Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie polecam hodowli Spełnienie Marzeń

Polecane posty

Gość gość
Reczej tak. Ogloszenia dodane dzis od 7-8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich kiedys sprawdzalam i nr do sppr i do spelnianie marzen byl ten sam. Wiec sami sobie wystawiaja rodowody. Moga rejestrowac tyle przydomkow ile im sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec de facto sa poza jakakolowiek kontrola??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pekińczyk
Jesli chodzi o pekińczyka to właśnie ja założyłam wątek o hodowli Spełnienie Marzeń. Pekińczyka kupiłam za 600 zł. Pani psedu hodowczyni nam go przywiozła do Warszawy. Pekińczyk miał wadę genetyczną nerek potwierdzoną przez nefrologa w Warszawie w usg. Na leczenie wydaliśmy mnóstwo pieniędzy. Piesek odszedł w męczarniach a my pozostaliśmy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to ta sama hodowla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pekińczyk
wygląda na to, że tak tylko pewnie zmieniała nazwę. Jeśli będzie kupowali psa/kota w Białymstoku to pytajcie o DANE sprzedawcy - przestrzegam przed Beatą Rogalską ( tel. 500-171-300)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie szczenięta czy maltańczyk czy chihuahua jakieś zapłakane. co to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy shih tzu jest możliwy dojazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani od pekińczyka. proszę wynająć dobrego prawnika i złożyc sprawę do sądu, zażądać odszkodowania, przegrają na bank, niech sobie pojeżdżą z Białegostoku do wawy w tę i we wtę. będą musieli zapłacić Pani za psa plus leczenie plus straty moralne plus koszta sprawy plus koszta Pani adwokata. ja bym tak zrobił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak możliwy dojazd to już wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciachowe reczniki powymieniali na bardziej kolorowe szmatki. słabo się robi. i tak im ten cały przybytek zamkną to tylko kwestia czasu. niestety ten czas jest bardzo cenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne że Pan Bogdan ma hodowle sacrum z amstafami i duma i pasja z resztą. po co na jedną osobe dwie hodowle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pekińczyk
Jak dzwoniłam w sprawie mojego pekińczyka jak wyszła wada genetyczna to kobieta mi przez telefon powiedziała, że ona od zawsze się tym zajmuje i będzie zajmowała bo to jej jedyne źródło utrzymania. Już jedna kontrola była na podstawie zgłoszenia przez sąsiadów i ją "załatwiła". To już daje dużo do myślenia. Napisałam do Pow. Lek.Wet ale zero odzewu i do TVN uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę zadzwonić do straży dla zwierząt. zadzwonić nie pisać, ja bym dzwonił gdzie się da, Białystok też ma oddział toz-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich ogłoszen może być więcej wysatczy zmienić nazwę użytkownika i kupić nowy numer w kiosku na kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z poprzednikiem do sądu i niech zapłacą z 10 000 na konto tozu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a patrzecie teraz na to http://olx.pl/oferty/uzytkownik/IKZ/ są szczeniaki na reczniku?? są ! bus przeprowadzki?? jest i artykuły dla zwierząt są??? Są! po wpisaniu w gogle beata rogalska Białystok wyskakuje sklep zoologiczny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik w kieliszku
Kafeterianie po prostu nie kupujcie psów za grosze, nie przyłożycie ręki do tego procederu. Kupujcie z głową bo oszczędności są pozorne, potem więcej się płaci za leczenie. Ból po stracie psa którego już zdarzyliście pokochać jest ogromny. Chyba, że nie macie serca i potrzebujecie psa do wakacji bo potem i tak zostawicie go przy drodze jadąc na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik w kieliszku
Tylko organizacje zrzeszone w światowym FCI rzeczywiście sprzedają psy rasowe. W Polsce wszystkie hodowle zarejestrowane w Związku Kynologicznym ją jednocześnie zrzeszone w FCI. I maja przy nazwie hodowli także dopisek FCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czip jest??? jeśli twój pekińczyk miał czip przypisany do rodowodu to niczego się nie wykpią. załóż im sprawę. i jeśli jesteś z Warszawy to idz osobiście z tym do straży dla zwierząt Wolska 60, 01-134 Warszawa 22 353 50 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamieść ogłoszenie w internecie, poszukaj innych ludzi jak choćby Pani od spaniela, będziesz miała światków, jeśli znajdziesz więcej poszkodowanych złóżcie pozew zbiorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jamnik w kieliszku tu się nikt nie pyta czy hodowle mają dopisek fci czy nie. poza tym w fci też nie sami święci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Pani prezes zarządu... Bez urazy ale za takie krętactwo to powinni wsadzać!!! to zwykły kant!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do fundacji viva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×