Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zasponsoruję atrakcyjną dziewczynę z okolic Starachowic

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem przed 30stką. Szukam młodej i ładnej kobiety na seks spotkania. Docelowo interesuje mnie układ z jedną dziewczyną. Oferuję 100zł za spotkanie. Myślę, że mielibyśmy kilka takich spotkań w miesiącu. Zainteresowane dziewczyny proszę o maila z krótkim opisem siebie i kilkoma zdjęciami całej sylwetki, najlepiej w bieliźnie albo nago. Adres do zgłoszeń: sponsorStce@o2.pl . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi ch..... łop w płot se wsadź za 100 pln buraku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsor za stówę?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darmowe nagie zdjęcia na pocztę...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to zrób mały rekonesans ile się płaci za seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Można przecież dać swoje ogłoszenie na odlotach i puszczać się za 150zł/h i obsługiwać każdego obleśnego faceta który się trafi. Dla jednej będzie lepsze to, a dla drugiej stały sponsor, który da mniej jednorazowo, ale zapewni parę stówek miesięcznie... Jak Cię ***** jeden, to przynajmniej wiesz z kim masz dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ty jesteś chory, puknij się w główkę i to zdrowo!!! 100 zł. za spotkanie?! To prostytutka bierze więcej za godzinę... Chyba, że miałeś na myśli 1000, ale zera zapomniałeś :-D cwaniak, za grosze by wszystko chciał, lepiej idź do tesco na promocje, wtedy zobaczysz na ile starcza 100 zł!!!! Jeszcze fotki na maila by chciał:-D:-D:-D aż takiej naiwnej tu nie znajdziesz! Może rozejrzyj się po rodzinnej wsi? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×