Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paweł Wilk

Wspolnota Polska Nocy Kupały

Polecane posty

Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Moi wielbicieli z Redakcji Kafe ktorzy sami uczestnicza na ERO i chcieliby byc gwiazdami ale niepotrafia wygrac w uczciwej walce z Wilkiem zablokowali mojego starego Nicka stad ten nowy:) Reszta bez zmian Wilk nie zmienil sie i nie zmieni ani namilimetr:) Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Wilk jest Wolny i szuka madrej i mocno erotycznej kobiety która zostanie jego zonausmiech.gif 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk tutaj jest Wspolnota Polska Nocy Kupały tu nie zatrzymujemy sie wpol slowa nie mowimy aluzjami i nigdy nie wiadomo czy to co mowimy jest: 1. Ostrym zart erotycznym 2. Wyrazem naszych realnych marzen 3. Tym co sie rzeczywiscie zdarzylo w realu ale jest poetycko opowiedziane zeby zachowac prywatnosc ale jest prawdziwe I tak juz zawsze bedzie bo taki jest Wilk caly z reala i nigdy inny nie bedzie a jak Wilk sie nie zmieni nie zmieni sie Wspolnota Polska Nocy Kupały Ktos kiedy powiedzial do posłow Perskich: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Gdzie granica miedzy zartem marzeniem a realem nie istnieje cos co sie zaczyna od zartu zawsze moze sie skonczyc w realu!!! Wiec kazdy wchodzi tutaj na wlasne ryzyko!!! Jest dla Ciebie za ostro nie wchodz albo wchodz jak masz owulacje i takiej ostrosci wlasnie potrzebujesz!!! Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wymagania dla Zony Wilka Najwazniejsze z tego sa te 3 Funkcje Kochanka Kaplanka domowego ogniska Matka z tego wynika cala reszta te 3 funkcje maja być dla Ciebie zawsze daleko przed praca zawodowa i wszytskim innym jeśli będziesz chciala pracowac. Dla Wilka najlepiej jakbys skupila się tylko na nich ale nie chce cie ograniczac jeśli masz taka potrzebe. Ale możesz pracowac o tyle o ile nie zaburza to wykonywania tych 3 najwazniejszych Funkcji dla Wilka. Ja stworze ci taki komfort finansowy ze luksusów nie bedzie ale nie musisz pracowac i nikt w domu glodny ani obdarty nie będzie chodzil. Funkcje Zony Wilka kazda rownie wazna. 1. Masz byc namietna kochanka dla Wilka każdego dnia dawac mi odczuc ze mnie pozadasz i tylko mnie jak to zrobisz pozostawiam Twojej inwencji. Moje libido to 48 orgazmow na 28 dni wymagam pelnego zaspokojenia moich potrzeb i oferuje to samo. Chciałbym ze by Twoje libido nie było nisze niż 16 orgazmow na 28 dni wtedy będzie się nam najłatwiej dogadac. Wiez erotyczna jest dla mnie super wazna bez niej nie czuje się kochany i nie warto zaczynac bo i tak się nie uda. 2. Masz stworzyc dom pelen miłości być prawdziwa kaplanka domowego ogniska. To nie chodzi o to żebyś sprzątała czy gotowala osobiście będzie w domu tyle kasy ze możesz wziąć sobie kogos do pomocy bo przy dzieciakach a chce mieć przynajmniej trojke naprawde będziesz miała co robic. 3. Masz być madra i czula matka ale Synowie od 7 roku zycia przechodza pod moja opieke bo to Ja jestem odpowiedzialny za wychowywanie ich na Odważnych Honorowych Gorali Dodatkowe wymagania: Wiek ( liczy się ukończony nie rocznikowy) ; od 23 do 38 Gdyby nie twarde prawa biologi wpisałbym od 38 do 43 ale jak jestes starsza masz możliwości i czujesz się na silach urodzic 3 lub 4 dzieci to możemy rozmawiac zrobimy oboje badania i zobaczymy jak jest. Sytuacja prywatna ; jasno uregulowana nie mieszkasz od 3 miesiecy ze swoim byłym facetm i naprawde zero mysli o powrocie do niego to ma być raz na zawsze zamkniety temat. Sam się rozwodziłem wiec wiem jak takie sprawy się ciagna wiec wystarczy zlony WNIOSEK Rozwodowy z reszta sobie wspolnie poradzimy. Dzieciaki ; możesz mieć pierwszego małżeństwa czy zwiazku będę traktowal jak wlasne nigdy nie zrobie roznicy. Im dzieci w domu wiecej tym weselej. Ja chciałbym miec 3 synow probojemy do 4 razy co Bog da to przyjmiemy z Miłością. To dla Wilka bardzo wazne ale jak w momencie jak się zwiążemy badania stwierdza ze oboje możemy mieć dzieci a pozniej nie wyjdzie nigdy cie nie zostawie z tego powodu widocznie tak mialo być najwazniejsza będzie Milosc miedzy nami. Twój majatek czy zdolność do zarabiania pieniędzy: Kochanie to dla Wilka nie ma zadnego znaczenia możesz przyjść boso i w jednej koszuli kompletnie bez znaczenia Ja skonczylem nie dawno 43 lata 2 dzieci z pierwszego malzenstwa ktore zakonczylo sie dobre kilka lat temu. Corki jedna nastolatka nie dlugo bedzie juz dorosla druga ma okolo 10 lat nie chce pisac dokladnie to juz w rozmowie telefonicznej wszystko szczerze powiem Sciezka do serca Wilka 1. Piszesz do mnie na maila od razu przechodzimy na rozmowe telefoniczna mozesz pytac o wszystko pelna szczerosc z obu strom. Po tej rozmowie zdecydujesz sie czy spotykasz sie ze mna juz w realu. 2. Spotkanie na kawe: to skrot myslowy. Widze to tak przyjezdzam w okolice Twojego miasta tam wynajmuje na 3 dni taka Bacowke jak wszyscy znaja jakie lubie. Ty musisz Sobie na wszelki wypadek zarezerowowac te 3 dni tylko dla mnie. Zaczynamy rzeczywiscie od spotkania na kawe. Jak zaiskrzy mozesz do Bacowli ktora Ja wynajalem Po prostu spedzamy ze soba 3 dni nocujesz tam dostaniesz osobna sypialnie Ja i tak spie przy kominku. W trakcie tych 3 dni jesli chcesz zeby nasz znajomosc kontynuowala sie dalej musisz wykazac jednoznaczna inicjatywe erotyczna. W 3 dniu decydujesz czy konczymy znajomosc milo czy umawiamy sie na tygodniowy wyjazd do Bacowki. 3 . Tydzien w Bacowce Tam juz poznajemy sie od poczatku we wszystkich wymiarach rowniez erotycznym bo dla Mnie to podstawa bez tego nie wejde w zaden zwiazek juz raz w takim bylem w 1 i jedynym malzenstwie i mam dosyc na cale zycie wiec z tego to wynika. Po prostu zyjemy razem przez tydzien rozmawiamy o wspolnej przyszlosci czy nasze wizje pasuja patrzymy jakimi ludzmi jestesmy naprawde. Poznajemy sie we wszystkich wymiarach to nie chodzi o tygodniowy sek bez zobowiazan tylko zobaczenie czy naprawde do siebie pasujemy. Na zakonczenie tego tygodnia decydujesz czy chcesz kontynuowac ten zwiazek na kolejne 3 miesiace 4. Trzy miesiace normalnego zwiazku przychodzisz do mnie albo Ja do Ciebie jak wolisz. Wynajmuje w Twoim miescie mieszkanie bede tam 2-4 dni w tygodniu tak sie bede staral nie zawsze wyjdzie ale na pewno 2. Zostawie ci klucze do tego mieszkania zawsze jak przyjade zyjemy razem jak normalne malzenstwo. Na zakonczenie tych 3 miesiace na 2 tygodnie przed ich zakonczeeniem decydujesz sie czy dalej kontynuowac ten zwiazek ale juz we wspolnym mieszkaniu. 5. Trzy miesiace mieszkania juz wspolnego. Teraz kochanie to juz wspolne mieszkanie a nie ze mnie odwiedzasz czy Ja Ciebie chyba najlepiej wynajac cos nowego zeby kazdy czul sie u Siebie. Na 2 tygodnie przed zakonczeniem tych ostatnich 3 miesiecy jasna decyzja albo slub i od razu staramy sie o dziecko albo sie rozstajemy bez zalu do Siebie po prostu nie pasujemy do siebie. Pisze to wszystko w skrocie w rozmowie telefonicznej wszystko wyjasnie szczegolowo. Wilk z Zona http://25.media.tumblr.com/af5e393a6c51fb39a52b906d487808cd/tumblr_ml3kc3v5Lu1qlludco1_400.gif xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Wilk prawdziwy = Paweł Wilk Wszystko: 116 Tematy: 4 Posty: 112 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Metoda Naja na seks w realu kobiety z ERO 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały 17.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: AgentOrange1496 to tchorz i konfident Podszyw Wilka = Paweł Wilk Wszystko: 123 Tematy: 3 Posty: 120 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Tu jest sparta 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały 17.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wilk zaprasza do realnej bacowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! Temat zalozyl moj podszyw! Prawdziwy wilk jest jeden, wystarczy kliknac na moj profil i zobaczyc historie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wilk1946 = Pawel Wilk do Wszystkich Jak chcecie rozpoznac podszywy wystarczy ze klikniecie w profil Tworcy tego Tematu ktory jest moj. Moj podszyw nie zna mnie tak dobrze jak mysli dlatego jako pierwszy Temat zalozyl "Tu jest Sparta!!!":) Jest oczywiste ze pierwszym Tematem jaki wznowie po zmianie Nicka bedzie: Wspolnota Polska Nocy Kupaly Z moim wstepem wymaganiami dla Zony Wilka i sciezka do mojego Serca. Ci ktorzy mnie znaja wiedza ze to byla oczywista decyzja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes dobry podszywie, ale to co napsales nie trzyma sie kupy :):):) Sam zalozyles pierwszy temat o Naju, a nie o Wspolnocie, wiec twoje klamstawa maja krotkie nogi :):):) A ja wam mowie ze tu jest Sparta!!! Kto madry od razu rozpozna twoje falszywe sztuczki i probe kradziezy nicka. Ciekawe ze tak jak myslalem nie wstawiles zdjecia o ktorym mowilem! Moglbys w ten sposob latwo udowodnic, bez twarzy, to zaden wstyd. jestem trenerem od wielu lat. To jest twardy dowod na to kto tu jest podszywem! A jesli ktos naprawde chce wiedziec niech po prostu napisze do wilka, maila mam w profilu, wystarczy kliknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Wilk prawdziwy = Paweł Wilk Wszystko: 116 Tematy: 4 Posty: 112 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Metoda Naja na seks w realu kobiety z ERO 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały 17.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: AgentOrange1496 to tchorz i konfident Podszyw Wilka = Paweł Wilk Wszystko: 123 Tematy: 3 Posty: 120 Recenzje: 0 Przepisy: 0 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Tu jest sparta 16.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wspolnota Polska Nocy Kupały 17.02.2015 Paweł Wilk dodał/a temat: Wilk zaprasza do realnej bacowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcek
Japier*olę, trza stąd spier*alać, jakaś wataha się tu tworzy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkowska
Modeły zawsze czujne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gromi To moj temat i szanujmy sie. Chyba ze chcesz mi powiedziec ze zamierzasz trollowac na moim temacie??? Jesli tak nie bede ci zakladal zadnego tematu ani nawet dyskutowal jakos z Toba po prostu jest mi bardzo przykro wtedy:( Doskonale wiesz ze to co zrobil Agent to zwykle tchorzostwo i bycie konfidentem a naprawde wiele mi zawdzieczal i jego jedyna motywacja zeby to zrobic byla taka ze jak mnie zaczal sam zaczepiac krytykujac moja obrone Wadi zwrocilem mu publicznie uwage ze zakazdym razem jak atakuja Wadi i Wiedzmy a nawet jak Ciebie Grota Nestle zwyzywal od Ukrainski Kur/rew Agent tchorzy i ucieka zeby nie narazic sie Chamom z ERO. Nie dosc ze Tchorzy to jeszcze pozniej atakuje Wilka jak broni Wadi czy Ciebie bo wtedy do Gorta Nestle tez zaareagowalem ostro w Twojej obronie d pomimoze nie bylismy w dobrych stosunkach zachowalem sie jak zawsze. Agent robi to zeby podlizac sie Chamom z ERO i ukryc to ze zabolalo go ze nazwalem go publicznie Nielojalnym Tchorzem wobec Wadi i nawet Ciebie bo tez w przypadku Grota Nestle siedzial cicho dobrze o tym wiesz. To jest naprawde jego jedyne motywacje nie ma zadnych innych!!! Ten podszyw ktory tu grasuje to nie jest wesoly projekt jakich wiele to jest proba po zmianie mojego Nicka wyeliminowania mnie z ERO choc tak zeby przejac moja pozycje i caly dorobek. To oczywiscie niemozliwe bo Wilk jest jeden i caly z reala nie zmienilem sie od poczatku ani namilimetr i Wilka nie da sie podrobic:):):) Mozesz roznie mnie oceniac nie zgadzac sie z moimi pogladami ale wiesz ze Wilk na ERO jest jeden i to wazna postac ERO. W sprawei Tabasko to byl przelom na ERO porazpierwszy zadrosna chamsko spamujaca konkurentke Tworczyni jednego tematu poniosla konsekwencje swojego dzilania stracila temat i nie mogla normalnie funkcjonowac pod swoim Nickiem na ERO bo wszystko cosie dzialo wobec Wadi i na jej temacie w sposob lustrzany dotykalo Tabasko nic wiecej. A probowalem jak pzobaczysz moja korespondecje z Tabasko udosotepniona za jej zgoida przed ta wojna zalatwic sprawe po cichu i polubownie bez niepotrzbenej nikomu wojny na ERO wychodzac z zalozenia ze jak sienie wpieprzymy w nieswoje tematy to na ERO jest wystarczajaco miejsca dla Wadi Wilka Gromi i Tabasko. Podejrzenie wobec Tabaskosa nietylko moje identyczne miala Wadi i Muszka. Wilk bronil Wadi jako swojej przyjaciolki tak jak robi to Wilk ostro i be litosci jak atakuja jego przyjaciol i mialem do tego prawo wadi o wszystkim wiedziala odpoczatku i nigdy dojej slawetnego wpisu nieprosila mnie ozaprzestanie takiej formy obrony. WQrecz przeciwnie dziekowal mi za nia uznajac Ja za bardzo skuteczna. Ale to inny temat Chcesz dolaczyc do tych ktorzy nieczystymi metodami nie potrafiac ze mna otwarcie wygrac probuja Wilka wyeliminowac na rozne sposoby prosze bardzo. Nie bedzie ani tematow o Tobie ani dyskusji z Toba. Po prostu ze wzgledu na to co nas laczylo kiedys a teraz jeszcze przed swietami mielismy sie spotkac osobiscie zeby sie poznac jakim ludzmi jestesmy naprawde poza tym zgielkiem ERO bedzie mi bardzo przykro ze taka decyzje podjelas tylko tyle nic wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gromi Doskonale wiesz ze Wilk taki nie jest:) Jestem mily i cieply dla Rodziny i Przyjaciol i Twardy Bezlitosny dla ich wrogow co chcieliby by ich skrzywdzic i to jest dopiero caly Wilk!!! Potrafie czule trzymac i tulic male dziecko na rekach tulic ukochana Kobiete w silnych goralskich ramionach a za chwile z zimnymi oczami zabic w kilka sekund tego ktory chcialby je skrzywdzic w jakikolwiek sposob i to jest dopiero caly Wilk!!! Potrafie milo i mocno erotycznie bawic sie z Przyjaciolmi a za chwile zabic z zimnymi oczami bez sekundy wahania tych ktorzy chcieliby ich skrzydzic i to jest dopiero caly Wilk!!! Ten podszyw wazelinuje sie do wszystkich moich "wrogow" i poniza sie przed nimi. Gdzie w tym widzisz Wilka Dumnego Gorala ktory swoja Godnosc Honor i Wolnosc ceni nad Zycie??? My Gorale Bieszczadzcy przed nikim nie klekamy nikomu Wojny nie odmawiamy jak ktos ma na nia tylko ochote:) Choc sami nie wywolujemy ich chcemy zyc w pokoju bo cale Bieszczady to Swieta Ziema gdzie na kazdym kroku potykasz sie o mogile swojego przodka cala nasiaknieta ich krwia tych ktorzy w obronie tej smiesznej dla was Goralskiej Godnosci Honoru i Wolnosci oddali zycie. Jakbym sie zmienil nie bylbym juz Wilkiem i Goralem Bieszczadzkim. A nie chce sie zmieniac na milimetr to Wilka swiadomy wybor zyciowy:):):) Ja nic na ERO nie udaje jaki jestem w realu taki jestem tutaj:) Mialas okazje poznac Wilka osobiscie jakos sie minelismy przed swietami w czasie ale propozycja nadal aktualna:) Jak bedze jechal w Bieszczady niedlugo dam znac bedziesz chciala to sie spotkasz:) Spojrzysz mi oczy zajrzysz do mojego Serca i sama sie przekonasz ze jestem dokladnie taki jak nieudolnie moze opisuje na ERO caly z reala mozna Wilka Kochac albo Nienawidzic stany posrednie rzadko wystepuja:):):) Ale Wilk jest caly z reala prawdziwy taka samo na ERO jak i w Realu. Bo ERO to tez Real choc inny sposob komunikacji ale za kazdym kompem nie siedzi robot tylko realny czlowiek i dokonuje realnych wyborow zyciowych nawet na ERO. Jaki jestes na ERO taki jestes w Realu choc na ERO duzo latwiej okazac: lojalnosc, wsparcie, wdziecznosc, solidarnosc mniej to tutaj kosztuje niz w Realu. Ale jak nawet na ERO tego nie potrafisz na pewno nie zrobisz tego w Realu:) Na ERO masz wszystko: 1. Honor i Nikczemnosc 2. Lolajnosc i Zdrade 3. Prawde i Klamstwo 4. Milosc i Nienawisc I tak moglbym dlugo wymieniac:) Polubilem cie kiedys z 2 powodow: 1. Potrafilas sie przecistawic poprawnosci politycznej na ERO zeby jechac po Wilku wzieliscie mnie zielonego z Toledo pod swoje skrzydla. 2. Nie mialas problemu z tym zeby zalozyciele Bacowki spotykali sie w realu na jakis wyjazdach cieszyla cie ta mysl:) Twoja pozycja na ERO swietne wymiany z Toledo byla drugorzedna nie miala znaczenia zaintrygowals mnie jako czlowiek. Do dzisiaj usmiecham sie na wspomnienie Twoich relacji na zywo z pobytu nad jaks woda juz nie pamietam co to bylo Jezioro czy basen:):):) Taka cie pamietam i za taka tesknie:(:(:( Jako za kumpela moze kiedys Przyjacielem choc to wielkie slowo u Wilka i nie kazdy jest gotowy na Goralska Przyjazn gdzie granica poswiecenia nie jest jest nawet smierc a nie Kobieta ktora chcialbym uwiesc:):):) To tyle co ci chcialem przekazac wolalbym na priv ale nie mam do Ciebie maila. I naprawde Gromi uwierz mi ten podszyw to nie wesoly mily Troll tylko strannie zaplanowana akcja zeby wyeliminowac Wilka z ERO choc to oczywiscie nie mozliwe:):):) Znasz Wilka Gromi:):):) Wilka mozna zabic jak kazdego czlowieka ale to na ERO mi nie grozi ale Wilka nie mozna pokonac i zmusic do poddania sie a to zasadnicza roznica:):):) Zwroc uwage ze jakby to byl mily wesoly zabawny Troll nie probowalby idealnie skopiowac mojej historii w swoim profilu zakladajac identyczne tematy. Cala jego dzialnosc teraz jest proba zdyskredytowania Wilka ponizenia go skoro poniza sie i kleka przed chamami i tymi ktorych oskrazal o chamskie trollowanie z zadrosci i spamowanie i zdanie nie zmienilem o nich!!! Jestes inteligentna znasz ERO przyjrzyj sie temu na spokojnie z dystansu zobaczysz to samo coJa. Popelnil tylko jeden blad na poczatku:) Ty bys na pewno wiedziala ze pierwszym podstawowym tematem ktory wznowie po zmianie Nicka bedzie: Wspolnota Polska Nocy Kupaly ktory realizuje idee Bacowki nad Jeziorem z 3 elementami 1. Wiez Erotyczna w stalych zwiazkach\ 2. Milosc do Polski i obowiazki wobec niej kazdego Polaka 3. Ostra Biesiada Erotyczna ktorej haslem jest Leonidas do Poslow Perskich powiedzial: Tu jest Sparta!!! A Ja Wilk wam mowie: Tu jest Wspolnota Polska Nocy Kupały!!! Podszyw nie rozumie ze te wszystkie 3 elementy Wspolnoty Polskiej Nocy Kupały sa rownie wazne dla Wilka stad jego blad:):):) Kiedys Gromi chyba ci juz tlumaczylem jaki jest klucz do zrozumienania Wilka zachowania na ERO. Dla Wilka ERO to wielka Karczma Goralska zupełnie realna a kazdy Temat to wielka debowa lawa przy ktorej siedza rozne towarzystwa. Przywodca towarzystwa jest Tworca Tematu to on decyduje o celach klimacie zasadach i tym kto jest a kto nie mile widziany przy danej debowej ławie. Ja sie zachowuje dokladnie tak jakbym sie zachowywal w takiej realnej Karczmie Goralskiej. Nie robie i nie mowie niczego czego bym tam nie zrobil:):):) To jest klucz ktorego zawsze uzyj jak nie rozumiesz mojego zachowania na ERO:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Niestala Czytaczka Na milimetr nie zmienilem zdania o Tobie jest odpowiedzialna najpierw za samodzielne chamskie wyzywanie z pomaranczy na wlasnym temacie Magda 78. A pozniej za zlecenie tego Grota Nestle na Wilka temacie Kobieta dla Nowego w Miescie. Przy okazji Grota Nestle tak sie rozpedzil ze wyzwal Gromi od tanich Ukrainskich Ku/rew jak stanela w obronie Magdy bo takiego chamstwa i swiadomego niszczenia psychicznie Kobiety na ERO jeszcze nie bylo!!! I to wszystko idzie na Twoje konto rowniez to wyzwanie Gromi!!! Zrobilas to zeby zlamac Magde psychicznie i doprowadzic do odejscia z ERO bo w Twoim mniemaniu ukradla ci adoracje Koke i chcialas sie w ten sposob pozbyc rywalki z ERO!!! Wiec krotko po Goralsku; WYPAD Z TEMATU WILKA!!!! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe w sumie zjawisko, pisanie samemu ze sobą i o sobie. Może to leczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest temat podszywu wilka, zostawcie go w spokoju, bez wilka zaraz umrze :):):) Najlatwiej sprawdzic ktory z nas jest prawdziwy klikajac w profil. Prawdziwy wilk ma temat "Tu jest sparta". A podszyw probujacy sklocic wilka z ERO zalozyl tematy godne konfidenta jakim jest o Naju i Agencie. Zostawcie tu podszywa, niech sobe pisze sam ze soba, wszystkich zapraszam na moj prawdziwy temat o Wspolnocie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk+ wilk podszyw= ten sam psychiczny esbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Podszyw =Paweł Wilk dziś Podszywie proste pytania przedstaw obszernie idee partyzantki snajperskiej na wypadek okupacji rosyjskiej Wilk wielokrotnie szeroko ja opisywal:):):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Do przyszlej Zony Wilka Tak bardzo tesknie za Toba kochanie powinnas juz siedziec u mnie na kolanach przy kominku :) Nie potrafie tej Tesknoty ubrac w piekne slowa ale posluchaj Ty na pewno zrozumiesz... Sciezke do mojego Serca masz na pierwszej stronie... Cristina Branco - Água e Mel https://www.youtube.com/watch?v=fngp39nXKhk&spfreload=10 xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partyzantki snajperskiej? To jakis twoj nowy sen,czy znowu masz jazdy po tych swoich kokorowych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Chcesz gadac z Wilkiem znasz zasady odstestw nie bedzie:) Tak metoda uparci Gorale z Afganistanu wygnil Rosjan posiadajacyych najpotezniejsza w tedy armie konwencjonalna siata opuscili Afganistan przy 15 000 strat wlasnych nie byli wstanie dlaej tego kontynuowac Afganczycy tak steroryzowali rosyjska armie ze na ponad 100 000 zolnierzy 100 000 siedzialo w bazach robiac z e strachu pod sibie walczyly tylko elitarne oddzial komandosow glownie Specnaz taka sam metoda. Do rowadzeni takiej wojny niepotrzeba Gor jak w Afganistanie tu sie nie walczy o teren tylko zabija sie zukrycia nie nawiazujac wymiany ognia wysko postawionych oficerow i tych ktorych szkolenie trwa bardzo dlugo Piloci dowdcy czolgow itp. Strzal i znikasz rozplywasz sie nie ma zadnej obrony terenu w ktoryms momencie straty okupanta sa tak duze aetrror w jego armii kompletnieniszczy morale zolnierzy ze musi sie wycofac. Wyszkolenie np ciebie zebys byl wstanie oddac skuteczny strzal snajperski z 200 m to okolo 3 miesiecy nie musisz byc komandosem i umiec walczyc wrecz czy w wymianie ognia wystarczy ze z ukrycia strzelisz i rozplyniesz sie np w miescie. Na tym to polega:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wszyscy Dzisiaj o 23:00 ci co maja ochote gadamy o tym jak szybko seks jak poznajacie kogos z kim widzicie szanse na Goralska Milosc malzenstwo i cala reszte:) Zasady znacie odstepstw nie bedzie:) Jak patrze na to z boku obserwujac kobiety i facetow to widze to tak: 1. Faceci chcieliby zaczac na pierwszej randce zeby sprawdzic jaka bedzie kochanka jak jest ok to wtedy zaczynamy rozmawiac o roznych waznych zyciowo sprawach ktore musza pasowac zeby pojawila sie Goralska Milosc malzenstwo i cala reszta. 2. Kobiety dokladnie na odwrot najpierw gadamy tygodniami o roznych waznych zyciowo sprawach przeswietlicie nas jak FBA i KGB razem wziete jak jest ok bedzie seks:) Poglady Wilka: Nie widze sensu gadania o roznych waznych zyciowo sprawach jak nie wiadomo czy ta najwazniejsza rzecz dla Wilka czy bedzie dobra kochanka nie jest wiadoma. Wiec najlepiej seks na pierwszej randce albo w trakcie 3 dniowego wyjazdu do Bacowki po pierwszej wspolnej kawie i to jeszcze z inicjatywy Kobiety zeby sie mogla wykazac ze nie ma problemu z jasnym i bardzo jednoznacznym inicjowaniem seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×