Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

dlaczego wredny małpiszon jest taka chamska?

Polecane posty

Gość gość
nieprawda, jest piekniejsza niz ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio tak bardzo interesuje Cię moja osoba, że poświęcasz na nią kilka minut aby założyć o niej jakiś denny wątek? Jak miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon to jakiś wynaturzony kobieton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon to przećpana gó‍wniara z patologii z kompleksami, za skręta wypina od‍byt do ru‍chania, zawsze z worem na ryju, bo ma brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia to jak nie uciekaj na rosołek z kurakiem do mamy tylko odpowiedz czy z penisem jesteś za pan brat czy jesteś z penisem skłócona i temu przynależysz do kółka metalowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu chcialbym zobaczyc jak wredny malpiszon bije sie z inna baba o faceta :D:D:D:D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wredny małpiszon to przećpana gó‍wniara z patologii z kompleksami, za skręta wypina od‍byt do ru‍chania, zawsze z worem na ryju, bo ma brzydki" x x A skąd wiesz, że mam brzydki ryj? Masz jakąś nadnaturalną zdolność oceniania czyjejś urody? Aaaa to ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, właśnie dlatego, prostacki, agresywny babochłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynicfm dziś No bo ja nie mam o co się bić, tylko o faceta :) Ale wiesz, w przeciwieństwie do Ciebie ja mam odwagę się lać z laską lub kolesiem, a ty na myśl o bójce z kimś srasz w majty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, ja jestem na tyle madry, ze potrafie unikac bojek, a ty jestes piz/da dlatego sie n*******lasz jak patologia z ulicy ktora wciaga amfetamine. Ale w sumie ty nia jestes, wiec sie wcale nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny malpiszon nie badz taka madra, bo cie kasiaszatanistka zalatwi, i bedzie blado z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malpiszon to patologia, ale dobrze d******py, mozna sobie z nia ladnie pouzywac fiuta i sie spuscic do tej k***w/skiej piczy i jeszcze cumshota na twarz zrobic, ona to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz odwagi cywilnej, żeby stanąć z kimś twarzą w twarz, jesteś zwykłym śmieciem, który nadaje się tylko i wyłącznie na utylizacje. I co, sugerujesz że mnie metaliczna sucza załatwi? :D Nie jedna była taka, co mnie załatwić chciała. I co? Nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zalatwi cie swoja inteligencja i wiedza, ktorej ty nie masz. Ona ejst od ciebie madrzejsza, a ty jestes zwykla imitacja kobiety, ktora nie ma nic w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon, ujawnij się tu z danych i miejsca zamieszkania, chętnie c****erd‍olnę petardę w ryj, a potem z rozkoszą będę patrzeć jak leżysz na chodniku, morda ci puchnie i beczysz, jak to będzie dla ciebie za mało to utnę ci srom nożem, gnojówo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogladam p****li, wynajduje w sieci ciekawe zdjecia :classic_cool: p****le na mnie nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowiec to też stan umysłu
Gdybyś całe życie mieszkała w Sosnowcu to też byś taka była... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jakos na mnie dzialasz, i to dosc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty masz z ta mokra cipka? Widac, zes niedoswiadczona. Moglibysmy razem odkrywac tajniki seksu i kamasutry, ale ty jestes patologia, ktora tylko cpa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malpiszon, chetnie bym cie zobaczyl teraz w akcji jak robisz mi dobrze reka i jezykiem, bo jestem taki napalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moglibysmy razem odkrywac tajniki seksu i kamasutry" - widzisz ile tracisz, wredny małpiszonie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co masz do określenia "mokra ci/pka"? Mogłabym również użyć synonimu takiego jak "wilgotna szpara", a i tak wiadomo o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×