Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1gość

Żona wróciła z intergracyjne imprezy

Polecane posty

Gość 1gość

Tak ja w temacie, żona wróciła wieczorem z integracyjnej, dwudniowej wyjazdowej imprezy. Podczas seksu okazało się, że jej pochwa była tak luźna i mokra, że w ogóle nic nie czułem. Ona twierdziła, że to dlatego, że była napalona na mnie, ale ja podejrzewam, że bzykała się wcześniej na tej integracji i dlatego była tak luźna. Mam pytanie do pań, jaki czas po ostrym seksie można mieć taką luźna pochwę, że dosłownie nic nie czuć. A może ją tam kilku posuwało? panowie darujcie sobie głupie komentarze, to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiala chyba urodzić pięcioraczki podczas tego wyjazdu skoro była taka luźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
wielkie dzięki :), ale ich nie przywiozła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy po seksie pochwa jest luźna? raczej powinna być nabrzmiała po otarciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następny z chorymi fantazjami. Won stąd zwyrodnialcu. Tu rządzi Wilk, tu jest Sparta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz żony ani seksu ani pojęcia o tym. I jesteś na tyle głupi , że się swoją niewiedzą publicznie chwalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dymal ją szef swoim 30 cm kootasem I co zrobisz? musisz sie z tym pogodzić. Inaczej straci prace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
Oczywiście bank, ale prosiłem na temat, czytać ze zrozumieniem gimbusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary sprawdzony sposób!!! zapytaj ją w prost czy Cię zdradziła i sprawdź na szyji czy puls jej skoczy jak tak to znaczy że poszła bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
nie jestem lekarzem, a może ktoś by tak na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jasne, że miała seks i to ostry. Wtedy ci/p/k/a jest nabrzmiała i wydaje się otwarta, zanim dojdzie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
też tak podejrzewam, to prawie jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary sprawdzony sposób!!! zapytaj ją w prost czy Cię zdradziła i sprawdź na szyji czy puls jej skoczy jak tak to znaczy że poszła bokiem. x Mnie by skoczył ze złości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
Chyba panie poszły na rozlewisko. Poczekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja po takim wyjeździe dostała podwyzkę. I co z tego .Przyda się na moje wyskoki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś taaa, ty znasz imprezy integracyjne,z opowiadań chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwert
Masz schizofrenię jaka luźna po paru godzinach ,...pochwa jest elastyczna inaczej kobiety po porodach miałyby wiadra. ... Mokra może faktycznie napalona a ty ja podejrzewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20.12 ma niestety rację. W mojej byłej firmie na imprezach integracyjnych też tak bywało. I to dawały niby takie ach, och, ech. Ale tam był wyścig szczurów i wieczny stres, może dlatego tak odreagowywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej firmie tego nie ma, a pracuję za granicą. Cóż, jaka firma, tacy ludzie i imprezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 30min max. jak wszystko stygnie po finale,pochwa powraca do normy. Ale skoro byla napalona to chyba logiczne,ze byla mokra,a jak byla mokra to sie rozluznila. im kobieta bardziej podniecona tym wieksze luzy facet czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora. Na poważnie to musisz się leczyć i to teraz, zanim żona cię zostawi . Jak sobue wyobrażasz zjazd integracyjny? Wyobraź sobie grupę ludzi z których połowa cię lubi a połowa nie, czy sądzisz że takiego bzykanka wśród 20 osób nikt by nie widział?. A jeżeli jesteś kobietą i planujesz na wyjeździe integracyjnym się bzykać i pytasz się czy bedziesz miała luźną pochwę to też się lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Ja p*****le. Co za p*****lniety/p*****lnieta idiota/idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym zone wylizac ZARAZ po tym jak innt facet doprawadza ja do orgazmu pochwowego. Serio kocham to uczucie gdy patrze na nia jak ma orgazm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym ja miała takiego głupiego męża to juz dawno bym cie zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet nie wiesz co bys stracila. Wspanialego, kochajacego meza, ktory dba aby ci bylo dobrze pod kazdym wzgledem. Jesli sam nie potrafie zonki doprowadzic do orgazmu to pozwalam jej oficjalnie na kochanka ktory jest w tym lepszy. Czy naprawde to tak zle...? Pozd. FF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
Ale niektórzy pierdoły wypisują, ale wychwyciłem parę informacji . Dzięki wszystkim za wpisy, nawet za te pierdoły i głupoty od gimbusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×