Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała96

Jakie są dobre ćwiczenia na talię, brzuch i pośladki?

Polecane posty

Gość mała96

Drogie panie jakie znacie dobre ćwiczenia na te części ciała? :) Jaki u was jest efekt tych ćwiczeń i po ilu miesiącach się pojawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śledź blogi, tutaj masz wiele ćwiczeń http://zdrowiedietasport.pl/ ogólnie to internet jest tego pełny, wystarczy użyć wujka G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dużo ćwiczyła z Mel B, ale i tak bardziej jestem w stanie dać sobie wycisk jak jestem na zajęciach w klubie w Saturn Fitness, jednak jak jest grupa i trenerka to jakoś więcej jestem w stanie zrobić no i na pewno dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam tiffany :D świetna jest ćwiczenia wydają się banalne ale są bardzo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim! Piszę właśnie pracę licencjacką i jeżeli znalazłybyście chwilkę czasu i chęci na wypełnienie byłabym przeogromnie wdzięczna. Bardzo pomoże mi to w badaniach na temat fitness'u u kobiet aktywnych zawodowo. Z góry dziękuję i trzymajcie się ciepło! :) www.ankietka.pl/ankieta/187943/fitness-jako-forma-rekreacji-ruchowej-kobiet-aktywnych-zawodowo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pływanie i bieganie jest najlepsze, ale jednak bardziej bym była za bieganiem, sama biegam już jakiś czas i widzę efekty, pracuj wszystkie mięśnie nie tylko nogi, jednak to własnie one sa najbardziej narażone na duże obciążenie, ważne sa dobre buty biegowe np W750BP3 z dobra amortyzacja i stabilizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×