Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewunia4250

Dukan!

Polecane posty

Hej:) Chciałabym zacząć przygodę z dukanem, może jest ktoś kto się chce przyłączyć lub ktoś kto się zna na tej diecie i na niej był? Jak byłyście/byliście powiedzcie ile schudliscie i w jakim czasie? :) ja mam do pokonania 5kg :) Razem raźniej! Czekam na was! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiem co to za dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z głupszych i szkodliwa. 5 kg można zgubić zwykłą MZ, zmianą nawyków i np. systematycznymi spacerami w ciągu 1-2 miesięcy. Kilogramy nie wrócą, a po głodówce typu dukan zawsze wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia4250
Z tego co wiem i słyszałam, to Dukan to nie głodówka :) bo je się na I fazie ile chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta, która nie dostarcza wszystkich skladników odżywczych, jest głodówka dla organizmu. Mój kolega był na dukanie dwa razy, schudł (waga wróciła), ale nerki mu wysiadły, jeszcze nie ma dializ, ale pewnie go czekają. Poczytaj dokładnie wszystkie ZA i PRZECIW; jak jedzenie samego białka działa na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia4250
Gratulacje! Podasz mi swój jadłospis? Na te 3 dni?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej zdrowa dieta? a potem nerki chore po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę, jaki sukces;) zaczęła więcej pić, wysikała trochę wody i już gratulacje, że schudła 2 kg. W 3 dni można stracić 2 kg WODY, a nie TŁUSZCZU. Jak za rok będzie miała 10 więcej, to się nie pochwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłospis to jajka / jajecznica i zupa na obiad max 3-4 jajka i herbata. 3 posiłki głównie jajecznica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×