Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maly bobo

zwracam się do kobiet czy sex bez orgazmu może być przjemny

Polecane posty

Gość maly bobo

Proszę o pomoc czy to prawda ze nie zawsze macie orgazm ale jest fajnie mam 30 l i moja żona tak twierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście mamy inną anatomie seksualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwróć pytanie i sam spróbuj. Tuż przed swoim orgazmem, przerwij i kładź się spać zobaczysz jakie to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
ja nigdy nie mam orgazmu podczas stosunku ale i tak uwielbiam sex !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orgazm jest jak wisienka na torcie- dopełnia całość ale bez niej ciastko też jest smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szybki numerek, wiadomo u faceta 3 minuty i po sprawie. A wy wtedy kobiety macie jakąś satysfakcję fizyczna? Jak sie to ma do tego ciastka i wisienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
po tak szybkim numerku to tylko wkurw ze bez sensu było się rozbierać ubierac itd.. rozczarowanie...nie ******ie. no chyba ze jakas sprinterka potrafi tak dość to nie wiem nie znam tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam starczy bliskość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A szybki numerek, wiadomo u faceta 3 minuty i po sprawie. A wy wtedy kobiety macie jakąś satysfakcję fizyczna? Jak sie to ma do tego ciastka i wisienki? xxx jestesmy mniej egoistyczne niż wy:P sprawianie wam przyjemnosci jest dla nas przyjemnoscią samą w sobie oczywiscie pod warunkiem wystąpienia czegoś potocznie nazwanego miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
chyba żartujesz ? to nie przyjemność tylko ...swego rodzaju obowiązek..jak chce i potrzebuje to niech ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka bez kota
nie może, ale te, które mają beznadziejnych partnerów, powiedzą ci, że może :P wyobraź sobie, że wracasz masakrycznie głodny do domu, pachnie pysznym obiadem, od progu myślisz sobie "ach, zaraz się najem!", po czym okazuje się, że rodzina zjadła wszystko i dla ciebie nie zostało nic. tak samo wkurwiona jest kobieta po stosunku bez orgazmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×