Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kati7889

praca w Norwegii

Polecane posty

Gość kati7889

ruszył nowy portal oferujący pomoc osobom szukającym pracy w Norwegii pracaidealna.pl ktoś słyszał lub korzystał już ? jakie opinie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez o nich słyszałam podobnież wystarczy zadzwonić i odpowiedzieć na kilka pytań a cv tlumaczą za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzwoniłam do ich ostatnio tez szukam pracy za granicą mam nadzieje ze pracaidealna.pl mi w tym pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiego rodzaju to praca trzeba znać język? ktoś już wyjechał przez portal pracaidealna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy co potrafisz i czego szukasz w pracaidealna.pl rekrutują na różne stanowiska więc w zasadzie chyba kazdy ma szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja się tez chyba do nich zgłoszę mam dość mojej obecnej pracy chętnie bym gdzieś wyjechał a czemu nie Norwegia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Norwegii ciężko jest wynająć mieszkanie ;) i z praca wcale nie tak łatwo wiec sie tak nie reklamujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zawsze lepiej niż angia bo tam już nie ma po jechać a Norwegia jednak kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w Norwegii jest chyba łatwiej o pracę dużo ludzi wyjezdza przez takie portale jak pracaidealna i jakoś sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też marze o wyjezdzie do norwegii do tej pory nie miałem jak a w ciemno boję się jechać moze właśnie pracaidealna.pl przyniesie mi szczęscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją ofertę już praca pracaidealna.pl to rzetelna firma polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam już od nich ofertę pracy czekałam ponad dwa tyg ale się odezwali mam nadzieję od kwietnia zacząć pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również dzwoniłam do pracaidealna.pl wszystko wydaje się profesjonalnie przygotowane ale czekam jeszcze na oferty pracy bo w końcu to jest najważniejsze ale ludzie piszę ze wyjezdzają ja też na to liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez ten portal znalazłem pracę na budowie język znam dość słabo ale podstawy mam opanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a długo czekaleś o ofertę ? ja dzwoniłem do nich 3 tyg tymu i ciagle czekam a tez na budowie szukam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie jakoś 2 tyg po tel do pracaidealna już się odezwał pracodawca w sumie długo nie czekałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jezykiem zawsze łatwiej znaleźć ale chyba nie jest to warunek konieczny pewnie angielski też wystarczy bo tak bez języka to sobie nie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje taka rozmowa z konsultantem pracaidealna ? płacimy kilka zł za minutę ciekawe ile minut trwa taka rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dzwoniłam do rozmowa trwała 7 minut szybko i na temat konsultant pracaidealna pyta o znajomosc języka doświadczenie i umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×