Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie oglądałam Pierwszej Miłości kilka lat...

Polecane posty

Gość gość

I nie poznaję tego serialu. Nie ma połowy bohaterów. Nadal występuje Emilka która jest tak bardzo irytująca, że szok :-o I wcale do Bartka nie pasuje. Bartek natomiast wciąż wygląda jak chomik, który policzki ma wypchane :D Gdzie jest ten gość co z Marysią ma tą córkę? Imion nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po nim było juz kilku innych , nie zliczysz. Oglądałam ostatnio jak była z Hubertem i on ja zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak juz taki temat powstal to ja podepne sie z pytaniem. Ja nie ogladalam kilka tygodni tylko i umknelo mi kim jest ta dziewczyna u aleksa i marysi. Skad sie wziela czy to jakies jego dziecko? On chyba za mlody na nastolatke ale sama juz nie wiem kim ona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł co ma z Marysią córkę wyjechał w podróż, potem okazało się, że zamieszany był w przemyt narkotyków, Maryna go nawet szukała w Peru, ale potem okazało się, że niby nie żyje. Ciała nie znaleziono, więc niewykluczone, że wróci, jak ktoś zechce go grać :P Ta dziewczyna to Melka, nie wiem dokładnie skąd się wzięła bo nie oglądałam, wiem z opisów, że była informatorką Aleksa w jakiejś sprawie, a jak Maryśka dowiedziała się, że nie ma się nią kto zająć, to wpadła na pomysł, żeby zostać jej rodziną zastępczą. Akurat Emilka, jakkolwiek wkurzająca, jako jedyna pozozstałą jako tako normalna w tym serialu ;) Ma poukładane życie i poukładane w głowie, nie puszcza się i nie produkuje dzieci jak Maryśka czy Kinga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×