Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z psem w domu

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam problem z psem, jest to szczeniak 3 m-ce. Piesek nauczony czystośc****ięknie załatwiał się na dworze już kawał czasu, jednak od kilku dni coś się dziej***ardzo niepokojącego. Psina sika dosłownie co 20 min, WSZĘDZIE! Załatwia się nawet na swoim legowisku, sika nam pod nogami i nie są to podsikiwania, ale potężne kałuże. Do tego mocz bardzo mocno śmierdzi w całym pomieszczeniu. Czy wiecie co może się dziać? Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że piesek jest jakoś dziwnie jakby zaniepokojony, delikatnie jakby ospały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nerki ? przeziębiony pęcherz idź do weta albo spróbuj mu podać urosept w tabletkach 2x1 po dwóch dniach powinna być poprawa jak nie to do veta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie kombinowala z lekami.... idz do veta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 cent morfiny i spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do veta koniecznie - ja mam obcnie choreg kota, ma piasek w pęcherzu i też chodzi co 30 min i siknie z 2-3 łyżeczki kroplując - jest na specjalnej karmie, do tego leki i cały czas trzeba go "płukać" żeby wysikiwał pomału rozpuszczony osad. Nie czekaj - leć do veta. Ja co 2 dni chodzę na zastrzyk moczopędny + środek rozkurczowy+środek przeciwzapalny/p.bólowy/antybiotyk a w domu faszeruje go uropetem, no spą , rutinoskorbinem i przeciwbólowym/zapalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×