Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o syropach pulneo fosidal fenspogal?

Polecane posty

Gość gość
Ja przy przeziębieniu stosuję fosidal. Skutecznie łagodzi kaszel i nie pozwala chorobie zejść na dolne drogi oddechowe. Zdecydowanie szybciej pozwala do zdrowia wrócić moim dzieciakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwqqqqaaa
Mnie w ubiegłym roku lekarz przepisał eurespal. Myślałam że umrę. Zawroty i okropne bóle głowy, nudności i okropna senność. Nigdy już tego nie wezmę. Natomiast nasz pediatra nie przepisuje nigdy tego leku bo powiedział ze ma do niego uraz bo kiedyś w szpitalu dziecko po tym syropie dostało jakiegoś wstrząsu i umarło mu na rękach. Natomiast wiele mam z którymi rozmawiam stosuje i nie mają dzieci skutków ubocznych wiec na każdego inaczej działa. Jak wszystkie leki zresztą. Także osobiście nie mam odwagi podać po tym jak sama się czułam i po rozmowie z pediatra tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam kiedyś u dzieci pulneo, ale już od dłuższego czasu leczę je fosidalem i uważam, że jest bardzo skuteczny. Podaję go zaraz przy pierwszych objawach infekcji, żeby nie dać jej szansy się rozwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikiMiki1
Ja u moich smyków też ten Dicotuss używam. Przynajmniej jestem spokojna bo wiem że żadnej chemii tam nie ma tylko same naturalne składniki. szybko działa a to dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety jestem alergikiem i jedną z substancji na które źle reaguje jest miód. Poza tym w moim mieście bardzo dużo osób choruje na zapalenie płuc i oskrzeli. Myślę, że trzeba działać przeciwzapalnie i szybko. Dlatego wybrałabym fosidal. Dobrze również przez czas choroby zostać w domu i nie kusić losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno odkryłam fosidal i bardzo jestem z niego zadowolona. Szybko łagodzi kaszel, bo ma działanie przeciwzapalne i ułatwia powrót do zdrowia. Tych dwóch pozostałych nie miałam okazji stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, fosidal znamy i stosujemy odkąd uratował synka przed zapaleniem oskrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×