Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kim są ci ludzie na tych zdjeciach? Co te zdjęcia przedstawiają?

Polecane posty

"jakoś ostatnio uciekałaś/eś z forum" Chyba jasno okresliłam swoją płeć juz samym moim nickiem? Taką trudnośc sprawia ci jej odgadniecie? " dlaczego?gdy tylko przypomniałam , że uwłacza Ci przebywanie tu z nami debilami wg Ciebie " Nie przypominam sobie, może podasz link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na założonym przec Ciebie tytanie inteligencji temacie ok tygodnia temu. obrażałaś tu wszystkich. myślę , że jesteś jakimś krypto sekciarzem bezrobotnym , któremu sekta za drobną opłatę nakazała tu siać szatańskie elementy . obrażać Chrześcijan min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka to kryptogej podający się za dziewczynę. troll uciekający gdy tylko go zapytać o kobiece sfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na założonym przec Ciebie tytanie inteligencji temacie ok tygodnia temu. obrażałaś tu wszystkich" którym? konkrety. Przypominam sobie tylko tematy, w których zarzucałam wam, że w większości nie potraficie dyskutować, bluzgacie i piszecie ad personam i macie denne poczucie humoru rodem z gimnazjum, co zgadza się z stanem faktycznym . Na szczęście jest tu troche osób, z którymi można podyskutować na poziomie, a jak akurat nie ma to zawsze można troche was poirytować :) "myślę , że jesteś jakimś krypto sekciarzem bezrobotnym , któremu sekta za drobną opłatę nakazała tu siać szatańskie elementy . obrażać Chrześcijan min. " to teraz już nie wiem, czy prowokujesz, czy piszesz na serio. Nie, nie ma takich ludzi, którzy uważają metalowców za sekte. Chyba nie ma... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasiaszatanistka to kryptogej podający się za dziewczynę. troll uciekający gdy tylko go zapytać o kobiece sfery " Pół roku za mna łazisz i piszesz bez przerwy, ze jestem facetem. Jeszcze ci się nie znudziło? Swoją drogą, te pytania o "kobiece sfery" to te "pokaż cycki", "pokaż cipe"? :) bo nie przypominam sobie innych, gimbusku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż się prosi żeby seksmisję zacytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka nie kombinuj tylko pokaż cycki ocenimy kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są to ludzie którymi ty nigdy się nie staniesz, bo ty jesteś rodzajem metala, który potrafi się tylko uczęszczać na kafeterii z braku znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"są to ludzie którymi ty nigdy się nie staniesz, bo ty jesteś rodzajem metala, który potrafi się tylko uczęszczać na kafeterii z braku znajomych " Och, jak ty dużo o mnie wiesz :) A wiesz, ze byłam na tym metalfeście z którego jest to zdjęcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co, że byłaś? Poznałaś kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super Kasiu. a miałaś tam orgazmy? tyle chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no i co, że byłaś? Poznałaś kogoś? " Hmm, zawarłam kilka krótkotrwałych nowych znajomości, ograniczonych czasem trwania festiwalu, bo trzymałam się głównie z swoimi znajomymi. I nie mam pojęcia co masz na celu, zadając to pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy metale będą głosować na Pana Prezydenta Komorowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"super Kasiu. a miałaś tam orgazmy? tyle chłopaków " To jest jedno z tych twoich "pytań o kobiece sfery" trolu od "kaszany"? :) Swoją drogą nawet nie wiesz, jak mało śmieszni są tacy "erotomani-gawędziarze" jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z tłumu
"Och, jak ty dużo o mnie wiesz usmiech.gif A wiesz, ze byłam na tym metalfeście z którego jest to zdjęcie? usmiech.gif" co z tego jak z nikim nie potrafiłaś słowa zamienić tylko patrzałaś na innych z otwartymi oczami jacy to oni fajni a skąd wiem, patrz na nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym nie gadaj gdzie byłaś bo prędzej czy później wypłynie twoje zdjęcie a tego raczej nie chcesz także, przyhamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co z tego jak z nikim nie potrafiłaś słowa zamienić tylko patrzałaś na innych z otwartymi oczami jacy to oni fajni a skąd wiem, patrz na nick " :D "a poza tym nie gadaj gdzie byłaś bo prędzej czy później wypłynie twoje zdjęcie a tego raczej nie chcesz także, przyhamuj " sprawdzałam już kiedyś z ręką na łomoczacym sercu - nie ma moich zdjeć w żadnej galerii z tego festiwalu :) Faktycznie, na takiej imprezie trudno uniknąć obiektywu fotografa, tylko że tam były tysiące ludzi - jestem igłą w stogu siana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×