Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Betttkas

Jaki prezent dla dziadków na rocznicę ślubu ?

Polecane posty

Za około miesiąc moi dziadkowie będą obchodzić rocznicę ślubu i zastanawiam się wraz z siostra co możemy im kupić z okazji ich święta. Z góry odpadają wszelkie technologiczne, nowoczesne zabawki czy zaawansowane w obsłudze sprzęty domowe z wiadomych powodów ;) Zdecydowałyśmy z siostrą postawić na zakup czegoś co będzie dla nich pamiątką na pewien czas i zarazem mogłoby być jakimś elementem ozdobnym do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jeżeli szukacie czegoś co mogłoby być pamiątką i ozdoba pokoju, to może jakaś ładna ramka ze zdjęciem ? albo jakiś ładny wazon czy figurka ? ostatnio też całkiem modne jest dawanie w prezencie kryształowych statuetek- wybierasz sobie wzór, np. róża lub serce i grawerujesz dowolny napis- to wszystko w niewielkiej kryształowej statuetce. gdzieś widziałam zdjęcia, całkiem efektownie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betttkas
Właśnie ramka ze zdjęciem wydaje mi się strasznie oklepana, tak samo wazon – to dość standardowe pomysły na prezenty. A co do tych statuetek to pierwsze słyszę o czymś takim, może mogła byś dać linka żebym mogła sobie obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka111
mnie też statuetka wydaje się ciekawszą opcją. dokładnego adresu sklepu internetowego pewna nie jestem, wydaje mi się, że to było krysztaly3d czy coś podobnego. wpisz sobie w wyszukiwarkę i w grafikach powinnaś mieć przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betttkas
Tak dobrze zapamiętałaś. Jest to dość dobry pomysł na prezent, na pewno nie szablonowy. Sprawdziłam sobie całą ofertę i oprócz właśnie serc czy róż można nawet umieścić wybrane przez siebie zdjęcie. Jednak najbardziej przypadła mi do gustu statuetka z dwoma sercami https://www.krysztaly3d.pl/img/produkt/galeria/prezent_dla_chlopaka_na_walentynki_2_600x600.jpg, myślę, że taki kryształ3d byłby odpowiedni do święta obchodzonego przez dziadków. Fajnie, że można statuetkę bardzo spersonalizować ;) Lecz jeszcze muszę pokazać to siostrze, bo sama się nie zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika Rak
A może jakieś masaże? Moim dziadkom taki prezent się bardzo spodobał. Wykupiłam im vouchery na zabiegi SPA w Hotelu Piramida http://www.hotelpiramida.pl/ i mówili po powrocie, że dawno tak się nie odprężyli - taka opinia jest chyba najlepszym dowodem, że to był udany prezent;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że fajnym prezentem będzie pamiątkowy odlew dłoni :) to coś oryginalnego i niespotykanego :D ja zamawiałam tutaj http://ramyczasu.pl dla swoich dziadków i wyszło ekstra :) byli bardzo wzruszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×