Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze ulubione apteki

Polecane posty

Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzonymi aptekami polecam skontaktować się z www.aptekacodzienna.pl Jest to świetna sieć aptek, na której można w pełni polegać. W ich ofercie znajdziecie szeroki wybór leków oraz suplementów diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej chodzę do apteki www.aptekaosowa.pl. Posiadają przystępne ceny, szeroką ofertę, atrakcyjne promocje i dobrą obsługę. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych aptek w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Próbowałam kilka, ale ostatecznie to jest doz.pl Online ma dobrze skonstruowany sklep internetowy i dobrze zaopatrzony. A potem można to sobie zamówić do ich apteki stacjonarnej i wtredy całkowicie odpadają koszty transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Od lat korzystam z apteki św. Barbary w Knurowie i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze mają wszystko, czego potrzebuję w bardzo dbrych cenach i służą profesjonalną pomocą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikko

Jeśli chodzi o niedrogą aptekę to u mnie najlepiej sprawdza się apteka internetowa aptekamirowska.pl Super zaopatrzenie, dobre ceny i migiem realizowana wysyłka. Parę dni temu zamawiałem różne leki na przeziębienie bo dobrze je mieć jesienią w apteczce i już u mnie są, także obsługę klienta i wysyłkę oceniam na pięć z plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×