Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Slimcea opinie

Polecane posty

Gość gość
dołączam się do zadowolonych użytkowniczek suplementu diety slimcea. Wyraźnie przyśpiesza przemiana materii po tabletkach. Uczucie głodu zanika. To co większość odczuwa czyli że sobie nie wkręcamy a działa :) chudnięcie się rozpoczyna po 2 tygodniach gdzieś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Wam, muszę pochwalić suplement diety slimcea. Genialnie pohamował u mnie głód. Nie odczuwam go tak. Nie jest to też tak że głoduje, po prostu jemy tyle ile powinnam. Waga dzięki temu spada. Same tabletki slimcea mają jeszcze inne właściwości. Odczuwalne przyśpieszenie przemiany materii czy spalania tkanki tłuszczowej. Wszystko razem daje fajny efekt dlatego zdecydowałam się napisać i pochwalić ten suplement diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki. Spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam tabletki na odchudzanie Slimcea. Doskonale hamuje łaknienie i przyśpiesza przemianę materii. Chudnie się na nich dużo efektywniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu SLIMCEA i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, VITA SLIM, Whitetime, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, VENOSIN, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam slimcea .. jest OK. a wiadomość wyżej olejcie bo to jest na połowie tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie rozpoczynam kurację ze slimcea, dzisiaj doszła do mnie paczka ze sklepu piekna24.pl i zaczynam ! Proszę o radę czy ćwiczenia od razu włączyć do kuracji czy lepiej później w jej trakcie ? Czym popijacie te kapsułki zwykłą wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im szybciej zaczniesz ćwiczyć tym lepiej, najlepiej ułóż sobie cały plan treningowy i go przestrzegaj. Możesz też stworzyc swój własny system motywacji, za każdy sukces i spadek wagi np co dwa tygodnie nagradzaj siebie jakimś wyjściem do kina, kup sukienkę lub coś innego co ci sprawi przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie odchudzanie wspomaga preparat slimcea którego bogaty skład bo aż 15 ekstraktów z naturalnych składników po prostu zabija tluszcz. Sama się pozytywnie zaskoczyłam bo miałam powiedzmy duże uprzedzenie do tego typu preparatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też biorę tabletki slimcea i jestem z nich zadowolona połączyłam je z ćwiczeniami, spacerami, i pływaniem na basenie, z koleżanką chodzimy pobiegać co powiększa efekty ich działania. Polecam slimcee plus troszkę ruchu, do tego jeszcze jakaś dieta i efekty murowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj zbieramy materiały i info o tym oszuście Piotrze K., sprzedającym między innymi Slimceę: https://www.facebook.com/VitaSlimOszustwo?fref=ts Jak widać dobierają mu się w końcu do dvpy, już ma zakaz opuszczania kraju. Poszkodowani, zgłaszajcie się do prokuratury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest akcja z VitaSlim... a wątek jest o Slimcea. Zdziwiłam się bo stosuje Slimcea z bardzo dobrymi efektami. Schudłam 6kg już a tu taka akcja.. ale okazuje się że to nie Slimcea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie było ze mną. Stosowałam wiele środków o różnym działaniu. Po takim czasie i doświadczeniu z suplementami Slimcea wybija się ponad wszystkie swoim działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey ;) slimcea nie jest mi obca. Stosowałam go w tamtym roku. Pamietam jaka byłam sceptycznie nastawiona, z nie dowierzaniem zamówiłam po namowach siostry której koleżanka ponoć schudła. Szybko zmieniłam zdanie kiedy po 2 tygodniach miałam pierwszy spadek wagi w postaci 2kg. Cała kuracja dała mi 12kg spadku wagi.. a trwa 3 miesiace. Polecam Slimceaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu SLIMCEA i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, vitalash, VITA SLIM, Whitetime, beverly smile, thermasin, liverine detox, Foreverslim, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, VENOSIN, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSKAZÓWKI dla osób oszukanych przez Piotra K. 1. W przypadku dokonania płatności jako przedpłaty za pośrednictwem PayPal lub Transferuj.pl (kanały płatności dostępne w sklepach internetowych Piotra K.) i nie otrzymania przesyłki lub innych nieprawidłowości należy wysłać e-maila do powyższych pośredników płatności, którzy po otrzymaniu takiego zgłoszenia są zobowiązani zablokować środki zgromadzone na koncie firm Piotra K. na rzecz ewentualnych przyszłych roszczeń pokrzywdzonych. W praktyce najlepsza metoda na otrzymanie przesyłki, bo już nie raz się zdarzało, że z powodu zgłoszeń 2 klientów Piotr K. nie mógł podjąć środków od pośrednika płatności co zmuszało go do nadania paczki. 2. Warto także wysyłać e-mailowe skargi do firmy kurierskiej SIÓDEMKA, która obsługuje wysyłkę przesyłek od Piotra K. 3. W przypadku zamówienia produktu u konsultanta i późniejszych problemow warto żebyście nagrywali swoje rozmowy z konsultantami na call center, którzy mają przyzwolenie na mówienie wszystkiego klientom i nawet na podszywanie się za lekarzy. Takie nagrania to cenny dowód w sprawie karnej i są legalne – nie musicie informować konsultanta-oszusta, że go nagrywacie, ponieważ takie nagrania stanowią dla was i policji potwierdzenie ustaleń jakie zostały dokonane w toku takiej rozmowy. 4. Dołączyć do grona osób oszukanych przez Piotra K. w sprawie prowadzonej przez prokuratora Agatę Kucharską w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Mokotów, e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Pamiętajcie, że przestępstwo oszustwa jest ścigane z urzędu, nawet jeśli Piotr K. naprawi szkodę po waszych bojach z nim i tak macie prawo żądać ukarania go bo to nie zmienia faktu, że przestępstwo już zostało dokonane, dotyczy to także osób które otrzymały pismo windykacyjne, a wpłaty nie dokonały. 5. Piszcie komentarze ostrzegające przyszłych klientów w internecie co może uchroni następnych przez wyłudzeniem 6. Skuteczną metodą jest także bezpośrednia wizyta przy ul. Podbipięty 27/1 w Warszawie z żądaniem zwrotu pieniędzy. W razie braku porozumienia należy zadzwonić na policje celem spisania protokołu ze zdarzenia. W praktyce bardzo skuteczna metoda, Piotr Kaszubski od razu zwraca pieniądze. 7. Wysyłajcie zawiadomienia do inspekcji Sanitarnej lub farmaceutycznej, UOKiK i Rzecznika Praw konsumentów. Produkty sprzedawane przez Kaszubskiego są niezarejestrowane i nie przebadane, a dołączone certyfikaty są fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi ale ten produkt jest kiepski. O niebo lepiej sprawdza się zielona kawa. Przynajmniej jest znana na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje, że obecnie już nikt nie stosuje tych tabletek :) polecam jakieś suplementy diety oparte na naturalnych składnikach, poszukajcie sobie czegoś http://malakawka.pl/ mam nadzieje, ze uda Wam się coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaszkodziły wam te tabletki? bo jak się okazalo byly jedna wielka sciemna. Nie lepiej wydac wiecej a miec pewnosc ze kupuje sie sprawdzony produkt? http://witchking.pl/ tutaj znajdziecie opisy suplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ludzie wierzą w takie badziewie jak suplementy ? dlaczego sprzedawcy tego s**t zapewniają ,że wyleczą tą kupą wszystko ? raka, mózgowe porażenie dziecięce , kiłę ,rzeżączkę etc. Kupują jakieś lamininy, slimfasty, wyciągi z czarnej mamby,dlaczego? Każdy sprzedawca internetowy tego s**t-u podpiera się skradzionym wizerunkiem lekarza i napędza machinę kradzieży i oszustwa!!! Obrzydliwy świat- media mark dla naiwnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.lamininepolska.pl/?gclid=CM6bjcimmdMCFYuHsgodCaoFtw kolejne bzdury, kosztujące krocie, mające uleczyć nowotwory, cukrzycę insulinozależną etc. Sprzedają to osoby, które nie mają pojęcia co sprzedają. Hej ! otrząśnijcie się !!! To bardzo smutne,że oszuści żerują na cięzko chorych i nie ponoszą odpowiedzialności za pogorszenie ich stanu zdrowia.... riposta na zarzuty, lub żądanie zwrotu pieniedzy - sam pan chciał ! Ja nie jestem lekarzem ! Jak nie jesteś to nie LECZ ! Byle sprzedawca gwożdzi założy interes w necie i oszukuje. Dziura prawna dla zakładających działalność medyczną "naturalną". Wszystko mogą, za nic nie odpowiadają. Skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaa

U mnie slimcea zadziałała super, po całej 3 miesięcznej kuracji schudłam 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaw

ten wyżej link to żadne wiarygodne źródło opinia sponsorowana w celu promocji innych preparatów, w odróżnieniu od tej strony co podałeś/aś tutaj każdy może się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×