Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy sa tu mamy Warszawa Gocław?

Polecane posty

Gość gość
to ja Autorka tym szarym wózkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Ja mam pomarańczowo-szara gondolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mieszkasz po stronie kościoła czy po drugiej stronie ulicy? Ja w szarym wysokim bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
W tym gdzie sklep Lego czy w tych naprzeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Ja na osiedlu przy kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka : ja mieszkam w starym bloku, naprzeciwko kościoła, to jest stare budownictwo. teraz jest taka brzydka pogoda ze nie wychodzę wcale na spacery, zawsze chodzę obowiązkowo, codziennie, ale teraz jest tak brzydko i zimno że siedzimy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
To wiem już w których. Ja tez codziennie staram się wychodzić, nawet jak jest troche chłodniej. Ale w tym tygodniu to akurat więcej jeździmy - troche zakupów i odwiedzin u koleżanek :-) Ale podświetlaj chyba już ma byc lepsza pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wychodzę jak jest mróz, ale wiatr jest chyba najgorszy, a że ostatnio byliśmy troszkę przeziębieni to siedzieliśmy w domu. chyba jak każdy czekamy na wiosnę, a ostatnio zrobiło się już tak ładnie i ciepło a tu bęc!! i powrót zimy, oby nie na długo. A jak ma na imię Twoja córeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
My wczoraj wyszłyśmy na troche ale to bardziej po osiedlu w okolicy i na bazarek, pogoda w kratkę - raz zaczynało kropić, a raz wychodziło słońce. Ale jednak masz racje - ten wiatr jest najgorszy. Na szczęście Młoda zapakowana i okryta w gondolce smacznie sobie spi :-) Ale po świętach ma byc podobno już o wiele cieplej i więcej słońca - tez sie nie mogę doczekać. Moja ma na imię Daria a jak sie nazywa Twój synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma na imię Mikołaj. od jutra ma być poprawa pogody, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Dziś jeszcze troche chłodno było ale od jutra już ma byc cieplej, byłaś dziś na spacerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tak byłam, ale wbrew pozorom było zimno. słońce ładne ale wiatr zimny. A Ty byłaś?' Olexxa mieszkasz na Gocławiu od urodzenia czy od jakiegoś czasu? ja po ślubie przeprowadziłam się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Wczoraj miałyśmy gości. Dziś byłyśmy na chwile na spacerze i już było ciepło i fajnie. W weekend już ma byc w ogóle super - podobno ok 20 st Ja na Gocławiu od 7 lat, wcześniej mieszkałam w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olexxa a jakiej firmy masz wózek? Bo dziś widziałam ale taki ciemno szary z ciemnym pomarańczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Noo to mogłam byc ja ;-) dzisiaj jedno kółko wokół jeziorka zrobiłyśmy tylko bo po zakupach spieszyłam sie z Mała do domu na jedzenie. My zwykle ok południa wychodzimy, czasem tez po południu. Zagadaj mnie następnym razem - mniejsze szanse ze Cię rozpoznam bo sporo szarych spacerówek jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie wiem czy to byłaś Ty :), a jak podejdę do obcej dziewczyny to będzie numer, umówimy się może po niedzieli ok? miałaś długie blond włosy związane w kucyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Mogłabym byc ja, mam sredni blond i faktycznie związane w kucyka :-) ja pewnie bede jutro czy pojutrze nas jeziorkiem, ok popołudnia zwykle ale spoko mozemy sie w przyszłym tygodniu umówić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, bo jutro to lecę na pocztę i też w tyg. Mam zakupy, więc nie wiem ile będę nad jeziorkiem. A następny tydzień mam luźniejszy, więc się umówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
To może ja do Was dołączę jesli pozwolicie. Mam szaro-zieloną gondolę taką żarówiastą trochę:) w przyszłym tyg trochę będę jeździć, ale na pewno któregoś dnia nad jeiorkiem będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka: pewnie zapraszamy :) , im nas więcej tym lepiej :), teraz jestem zabiegana, ale po niedzieli się umówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Mamamalgosi -> chyba kojarzę Twój wózek :-) Dziewczyny -> i zawsze razem raźniej - szczególnie że już coraz ładniej bedzie :-) Wprzyszłym tygodniu tez mam troche jeżdżenia ale środa czy czwartek jak najbardziej by mi pasował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ja jestem wolna już od poniedziałku, ale chyba będzie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Dzisiaj jesteśmy po szczepieniu a że jednak padało i jeszcze wieje to posiedzimy w domu. Od środy ma być już cieplej wiec możemy się umawiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też dzisiaj siedzimy w domu, paskudna pogoda a weekend był taki piękny, dobra to umawiamy się nad jeziorkiem na środę, w którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
może przy knajpce? ok 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze przy tej kawiarni ok 13 ale jak będzie padać to rano napiszmy do siebie na kafeteri czy idziemy czy nie. bo ta pogoda jest codziennie inna. mam szarą spacerówke. Ja mam średniej długości jasno brązowe włosy. Jakoś się poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imie kasia, mama mikołajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Ja jestem Ola, napisze tu jak bede wychodzić, bede w bordowej albo beżowej kurtce skórzanej ;-) do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olexxa
Mamy obsuwę , pewnie będziemy ok 13:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×