Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

REGAŁY MAGAZYNOWE

Polecane posty

Gość adam
Dnia 10.04.2019 o 10:37, Gość affff napisał:

Rozmawiałem z producentem regałów magazynowych www.mag-complex.plwww.mag-complex.pl , bo chodziło o bardzo wysoką zabudowę. Do tego w połączeniu z dużym oszczędzaniem przestrzeni, żeby jak najmniej trzeba było czasu przeznaczyć na wyciągnięcie konkretnego towaru. Wywiązali się i to bardzo. Mam prawdopodobnie jeden z efektywniejszych magazynów lokalnie, obsługuję nawet więcej zamówień bez większych problemów.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrionn

W sprawie wyposażenia to zgłoście się do firmy Rodło z Bytomia www.rodlobytom.pl/ Wykonuja m.in. regały magazynowe i pojemniki warsztatowe, można sie u nich solidnie zaopatrzyć. To solidny producent róznych wyrobów z tworzyw sztucznych, mają u mnie też plus za dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Zachęcam do kontaktu z firmą Maglo ( www.maglo.com.pl) firma posiada w swojej ofercie wiele regałów półkowych(metalowych/z płytą) oraz regały paletowe, pomaga również w projektowaniu i zoptrzymalizowaniu przestrzeni magazynowej.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

My korzystamy z oferty firmy JCM  z Warszawy, która oferuję regały archiwalne, wózki platformowe w bardzo dobrej cenie.  Warto zapoznać się z oferta jej firmy na stronie internetowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woland

Przydadzą się pewnie też palety. Dobre ceny i porządną jakość będziecie mieć w Śląskich Składach Palet. www.palety.katowice.pl  Mają tam też palety o niestandardowych wymiarach a także opakowania drewniane, nadstawki paletowe czy kosze Gitterbox. Firma zdecydowanie warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę maglo, sam zamawiałem u nich regały,  bardzo dobra jakość produktów i super obsługa  🙂 

maglo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regały można teraz dostać prawie w każdym sklepie budowlanym, a jak się potrzebuje lepszych to też i na allegro można poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my wykonaliśmy solidne regały do garażu i spiżarni z płyt MPB. są bardzo nośne i łatwo się je czyści. wystarczy przetrzeć ściereczką. maż chwalil tez, ze latwo sie z nimi pracuje, wiec polecamy! :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie do regałów polecam maglo. Wyposażałem u nich magazyn i wszystko super, a dodatkowo świetna pomoc techniczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×