Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

dlaczego wredny małpiszon jest taka chamska?

Polecane posty

Gość gość
cynicfm, jakiego masz ptaszka? Pewnie małego 13 cm, do rozjechanej peezdy małpiszona się nie nadaje, ją się posuwa słoikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon dziś A skąd wiesz, że mam brzydki ryj? Masz jakąś nadnaturalną zdolność oceniania czyjejś urody? Aaaa to ciekawe usmiech.gif xx Nikt kto ćpa, pali skręty i bawi się w używki ładnej twarzy mieć nie będzie. :) vvvvvv do cynicfm dziś No bo ja nie mam o co się bić, tylko o faceta usmiech.gif Ale wiesz, w przeciwieństwie do Ciebie ja mam odwagę się lać z laską lub kolesiem, a ty na myśl o bójce z kimś srasz w majty. xx Ha ha ha ha, bójka z kolesiem. Jak jeszcze chodzisz i masz wszystkie zęby, to się widocznie tłuczesz z samymi dżentelmenami. Za nadgarstki to to chwyci odepchnie itd. Spróbuj sił z damskim bokserem, zobaczymy twoją odwagę ha ha. vvv wredny małpiszon dziś Kasiaszatanistka1994 dziś Tracę, bo mam na to taką ochotę, nie wpadłaś na to? usmiech.gif xx No widzisz Kaśka, masz odpowiedź dlaczego jest wredna, bo tak chce i taka się urodziła, mozliwe, ze jeszcze ma mózg do tego wyżarty. vvvv wredny małpiszon dziś Nie masz odwagi cywilnej, żeby stanąć z kimś twarzą w twarz, jesteś zwykłym śmieciem, który nadaje się tylko i wyłącznie na utylizacje. I co, sugerujesz że mnie metaliczna sucza załatwi? smiech.gif Nie jedna była taka, co mnie załatwić chciała. I co? Nic smiech.gif xxx Prrrrbuhahahaha ale mi odwaga cywilna dac komuś po pysku, obroń słabszego, wtedy to będzie odwaga cywilna. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Małpiszon uśmiałam się dzisiaj z ciebie, naprawdę. Kółko wzajemnej adoracji inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno mi jak tak piszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynicfm, masz ptaka 13 cm? szok, może jesteś pedofilem jak Keller, bo taki ptaszek do do pitrynki dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpa, no to gratuluję priorytetów. Ha ha ha odwaga cywilna, ja pier/dolę. Dobre he he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon dziś gość dziś Uśmiałaś się? No popatrz, ja też smiech.gif xx O wypowiedź z edytowana? Pierwsza wersja brzmiała: Każdy ma inne priorytety. Też się uśmiałaś? Jakbym była taka głupia i myliła pojęcia to też bym się z siebie śmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo lubię sobie przyćpać jak facet, jestem chamska jak facet, i lubie się bić, jak facet?" x I ty masz jeszcze czelność krytykować gender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos autorki tematu - dobrze się czujesz? Mało to chamskich i patologicznych ludzi jest w zespołach black metalowych? Też nie są fajni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiędzy racją, a moralizatorstwem jest znaczna przepaść. Poza tym noszenie sukni i rajtuz kobiety zgapiły od mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredny małpiszon 2015.02.15 A co masz do określenia "mokra ci/pka"? Mogłabym również użyć synonimu takiego jak "wilgotna szpara", a i tak wiadomo o co chodzi usmiech.gif X Mmm, Paulino 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×