Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Każde dziecko powinno się wychowywać w pełnej rodzinie

Polecane posty

Ojciec to wzór męski, mama wzór kobiecy. Gdy któregoś wzoru zabraknie, to dziecko bedzie miało zaburzone relacje międzyludzkie, widzę to po osobach z rozbitych rodzin które znam. Nie spotkałam jeszcze np. faceta wychowującego się bez ojca który byłby w 100% normalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi np od 17 lat nie zyje ojciec, i jakos nie mam zaburzonych relacji meidzyludzkich, dodatkowo poznawanie i rozmawianie z nowymi ludzmi mi z***biscie, bardzo latwo wychodzi, wiec twoja teorie mozna o kant dupy rozbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie kaszana chyba dwie mamusie lub dwóch tatusiów hodowalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty piertolisz? to taka z ciebie metalówa? piszesz jak ciemnogród. zacofany. w UE jesteśmy , w Nato jesteśmy a ty tu z takimi debilizmami wyjeżdżasz. racje mają feministki , że zwalczają takie oszołomki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrtr
Nie ma czegoś takiego jak "facet normalny", bez względu czy ojciec był obecny, czy nie. Pozbądź się złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko się powinno wychowywać w związkach partnerskich dwóch tatusiów albo dwie mamy. najlepiej metalowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynic, z tego co piszesz jesteś maksymalnie nieobowiazkową osobą, czyli widać brak wzorców :P "co ty piertolisz? to taka z ciebie metalówa? piszesz jak ciemnogród. zacofany. w UE jesteśmy" Biorąc pod uwage, że metal to muzyka totalnie bezideowa, a większośc fanów metalu ma wręcz prawicowe poglądy polityczne, a furore w muzyce metalowej robią robią skrajnie prawicowe neopogańskie ideologie, a czasem nawet fascynacja nazizmem w przypadku NSBM, to.. o co ci chodzi? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie ma czegoś takiego jak "facet normalny", bez względu czy ojciec był obecny, czy nie. Pozbądź się złudzeń. " Ja tam wole męskie towarzystwo od kobiet, wiekszośc moich znajomych to faceci, tak więc wiem o nich dużo :P więcej nieprzyjemności i złośliwości doznałam w życiu od kobiet niż facetów. Może dlatego taka jestem i tak to postrzegam, bo tutaj chyba też zadziałały wzorce z domu rodzinnego - gdy teraz się nad tym zastanawiam, zauważam, że największy wpływ na mnie mieli tata i brat, z mamą nigdy nie miałam dobrych stosunków, tak jak z młodszą siostrą i chyba to spowodowało, że kumpluje się z facetami. Rodzina ma bardzo duży wpływ na wychowanie, widze to wyraźnie na różnych przykładach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaka k***a niewzorcowa osoba? Co ty mi p********z glupia peezdo? A z sierota jest jeszcze gorzej niz z kims kto nie ma jednego rodzica? Sierota to chora psychicznie osoba? Jestes glupia jak ja p*****le, wypier/dalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam gdzies to co mi gadasz i to co jest w tej lekturze ty mierna istoro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Cynic, gdybyś wiedział jak sie kompromitujesz i jaki niski poziom umysłu prezentujesz to byś chyba wpadł w depresje. Ale nie martw się, mało inteligentne osoby zwykle nie dostrzegają tego faktu, ze takie są, nie jesteś wyjątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywała się Ladyzunga Cyborg, ale nauczycielka uparła się, aby zmienić personalia. I po dwóch latach starań dopięła swego. Teraz w jej dokumentach pojawiło się "Abcdefg Hijklmn Opqrst Uvwxyz". Takie ludzie mają pomysły. "Nauczycielka z Kolumbii po 2 latach wywalczyła w urzędzie zmianę nazwiska na 26 liter alfabetu. Od teraz oficjalnie nazywa się Abcdefg Hijklmn Opqrst Uvwxyz" - podaje Radio Zet. Chodzi o 36-letnia Kolumbijkę, która jest nauczycielką akademicką, uczy fotografii na trzech uniwersytetach. Zajmuje się też projektowaniem ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka zapomniałaś zaznaczyć jedną rzecz. Że żadne z rodziców nie powinno byc patologiczne, czyli ma nie chlać, nie ćpać i nie znęcać się psychicznie i fizycznie nad innymi członkami rodziny. Podesłałabym ci swojego tatusia, tylko że od roku kwiatki od spodu gryzie, ciekawe jak długo byś wytrzymała ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Że żadne z rodziców nie powinno byc patologiczne, czyli ma nie chlać, nie ćpać i nie znęcać się psychicznie i fizycznie nad innymi członkami rodziny. " To jest oczywiste, zresztą nawet jeśli rodzic nie krzywdzi fizycznie dzieci, ale zachowuje się nieprawidłowo, jak margines społeczeństwa - nie pracuje, chla, nie dba o nic, to też krzywdzi dzieci, pokazując im, ze jego styl życia jest "normalny", dając takie wzorce. Więc "Każde dziecko powinno się wychowywać w pełnej rodzinie, w której rodzice w miare prawidłowo spełniają swoją funkcje wychowawczą" :) "Podesłałabym ci swojego tatusia, tylko że od roku kwiatki od spodu gryzie, ciekawe jak długo byś wytrzymała ha ha. " Współczuję, naprawde. Czasem wręcz głupio mi wobec takich ludzi jak ty, bo czuje się jakbym nic nie przezyła a się wymądrzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałabym raczej - każde dziecko powinno wychowywać się w dobrej rodzinie pełna nie znaczy dobra, niestety bardzo często pełna jest "na siłe", co nie służy ani tej rodzinie, ani temu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik20
muszę się niestety zgodzić z toją wypowiedzią, też nie miałem starego i nie jestem za bardzo normalny;] Szatańska ale za to musisz mi opierniczyć kuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieMagMag
Nigdy nie mialam ojca. Borykam się sama ze sobą. Ciężko jest to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×