Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Test owulacyjny po wspolzyciu

Polecane posty

Gość gość

Witam. Staramy sie z mezem o drugie dziecko. Mam 29 dniowe cykle. Dzis mam 14 dzien cyklu. Test owulacyjny byl pozytywny (mocne dwie kreski) juz wczoraj o godzinie 19. Dzis po godzinie 10 test rowniez byl pozytywny, a od samego rana mialam bol owulacyjny. Zaraz po wykonaniu testu wspolzylismy. Gdy o godzinie 19 znow zrobilam test owulacyjny, druga kreska byla ledwie widoczna. Nigdy tak nie mialam. Dwie kreski dosc mocne utrzymywaly sie od 14 do 16 dnia cyklu. I w zwiazku z tym mam pytanie co to oznacza? Ze mialam wczesniej owulacje i zdazylismy na styk? Bo raczej niemozliwe ze hormon, ktory wykrywa test owulacyjny spadl, bo zaciazylam... Z gory dziekuje za odpowiedzi :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to te 2 kreski grube wskazuja na czas przed owulacja i wlasnie jak widzisz 2 krechy masz wspolzyc bo za chwile bedzie owulka, wiec jezeli wspolzyliscie podczas wyraznych 2 krech to wlasciwy czas, a to ze potem juz zrobily sie jasniejsze to cie ie interesuje, najwazniejsze zeby wpolzyc jak ci test pokazuje, wiec za 2 tyg kto wie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×