Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tertio

Wyjazd do pracy z agencja

Polecane posty

Wyjezdzal moze ktos z was do pracy za granice z agencja pracy tymczasowej? Szukam osob, ktore moglyby mi napisac czy jest szansa na dostanie takiej pracy w niemczech jak sie nie zna zbyt dobrze jezyka (to znaczy troche znam, ale nie plynnie). Ostatnio znalazlem oferte tutaj: http://polandworkforce.com/praca-za-granica i zastanawiam sie czy nie pojechac, ale wlasnie jezyk to znam tak srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze jedz,jezyk ci latwiej przyjdzie na miejscu,tam zawsze jest jakis polak ,bez obawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kolega wyjechał z tym ze do Norwegii pracę znalazł przez pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez agencje zawsze bezpieczniej niż w ciemno koleżanka wyjechała własnie do norwegii pracę znalazła dzięki portalowi pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dzwoniłam do pracaidealna.pl muszę przyznać ze jestem zaskoczona mam już przetłumaczone cv teraz czekam na propozycje pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez agencje zawsze lepiej niż w ciemno brat raz wyjechał w ciemno i po dwóch tygodniach wrócił bez kasy i bez pracy a pracaidealna z tego co obserwuję na forach ma dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracaidealna to oksymoron. robicie sobie czarny pr. mialam skorzystac ale nie: zalosni jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież pracaidealna to nie agencja oni tylko tworzą i tłumaczą cv a potem umieszczają je na norweskim portalu dla pracodawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś wie czy trzeba dobrze znać język żeby aplikowac na pracaidealna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z językiem na pewno jest łatwiej znaleźć pracę najważniejsze zeby się przynajmniej dogadać aplikować mozesz i bez jezyka ale nie wiem czy potem sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozważam jeszcze ewentualnie połączenie przyjemnego z pożytecznym i wyjazd za granicę na studia połączone z pracą. Z tego co widziałem to organizują coś takiego na http://smiletrips.pl tylko na ten moment nie orientuje się czy są tam jakieś specjalne wymagania. Trzeba będzie zadzwonić i się dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty? naprawdę? trzeba zadzwonić? to sami nie przyjdą prosić, żebyś pojechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety sama praca się nie znajdzie ja już pracuje dzięki pracaidealna.pl ale troszkę zeszło zanim znalazłam pracę takie czasy ze więcej chętnych niż ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa akurat - srasz na rzadko a nie pracujesz co za durna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę ze na forum sami hejterzy ja wyjechałam z pracaidealna i polecam ten portal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wyjechałaś? ile zarabiasz? gdzie pracujesz? tego już nie napiszesz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w olso opiekuję się dzieckiem nie są to moze kolosalne zarobki ale starcza na życie i jeszcze 3 tyś miesięcznie odkładam nie znam dobrze języka bo wtedy mogłabym znaleźć inną pracę i więcej zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znasz język to sobie poradzisz dużo jest teraz firm pośredniczących w szukaniu pracy jesli chodzi o Norwegię to tez polecam pracaidealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez już dzwoniłam do pracaidealna ale czekam na cv mają napisać i przetłumaczyć na norweski zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje cv jest juz tez widnieje na portalu dla pracodawców i tez czekam na oferty chętnie stąd wyjadę jak pracaidealna się nie sprawdzi to chyba wyjadę w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciemno wyjazdu nie polecam marne szanse na sukces skończy się kasa i wracasz do domu lepiej przez agencję lub taki portal jak pracaidealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam komunikatywnie język i też chcę znaleźć pracę dzwoniłem już do pracaidealna i czekam na cv zamierzam szybko wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×