Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asieńka554

Picie swojej wody w restauracji

Polecane posty

Gość Asieńka554

Czy mozna popić zamówiony posiłek w restauracji swoją wodą??? Ja zawsze tak robiłam, bo uważam, że jeśli już wydaję pieniadze na jedzenie, to mam prawo wyciagnąć sobie swoją wodę i ją popijać, a nie jeszcze płacić za wodę w restauracji, ale niedawno ktoś mi powiedział, że tak nie wolno robic, bo to zabronione??? Więc jak jest??? Jak wy robicie??? Nie pytam czy to wypada czy nie, bo ja nigdy takimi rzeczami sie nie kietuja, zawsze robie to co chę, ale w granicach prawa, więc pytam po prostu czy wolno, czy nie wolno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odwrotnie. zamawiam w restauracji herbatę a z torby wyciągam obiad i rozkładam na stole. uważam że skoro płacę za herbatę o nie ma powodu żebym jeszcze dodatkowo przepłacał za jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy w której, w niektorych barach i restauracjach jest informacja, że zabrania się spożywania własnych napojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda w restauracji jest zazwyczaj za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za komentarz wystarczyłby ten wpis z 18:50, kapitalnie podsumowujący temat. Jednak autorce na takim poziomie intelektualnym, trzeba wprost: tak, w restauracjach jest zakaz spożywania przyniesionych napojów. Proponuję więc zostać w domu, jeśli zamierza się robić taką wiochę i przynosić wstyd towarzyszom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: gość dziś No jest za darmo, ale w cywilizowanych krajach. W Polsce w większości restauracji szklanka 0,2 jakiejś zwykłej wody źródlanej/mineralnej kosztuje 5-10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawie zawsze mam w torebce butelkę wody mineralnej. Jeśli jem z fast foodzie albo restauracji, w której sprzedają na wagę to nie widzę problemu, żeby popić posiłek tą wodą, ale w "lepszej" restauracji zamawiam do posiłku kawę, herbatę, sok, wino, wodę czy na to mam akurat ochotę :) Podobnie, gdy mam ochotę na coś słodkiego to w kawiarni zamawiam ciasto i napój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie zamawiam w restauracji picia, bo raz - kiedy piję przy posiłku to więcej zostawię na talerzu, bez sensu żeby tyle płacić i nie dojeść, a dwa - dawać 6 czy 8 zł za szklankę wody to przesada. Dlatego picie kupuję po wyjściu z restauracji i piję na ulicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Stępiński

Jeśli szukasz czystej wody to sugeruję zajrzeć na <a href="http://www.kunasystem.pl">kunasystem.pl</a> To tam rozwiążą twój problem oferując szeroki wachlarz filtrów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka

proszę pani, lokal odpowiada za wszystko co jest w lokalu...może nawet wejść urząd skarbowy i zapytać właściciela lokalu gdzie jest faktura na pani wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×