Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tommy33

Mam ochotę na namietną...

Polecane posty

Cześć, szukam ciekawej kobiety którą zaproszę do mnie na wspólny weekend (do Frankfurtu albo wspólny wajazd). Mam ochotę na namiętny i z******ty sex z kobietą w wieku 20 - 40 lat. Oczekuję też, że będziesz odważna, miała interesujące życie i coś ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełniam wszystkie wymienione wymagania powyżej przez Pana przedstawione Lecz cóż, Frankfurt mnie nie zauroczyl, to raz. Po dwa, Pan musi się w jakiś sposób zareklamować, aby panie zainteresowane, z ochotą przystąpiły do konwersacji z Panem. Śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale nie będę się wszystkim reklamował... zresztą zaraz posypałyby się durne komentarze. Co do miasta... to jasne, że są ładniejsze. Ale też i brzydsze. A poza tym miejsce jest kwestią umowną. Zwłaszcza, jak się ma taką pracę jak ja. Dziś tu a jutro już 10 stref czasowych dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz czerwone wino i Paryż nocą? Apartament w starej kamienicy rozświetlony jedynie blaskiem świec? Skrzypiąca drewniana podłoga, delikatny zapach piżma... a jedynym meblem w całej sypialni jest stare metalowe łóżko... Ale skoro nie jesteś zainteresowana i potrzebujesz reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareklamowałeś ujmująco scenerię i nastrój. Lecz ja.. Cóż nie nadawalabym się.Rozejrzyj się do okola. Tyle pięknych kobiet jest z pewnością obok Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna no przecież jesteś namiętną kobietą ;) U mnie wszystko ok. Klikam sobie z Silenką;) A ty zamiast zajrzeć do nas, to się włóczysz o obcych tematach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na moment weszłam;) wczoraj wróciłam do Pl i chciałabym sprawy prywatne ogarnąć. Ale jeszcze do Was zajrzę Obiecuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna To zajrzyj, a nie pożałujesz, bo Silenka zmieniła orientację seksualną;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnaa A skad tak niska samoocena? A co do kobiet naokolo mnie... fakt jest sporo pieknych. Ale poki co zadna nie pasuje do opisanej przeze mnie scenerii i miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tom nikt Pewnej stąd nie zna, może ci się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi ze jej nikt nie zna. Sama zajrzala, mowiac, ze spelnia wymagania... wiec nic nie stoi na przeszkodzie, zeby ja poznac. A z reszta jak nie ona to inna. Nie ma pospiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×