Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lildes

Jak postąpić w tej sytuacji ?

Polecane posty

Bardzo proszę o poradę :( Mam 15 lat . Ostatnim czasem nawiązałam kontakt z pewnym kolegą moich znajomych przez facebooka.Widzieliśmy się raz przez chwilkę w rzeczywistości,kiedy poznałam go przez wspólnych znajomych,ale od tygodnia zaczęliśmy pisać,to znaczy on napisał.Po jakimś czasie poprosił mnie o numer telefonu,ja podałam.Piszę mi się z nim bardzo dobrze.Wszystko super.Tylko on jest ode mnie starszy o 4 lata . On nie chce żebym jakoś szczególnie mówiła komukolwiek o tym,że mamy kontakt,bo jeszcze ktoś sobie coś pomyśli i będzie gadanie.Ja mówiłam tylko mamie,bo mam do niej zaufanie ,ale chciałabym powiedzieć komuś,kto zna również go ,a nie mam możliwości.Moja przyjaciółka kiedyś usłyszała,że z nim pisałam (to było ,gdy napisał kilka miesięcy temu ,ale później nie miałam z nim kontaktu) to bardzo się wkurzyła ,bo nie chciała ,żebym z nim pisała itd. W sumie nie wiem,czemu tak zareagowała.Słyszałam dziś,jak moja przyjaciółka gadała z kolegą o nim i że zaczął pisać ostatnio do jakiś lasek itd. Ja się nie udzielałam,ale korciło mnie,żeby powiedzieć cokolwiek,bo chciałam jak na tą chwilę zatrzymać dla siebie to ,że utrzymuje z nim kontakt.Z resztą wiedziałam,jak przyjaciółka zareaguje i że będzie prawiła mi morały.Ja nie wiem już,co zrobić. On chciał się ze mną spotkać w piątek. Mogę się spotkać,ale troszkę się boję tego,że się wkręcę ,a jak zawsze skończę z tym źle . Niby,że chce ,a niby że się boję. Najbardziej właśnie tego,że ktoś może się o tym dowiedzieć.:( Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecino daruj sobie. Zaden zdrowy i normalny dziewietnastolatek nie interesuje sie pietnastolatka. Poczekaj minimum 5 lat i wyrosnij z problimow typu ona jej powiedziala i to straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×