Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekdotincaar

Wolicie masturbację czy pierwszą lepszą dziewczynę?

Polecane posty

@gość dziś Ale moze Ty sie nam tez przedstawisz w mysl zasady szczerosc za szczerosc:) 1. Kobieta mezczyzna? 2. Uprawiales juz seks? 3. Byles w stalym zwiazku gdzie miales udane zycie erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj to już mi się nie chce ;) Ale gejem nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekdotincaar
Tutaj autorka wątku. Prawdę mówiąc spodziewałam się takich odpowiedzi, co jednak nie zmienia faktu, że jestem zawiedziona. :( Seks z kobietą jak z wibratorem... Cóż, istotnie, kobiety nie są niczym więcej jak tylko Lalami do zaspokojania mężczyzn ("Towarami", "Fajnymi D****i"), mówić raczej nie muszą (po to wynaleziono knebel) bo przecież od rozmawiania mamy kolegów. Niech nadstawi tę swoją najważniejszą część ciała i korzystajmy. Po to służą ci podludzie zwani potocznie kobietami. Mam tylko nadzieję, że nie wszyscy tacy są. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekdotincaar
Dodam jeszcze jak ja to widzę: Uważam, że każdy człowiek powinien załatwiać tę potrzebę we własnym zakresie - ręką lub gadżetami z sex-shopa (drugi człowiek nie jest gadżetem z sex-shopu!). Dzięki temu nie dajemy dostępu do naszego ciała byle komu tylko po to, by mieć nieco większą przyjemność niż z robótki ręcznej. Takie jest moje stanowisko i bardzo chciałabym kiedyś poznać faceta, który je podziela. Który nie pozwolił wleźć nikomu do swojej najprywatniejszej sfery tylko dlatego, że mu się zachciało jakości i egzotyki większej niż może dać ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaccessible89
ekdotincaar wczoraj - ja nie pozwalam, ale z powodów oczywistych nie jestem w stanie związać się z kobietą. Znam jednak więcej takich "rodzynków" - tak więc bądź dobrej myśli: to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×