Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fatalne zauroczenie?

Polecane posty

Gość gość

Witam, moze jest ktos kto mi pomoze paroma slowami jak mam sie dalej zachowac bo chyba zeswirowalam i nie chce go wystraszyc.. poznalam go na jednym z portali, widzialam sie z nim 2 razy i tak sie wkrecilam ze ciagle o nim mysle. Mezczyzna z klasa, przystojny, kulturalny, na zywo jest cudny, komplementuje mnie, czule przytula, ma mnie nawet na tapecie w telefonie.jednak gdy rozmawiamy przez sms jest zupelnie inny, chlodny. Pisal ze za wczesnie mowie o uczuciach i nie chce go wystraszyc wiec co moge zrobic by tego nie zmarnowac bo popadlam na maxa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbumbu
Ty to odbierasz inaczej, niż on. Według mnie nie ma co się martwić, czekaj na rozwój wydarzeń. Z reguły faceci mają mniejszą świadomość potrzeby okazywania uczuć kobiecie, to po prostu normalne. Jeśli drażni cię to, delikatnie spytaj, co jest nie tak, skoro odpisuje tak oschle. Ale nie naciskaj Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam mu wiadomosc ze zalezy mi na naszym kontakcie, spytalam jakie ma intencje zeby wiedziec na czym stoje i pewnie jutro sie dowiem. On ma racje ze to za wczesnie a odpisuje mi oschle poniewaz powiedzial ze nie lubi pisac smsow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tapete w telefonie latwo zmienic znam takiego jak opisujesz rozwodnik manipulant kobieciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest rozwodnikiem, tapete zauwazylam przez przypadek, sam mi jej nie pokazal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie naciskaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis nie odezwal sie ani razu a do tej pory zawsze pisalismy kolo parunastu sms. Czy to przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i stalo sie co nie powinno sie stac. spedzilismy romantyczny wieczor i noc w hotelu, kochalismy sie. zapytal mnie czy z nim bede, bo sie we mnie zakochal,zgodzilam sie. dzis rano obudzil sie i powiedzial tak: czy Ty myslisz ze ta noc cos zmieni we mnie, ja sie nie zmienie. chodzilo o to ze jest malo romatyczny... co chcial mi dokladnie przekazac, calkowicie go nie rozumiem. napisalam ze chce wiedziec na czym stoje i co mialo znaczyc to zachowanie, telefon milczy od dwoch godzin a mnie doprowadza to do szalu. czy mam to zakonczyc czy nadal czekac na rozwoj wydarzen, zauroczylam sie, ale nerwowo nie wytrzymuje bo nie wiem jakie on ma intencje wobec mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu po wielorakich przebojach jestesmy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×