Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zielona kawa na odchudzanie czy kupić

Polecane posty

Gość xdziabkax
rynowna, właśnie tak było w moim przypadku, szukałam tabletek z zieloną kawą i znalazłam iqgreen:) kupiłam je bo poza nią zawierają CGA i chrom, a nie jakieś zwykłe witaminy jak w niektórych i producenci wmawiają, że to na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1585
akurat jeśli chodzi o te iq green to polecam bo zaczęłam kurację 3 tygodnie temu i już mam 4 kg na minusie, zobaczymy ile będzie po 2 miesiącach, ale widzę, że rzeczywiście jakoś to "łatwiej" idzie więc jestem pozytywnie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derba
od kawy lepsze są koktajle ziołowe herbalife(http://www.sklepdiety.pl/). przynajmniej masz pewność, że coś schudniesz. a kawa na odchudzanie? pierwsze słyszę o takim wynalazku. wolę sprawdzone metody(mi pomogły koktajle i mojej siostrze),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cv vc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bgc bgcfng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby kawa na odchudzanie zielona jest w sam raz. Tutaj jednak piszą, że zielona kawa, choć nie jestem pewna czy na pewno zielona, jest dobra na lewatywę - http://lewatywa-shop.pl/lewatywa/tags/kawa Sprawdzał ktoś, czy lewatywa z kawy działa ? Warto zrobić z kawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie bardziej polecam ten produkt http://nplink.net/tpTUTdyY od zielonej kawy. Stosowałam i kawę i African Mango.. Mogę polecić tylko jedno ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dsvbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka092
ja brałam zieloną kawę w tabletkach właśnie to były iqgreen i w miesiąc schudłam 6.5 kg także jednak to dużo daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraskarbekk
ja zamówiłam iqgreen wlaśnie też ze względu na tą zieloną kawę w składzie, zaczynam kuracje i zoabczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milakasienka33
Green Coffee 5K to najwyższej jakości ekstrakt z zielonej kawy, który wspomaga odchudzanie i pozwala osiągnąć doskonałe efekty bez restrykcyjnych diet i męczących treningów. To produkt poszukiwany przez osoby planujące zdrowo i skutecznie zrzucić nadmierne kilogramy. Oficjalna strona http://nplink.net/BJ4hKemZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulalukasik
musze przyznac ze porownalam sklady tych specyfikow i faktycznie iqgreen ma najbardziej "odchudzający" skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiikaaa
wiecie cos na temat iqgreen i skutkow ubocznych? ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka092
tak jak pisałam, brałam i schudłam i wagę nadal utrzymuje:) oczywiście ćwiczę i nie obżeram się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiikaaa
tak tak ja rozumiem to wszystko.. :) pytam bo kiedyś koleżanka się odchudzała z jakimś specyfikiem i jak tylko go odstawiła mimo diety i ćwiczeń zaczęła znów tyć stąd moje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka092
rózności naprawde są w niektorych tych tabletkach wiec moglo tak byc.. a moze po prostu nie przestrzegala diety ;) w kazdym razie mnie jak bralam iqgreen to nie spotkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiikaaa
no wlasnie chyba tak bylo.. bo czytam i czytam o tych tabletkach i nikt nie narzeka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Stosowalam suplement diety Green Coffee który pomógł mi zrzucić parę kilogramów i mój odstajacy brzuch który został po ciąży:) teraz wkoncu wrocilam do formy z przed ciąży. Polecam tę stronkę na której zamawialam 

http://track.cashinpills.com/product/Green-Coffee-Plus/?pid=150&uid=58057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×