Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Markita

Jak odzyskać odszkodowanie?

Polecane posty

Gość gość
Mi baardzo pomogła firma Advoco - po wypadku (dość poważne złamanie ręki, długie gojenie i kosztowna rehabilitacja) pomagali mi odzyskać odszkodowanie, bo ubezpieczyciel chciał wypłacić mi jedynie 1/3 kwoty na co się nie zgodziłam. No więc advoco zrobiła swoje w sądzie i wygrali sprawę, dzięki nim dostałam kilka razy więcej pieniędzy, dzięki czemu miałam pieniądze na rehabilitację i udało mi się w pełni wrócić do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nekittt
Wiem, że przy odszkodowaniach i zadośćuczynieniach to dobre wyniki ma Władysław Pociej. Pomagał mojej siostrze nie tak dawno w związku z przykrą sytuacją jaka spotkała ją w szpitalu. Duży błąd w sztuce lekarza i siostra musiała ponad dwa miesiące dłużej spędzić na leczeniu. Oczywiście próbowano umywać ręce, przerzucać odpowiedzialność i na pewno gdyby siostra była sama w tej walce to przegrałaby z kretesem. Ale jednak jeśli ma się po swojej stronie dobrego adwokata to można skuteczne o swoje prawa walczyć i koniec końców dostała dość dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam i nigdy o nim nie słyszałam. Uważam, że warto udać się do firmy, która od lat działa na ryku i ma wiele sukcesów na swoim koncie. Poczytajcie sobie w necie opinie o EuCO . Dla mnie oni są n najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz problemy z uzyskaniem odszkodowania to koniecznie wybierz sie do http://ecpp.pl/ - chetnie Ci pomoga. - my mielismy ogromny problem z uzyskaniem naleznosci, ale oni dali rade!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artelionka
Większość osób poleca EuCO i sama też bym skorzystała z ich usług, bo pomogli mojej koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.21 Jesli masz problemy z uzyskaniem odszkodowania to koniecznie wybierz sie do http://ecpp.pl/ - chetnie Ci pomoga. - my mielismy ogromny problem z uzyskaniem naleznosci, ale oni dali rade!usmiech.gif Tez korzystalam i jestem zadowolona bardzo! naprawde sa swietni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooolkka
Ja tam ufam tylko EUCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys probowalem walczyc o swoje pieniadze ale to jak z motykom na slonce a mi sie po prostu nie chce w to bawic. ostatnio zglosilem sprawe do drb i sobie poradzili. nigdy wiecej nie bede na wlasna reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często trudno jest samemu odzyskać odszkodowanie. Trzeba wtedy skorzystać z pomocy specjalistów. Ja miałam taki problem i skorzystałam z pomocy www.omegakancelariaprawnaopole.pl I nie żałuję. Pomogli mi bardzo w odzyskaniu pieniędzy, które mi się należały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.24 gość 2017.06.21 Jesli masz problemy z uzyskaniem odszkodowania to koniecznie wybierz sie do http://ecpp.pl/ - chetnie Ci pomoga. - my mielismy ogromny problem z uzyskaniem naleznosci, ale oni dali rade! usmiech.gif Tez korzystalam i jestem zadowolona bardzo! naprawde sa swietni! Są pomocni naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteście z Poznania to sprawdźcie sobie kancelarię prawniczą Libera http://kancelarialibera.pl/ Mają duże doświadczenie jeśli chodzi o odszkodowania, na pewno sobie poradzą, my dzięki nim dostaliśmy odszkodowanie za hałas z lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim wypadku opłacił się kontakt z kancelarią Michała Słomki jak walczyłem o odszkodowanie. Gdybym sam się tym zajmował to pewnie ubezpieczalnia z kwitkiem by mnie odesłała a tak udało się wynegocjować mniej więcej te pieniądze o jakich na początku myślałem. Rzeczowy człowiek, nie obiecywał fortuny i gruszek na wierzbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sprawdzić różne rozwiązania. Moim zdaniem EuCO, to dobre rozwiązanie. W całej Polsce mają agentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo dobrego słyszałam o EuCO . Nawet na wielu portalach są pozytywne opinie o tej firmie. Jak coś, to na pewno bym się do nich zgłosiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zaczęłabym od poszukania dobrego adwokata. Jeśli jesteś w wrocławia mogę polecić Ci kancelarię www.adwokat-wroclaw.net.pl. Ja dzięki pani Katarzynie odzyskałam należne mi pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie o EuCO są ok. Firma prężnie działa i pomaga poszkodowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli firma ociąga się z twoim odszkodowaniem to polecam udać się do prawnika. Ja tak zorałam, reakcja była niemal natychmiastowa. Polecić Ci mogę mecenasa Seroczyńskiego. Ma bardzo szeroką wiedzę na temat działań w obrębie odszkodowań :) Tutaj masz namiary na niego http://siedlce.seroczynski.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie skutecznie walczyć o odszkodowanie to najlepiej zgłosić się do kancelarii adwokackiej, która się tym zajmuje. Wszystkim z Trójmiasta mogę polecić www.adwokaci.gdansk.pl Tam otrzymałam profesjonalną pomoc w mojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie skutecznie walczyć o odszkodowanie to najlepiej zgłosić się do kancelarii adwokackiej, która się tym zajmuje. Wszystkim z Trójmiasta mogę polecić www.adwokaci.gdansk.pl Tam otrzymałam profesjonalną pomoc w mojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie skutecznie walczyć o odszkodowanie to najlepiej zgłosić się do kancelarii adwokackiej, która się tym zajmuje. Wszystkim z Trójmiasta mogę polecić www.adwokaci.gdansk.pl Tam otrzymałam profesjonalną pomoc w mojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie skutecznie walczyć o odszkodowanie to najlepiej zgłosić się do kancelarii adwokackiej, która się tym zajmuje. Wszystkim z Trójmiasta mogę polecić www.adwokaci.gdansk.pl Tam otrzymałam profesjonalną pomoc w mojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie koniecznie opinie o EuCO. To jest firma, która przez ponad 10 lat działa w tej branży i pomaga poszkodowanym walczyć o ich odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas europejskie centrum odszkodowań się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita Malczyk
Nam bardzo pomogła Kancelaria Auxilia i dlatego właśnie tą firmę jestem w stanie Ci polecić. W internecie w sumie również jest sporo pozytywnych opinii na ich temat. Nam bardzo pomogli, ponieważ po wypadku w pracy miałam ogromny problem z uzyskaniem odszkodowania i sama pewnie bym nie podołała, jednak oni szybko załatwili tą sprawę i pieniądze już znalazły się na moim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×