mojej pracy nie mam za wiele czasu na chodzenie po sklepach. Więc wieczorami lubię sobie poszperać w necie i kupić sobie co nieco ;) Humor się poprawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinetta34
Wolę zakupy online, jak wejdę na modowy portal zakupowy http://www.yosh.pl/# to ciężko mi z niego wyjść :) Zakupy w internecie mają wiele zalet i nie wyobrażam sobie już jak to było kiedyś kiedy nie było takich miejsc w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często przez internet zamawiam bieliznę oraz gadżety erotyczne na Cupidolov.pl moge ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5588
ubranka dla synka na www.makowapanienka.com bo są bardzo wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet zamawiam perfumy na stronie EsencjaPerfum.pl i jestem bardzo zadowolona,szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy robię na stronie MaxQ.pl zawsze szybka i bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaptA
Ja długo nie mogłam przekonać się do zakupów ubrań a szczególnie bielizny online. Do momentu aż koleżanka nie namówiła mnie na wypróbowanie doboru rozmiaru na Alles. teraz już praktycznie nie korzystam ze sklepów stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ubraniami może faktycznie jest ciut gorzej,natomiast jeżeli chodzi o pozostałe artykuły to zamawiam je w sklepach internetowych ie jestem zadowolona,zawsze niższe ceny i szeroki wybór,mój ulubiony sklep to Euro-Zakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sporo się przejechałam na zakupach w internecie zanim znalazłam te właściwe. Z ciuchami zawsze radzę odwiedzić stronę www.cosmosmoda.plciuch bardzo dobrej jakości a cena z nóg nie zwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę zakupy przez internet. Ze względu na oszczędność czasu oraz pieniędzy zawsze kupuje na stronie http://www.cozacena.pl/ Niezależnie co chcę kupić otrzymam najlepszą ofertę na rynku. Robię to wszystko z domu bez biegania po sklepach czy galeriach. Bardzo wygodnie oraz szybko. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecamy zakupy w internecie. Po pierwsze, w internecie mamy o wiele większy wybór jakby nie patrząc "w jednym miejscu". Nie trzeba godzinami spacerować po sklepach szukając "tego czegoś". Po drugie, w internecie kupimy TANIEJ! Sklepy prześcigają się w tworzeniu nowych fajnych promocji, warto wybrać sklep i go na bieżąco śledzić. Wtedy można wyrwać naprawdę fajne rzeczy po niezwykle niskich cenach. Dodalibyśmy do tego jeszcze możliwość wymian czy zwrotów, która jest banalna a przede wszystkim - możliwa. W stacjonarkach nie zawsze mamy na to szansę. My się polecamy jeżeli poszukiwany jest sklep z odzieżą męską. W tej kwestii czujemy się profesjonalistami dlatego piszcie śmiało doradzimy w każdej kwestii :) znajdziecie nas tutaj --> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×