Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tertio

Wasze wymarzone wakacje

Polecane posty

Jakie wakacje marzą wam się najbardziej? :) Ja marzę żeby kiedyś wybrać się na rejs luksusowym statkiem, takim jak tutaj: http://www.tanierejsowanie.pl/statki/costa-fascinosa-2356.html ale jeszcze trochę muszę pozbierać pieniędzy zanim będzie mnie na to stać. Na drugim miejscu jest wycieczka do Japonii, klimat Orientu to jest to :) A jak to wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliak22
moje wymarzone wakacje to wycieczka do USA, która udało mi się ostatnio wykupić w biurze podróży Konsorcjum! Jadę na wycieczkę Mozaika USA, zobaczę mój ukochany Nowy Jork, Waszyngton - nie mogę się doczekać, ale to dopiero w 2019 roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlea
Podróż dookoła świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanessaP

A ja tam wolę jechać gdzies gdzie jest wmiarę blisko. Pewnie do Stanów kiedyś jak najbardziej 🙂 Ale póki co to zawsze korzystam z ofert last minute bądź first minute. W 2019 roku na pewno wybiorę się do Hiszpanii z biurem podróży CoralTravel, ( zresztą tak jak i w zeszłych latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie marzy się wyprawa do Iranu razem z Aliena Tours bardzo podoba mi się ich program podróż w małej grupie to, że jest się oprowadzanym przez miejscowych przewodników i oprócz tego że zobaczy się ważne zabytki to też będzie można poznać życie zwykłych ludzi bo zaplanowana jest wizyta w irańskim domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

My w tym roku jedziemy na dwa tygodnie do Kołobrzegu i już nie mogę się doczekać.  Wiadomo jak to nad morzem jest - czasem może popadać ale na to znalazłam alternatywę i będziemy mieszkać w MS PRO APARTAMENTY   ze strefą  Fitness & Spa. Jak będzie padać to będziemy siedzieli w spa lub na basenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Ja dzięki mojemu ukochanemu miałam okazję być na cudnym rejsie na Ibizęi Majorkę z Travelinc i jestem zachwycona wspaniałością takiej wyprawy. Przygoda, wiatr we włosach, rajskie zakątki - cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Mi się marzą Malediwy, widziałam idealne miejsce z Itaki więc może w końcu tej zimy skusimy się z meżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Też parzyłam na ofertę Itaki, fajną mają do Turcji i Egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Mnie marzył się rejs statkiem i dzięki mojemu ukochanemu mężowi spełniłam to marzenie w wakacje. Travelinc spisało się na medal i przeżyliśmy wakacje ze snów - Morze Śródziemne jest boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×