Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystko dla zony!

Polecane posty

Gość gość

Moze i jestem glupi ale staje mi na sama mysl, ze zona bzykalaby sie z innym do orgazmu. Ja niestety nie potrafie tego zrobic. Spuszczam sie za szybko i dlatego oficjalnie pozwolilem zonie na kochanka. On asie tylko smieje i mowi, ze jej nie potrzeba. Jednak jak tak lezymy po seksie gdy ja ju zskonczylem a ona dopiero dobrze jest rozgrzana to nie raz juz powiedziala: "oj teraz przydalby sie taki fajny j***czek" :-) Prosze o wypowiedzi zwlaszcza PAN w tej sprawie.Czy macie juz jakies doswiadczenia w takich zabawach? Kocham swoja zone i chce aby jej tez tak bylo dobrze jak i mnie. Pozd. FajnyFacet ktory dobrowolnie chce byc rogaczem byle tylko zonie bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu za szybko do chodzisz?Jesli jestescie juz dlugo mazenstwiem moze powinien isc do lekarza w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tobie jest dobrze po minucie :) bzykać się nie umiesz. Przerywniki rób jak czujesz że dochodzisz, pobaw ją ręką językiem, zjedzcie coś razem, zmienuaj pizycję.... Dwie kłody w wyrze a potem głupie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarz dostaniesz tabletki i po pół roku będzie po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawcie sie seks to zabawa a nie tylko k***s w c**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholernie szybko widze jestescie sklonni do (blednego) oceniania innych. Wcale to nie trwa minute i nie jestesmy dwoma klodami w wyrze... Trwa to przynajmniej pol godziny. Zmieniamy czesto pozycje, robimy przerwy. Pieszcze i lize ta moja kochana zonke ile tylko moge. Co z tego kiedy i tak nie udaje mi sie doprowadzic jej do rozkoszy :-( Pewnie dlatego juz sie z tym pogodzilem i "poddalem". Bardzo podnieca mnie gdy ona lezy z boku i sie onanizuje. Wyobrazam siebue wtedy, ze jakis przystojny brunet z duzym ptaszkiem ja bzyka. Mysle, ze i ja mialbym z tego widoku niezla frajde :-) Nadal prosze o uwagi i komentarze od osob, ktore podjely podobna decyzje w sprawie "pomocnika" do zaspokojenia zonki. FajnyFacet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az dziwne, ze nikt sensownie nie chce sie wypowiedziec w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jej dokończył sprawę i marzę o tym przy facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorrro3
Ja od dawna namawiam żonę. Strasznie mnie to kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj snilo mi sie, ze moja kochana zonka lizala jekiemus facetowi ptaszka a ja tylko moglem sie na to patrzec... Ptaszek bardzo ladnie mi stal po przebudzeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×