Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cholernie żałuję powrotu do pl

Polecane posty

Gość gość

Jestesmy tu trzy miesiące i płakać mi się chce, chcieliśmy budować dom i z tego względu przyjechaliśmy na roczny urlop do pl. żałuję strasznie bo biurokracja nie pusci nas z budową do maja, pieniądze idą jak woda, mieszkamy w kawalerce z dzieckiem, wszystko drogie, dziecko choruje - problem za problemem i mam żal tesciow ze tak naciskali na tą budowę jak dobrze wiedzą jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sory ale dla teściów się budujecie? Nie lepiej na stałe tam zamieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy do ku/r/wy nędzy macie za ciśnienie na budowę domu ? :O Co rusz się słyszy o czymś takim. Młodzi ludzie a już się porywają na takie decyzje - udupić się chałupą w jednym miejscu do śmierci i z***biście. Potem narzekanie, a pracy nie zmienię, bo by się trzeba przeprowadzić, a drogo to utrzymać, a miało być inaczej itd. itp. Domy to się buduje po 50tce. Trzeba być debilem żeby wrać tu, do tego dziadostwa żeby jeszcze na dodatek budować chałupę :O Masz dziecko, to myśl o jego przyszłości ! Co je tutaj czeka ? Grzebanie po kiblach na stare lata i praca za 2 k na rękę przy dobrych wiatrach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mieszkaliśmy za granicą ładne parę lat i tesciow ie naciskali żebyśmy brali się za budowe, że materiał jeszcze tani i podrozeje, ze to, tamto to mysleliśmy że może faktycznie pieniądze zainwestować w dom. i załujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty swojego rozumu nie masz, skoto tek teściów musisz słuchać.Przecież jeszcze nie wybudowałaś tego domu, nawet nie zaczęłaś a już płaczesz. Jełsi macie działkę to niech zostanie, kiedyś sprzedacie, pozwolenie wydane, nie musi być realizowane, materiałów budowlanych wbród, oddać też moiżńa spokojnie.Nad czym jęczysz, aby było jeszcze gorzej.Zabieraj dupę, kasę , rodzinę i wracaj tam gdzie masz perspektywy.Teściowe stare egoistycznepokolenie, pewnie sobie uroili,ze synka będą miali blisko.Ogarnij sie zanim jest jeszcze szansa na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie po co się budujące dla teściów. Ja tez mieszkam za granicą, tu urodziłam dzieci, tu pracuje, mieszkam i tu będę kupować dom. Nie znam nikogo kto wrócił do Polski i jest zadowolony, dlatego ja o powrocie nawet nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulaki
No teraz taka moda w polandowie. Pojado do Anglików, zatyrajo się ale tu chałupe se postawio minimum 200m2 z kolumienkami, wykuszem i dachówką grubą, drogą, laminowaną co się świeci jak psu jajca, samochód z saluunu, meble na wymiar, wszystko na cycuś glancuś......., a na plecach garb, zmęczenie, kredyt po wsze czasy i zero wakacji przez najbliższe lata ale za to chata na bogato :D Cebulandio! Ojczyzno moja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roczny urlop? I zamierzacie wrócić za granicę? Czy mąż wróci a Ty zostaniesz z dzieckiem? Jaka inwestycja? Inwestycją może być zakup mieszkania do remontu jeśli się tym potraficie zająć pod wynajem, a nie budowanie nowego domu który regularnie będziecie utrzymywać, w kraju w którym nie mieszkacie albo będziecie mieszkać zapewne bez szans na pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mogliscie prowadzic tej budowy "zdalnie"? tym bardziej ze macie tesciow blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cebulaki dziś usmiałam się ale tak faktycznie jest :P powinnas pisać skecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cebulaki no ja też je/błam :P dodałabym jeszcze wykostkowane granitem podwóreczko i płot koniecznie kuty w starym stylu, nie ważne, że nie ma co do gara włożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wok

Do PL się nie wraca. Z PL się ucieka. Nauczcie się tego, bo tutaj tak jest od Mieszka I. Kto żyw stąd spier/da/la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A co wy sie tak tych ludzi czepiliście. Pokażcie swoje domy. Chce widzieć te wasze oazy dobrego smaku. Czekam na zdjęcia.

Inna rzecz po uj tu przesiadujecie na polskim forum jak Polakami gardzicie. Obłuda taka, że aż kipi.

A ty powyżej po ciul, żeś to podniósł jak temat stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciesz się że oczy ci się otworzyły na samym początku gdy nie wlozyliscie kupę kasy w budowę. Pakować się i wracać. Ja jak widzę te rosnące ceny i to co s i e dzieje w szpitalach i przychodniach a choruje więc często mam z tym kontakt to gdyby tylko miał mi kto pomoc na poczatek to spadam w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×