Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strasznie się boje o córkę.

Polecane posty

Gość gość

Moja córka ma 25 lat. 5 lat temu wyjechała na studia do Niemiec. Tam poznała swojego obecnego narzeczonego. Narzeczony mojej córki jest sportowcem. Ma pieniądze, ale one nie wystarczą do szczęścia. Martwię się o moją córkę. Boję się, że on ją skrzywdzi - on jest znany, jak to się mówi ,, może mieć każdą". On ma całą rękę w tatuażu, moja córka zrobiła sobie tatuaż na nadgarstku i na biodrze ma serce a w nim jego inicjały. Strasznie się o nią boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże to nic złego. Twoja córka ma swoje lata i wie co robi... czaswmi trzeba zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebnie sie obawiasz:)) jest dorosla ,a zycie to nic innego jak nauka,milosc,upokorzenia,:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaże świadczą o głupocie, nikt normalny się nie tatuuje, jeszcze jakieś imiona, inicjały kogoś to już w ogóle dziecinada. też bym sie martwiła na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem obawy, dla mnie też osoby z tatuażami źle sie kojarzą, nie chciałabym aby moja córka z kimś taki się spotykała a jeszcze gorzej sama sie tatuowała.... ale pytanie... co możesz zrobić? NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszka tysiąc kilometrów ode mnie. Boję się o nią. Boję się że on ją skrzywdzi, no bo jakie inne zamiary może mieć taki człowiek ? Boję się, że mu odbije od przypływu pieniędzy, a moja córka będzie cierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeżyjesz życia za córkę jest dorosła, a Ty powinnaś być szczęśliwa że jej się powodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, nie odpowiadajcie tej chorej psychicznie babie, to juz jej dwudzisety temat na tym forum, ona narawde powinna sie leczyc, ciagle: "gdzie ci mezczyzni" "chlopak mojej corki" itd.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzi się jemu, nie mojej córce, ona dopiero kończy studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×