Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość tajemnica

spętanie więzłów

Polecane posty

Gość gość tajemnica

Nitki, sznurki,żyłki i itd. Stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajemnica
Chodzi o uroki miłosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajemnica
Chodzi o to ze znalazłam coś takiego na moim przyżądzie pracy czerwona żyłkę przywiązaną ja tego nie wplątalam zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na osobe reklamujaca sie z e-maila mich.kowalczyk@o2.pl ,nazywa sie Marek Piśkiewicz współdziała ze swoim partnerem Michałem. Korzystałam z usług tego Pana i stanowczo wszystkim odradzam, gdyż to zwykły oszust i naciągacz, współdziała z swoim partnerem, oczywiście na spotkania w sprawie rytuału przychodzą razem, no nic może po krótce opiszę tryb ich działania, a więc; znalazłam na tym forum wpis polecający kogoś nie zawodnego, wpis był dodany przez nie jakiego Michała, chłopaka Piśkiewicza, ten e-mail to mich.kowalczyk@o2.pl. Napisałam tam i tak o to otrzymałam numer do Marka, umówiłam się z nim na spotkanie, gdzie był ten Michał, no nie spodobało mi się to no, ale ok, oczywiście przekonał mnie do rytuału mimo moich wątpliwości, z resztą nie obyło się na jednym, swoją droga dobrze manipuluje. Umówiliśmy się u niego na oczyszczanie białą szałwią, później robił jakąś analizę numerologiczną i stawiał Tarota, oczywiście zainkasował za to 400złotych, dodam tylko, że Tarot się nie sprawdził ani trochę, następnie jakoś za 2 dni umówił się ze mną na urok miłosny u niego na Górczewskiej 200a, cos tam szeptał pod nosem i palił świeczki z igłami, za to wziął 500złotych i kazał mi przez tydzień palić te świeczki jeszcze u siebie i odmawiać jakąś modlitwę, powiedział, że do miesiąca czasu będzie efekt, poźniej, że do trzech. bo tu trudna więź emocjonalna występuje, gdzie wcześniej mówił coś zupełnie innego, że ta sprawa to bardzo szybko pójdzie, bo on mnie kocha i takie tam podobne bzdury i, że nikogo ptrzy nim nie ma, co okazało się kolejnym kłamstwem Marka, facet już wtedy miał inną, czego dowiedziałam się trochę poźniej, po tym jak powiedziałam Markowi, ze jego czary nie działaja i chce zwrotu pieniedzy to próbował mi jeszcze coś wcisnąć spetanie bodajże, a jak powiedziałam, że zadam zwrotu pieniedzy i nie chce juz jego usług to zamilkł na wieki, ale telefon dalej ma włączony. Powiem tak, uważajcie na tych dwóch cwaniaków, bo naciągają w żywe oczy. Z czego widziałam to na Gumtree jeszcze mają ogłoszenia, marek taki szatyn, może lekki brunet, wysoki ok 30 lat, Michał niski opaloy, brwi wyregulowne, widac z daleka, ze innej orientacji, ma też "zajęczką wargę", także zalecam ostrożność z tymi dwoma kanciarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ida
Ja polecam wróżkę Sandre Jaśmine:-) poznałam ją po przez stronę www.wróżka Sandra Jaśmina wykonała mi rytuał na miłość i spotkałam ta nowa moja miłość jej e-meil wrozkasandra1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam Sandry jaśmine, gada glupoty, pojecia nie ma o magii. Nic z tych jej praktyk nie wyszło, tak wiec odradzam ta pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sandre jaśmine polecam jest znana przynajmniej i mi pomogła rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam panią taide. Wrozka.taida@wp.pl prowadzi konsultacje i wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze podziękować za pomo wróżce Dianie z wrozkadiana.pl Dzięki niej na nowo odzyskałam męza. Bardzo się stara i nie widac aby był zniewolony, robi to sam z własnych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

wróżka diana niestety to oszustka, oszukała mnie, bardzo szybko po wpłacie pieniążków urwała kontakt a teraz po 4 miesiącach nadal nie ma działania rzekomo wykonanego rytuału. jestem załamana. czy ktoś ma kogoś uczciwego, spradwzonego od magii miłosnej?błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak z Mazur

Sprawdzona przeze mnie jest Wiedźma Loreta. Bardzo polecam bo jest uczciwa jako chyba jedna z niewielu. Kontakt do niej wiedzma.loreta@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom88

szamanka.klara@o2.pl do spętania najlepsza!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faza

szamanka.klara@o2.pl do spętania najlepsza!!!! - do osoby która to pisała- ile czekania ąz spentanie zadziała?mozesz odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

To nie jest mój komentarz o Klarze ale pozwolę sobie napisac jak u mnie. U mnie czekanie na efekty spetania to 1 miesiąc i 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Witam serdecznie, chciałam wszystkich ostrzec od osobą z mailem mikus90mikus@o2.pl!!!! Podaje namiar na faceta który robi magię miłosną i niby mieszka w Holandii, facet niby nazywa się Mariusz i ma maila pomocmariusz0@gmail.com Zapłaciłam za rytuał miłosny. Po zapłacie kontakt mailowy zdecydowanie słabszy. Po dwóch tygodniach całkowicie przerwał kontakt. Odradzam i radzę uważać bo straciłam sporo pieniędzy.Jeśli facet faktycznie mieszka w Holandii to nic nie da się zrobić. Co ciekawe korzysta z internetu w play bo takie pisze  z takiego  ip  to znaczy z internetu z play, mi sprawdził to kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kort

Do mnie też te koleś pisał.Uważajcie na niego faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miman

Sandra Jaśmina odradzam!! totalna porażka i nieporozumienie. Szkoda wydanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciuwa

Do Bartka lub innych osób co zamawiały u Klary : jak zachowuje się wasza połówka po uroku? Czy tak nagle zaczęła tęsknić i pierwszy kontakt to po tych ok 2msc? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szamanka Klara niestety nie jest skuteczna. Do tego słaby kontakt i zero wsparcia, taka z niej szamanka jak ze mnie kosmitka. I aby nie było, miałam u niej i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maridia

Co Ty za bzdury piszesz? Szamanka Kara to chyba jedna z nielicznych które wspierają przez cały okres oczekiwania na efekty i chyba jedna z nielicznych uczciwych które rytuały naprawdę robią  a nie tylko biorą hajs. Prawie 7 tygodni czekania na rezultaty rytuału. Kupa czasu ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achim

moja połóweczka po uroku jest przekochana, jest lepiej niż jak byliśmy kiedyś w zwiazku. naprawdę mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciuwa

Dzięki, podnieśliście mnie na duchu tymi komentarzami. Bo ja czekam miesiąc i na razie nic. Achim, a kiedy u Ciebie były pierwsze efekty? Czy połóweczka sama odnowiła kontakt, jak to się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusterko

bardzo polecam wrózkę Alanne Onyxie. jest  cudowna. urok miłosny zamawiałam, są efekty, mocno polecam i bede polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achim

Pierwsze na pewno po miesiącu, ale tak mocno zadziało dopiero coś koło drugiego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia

Kto jeszcze zamawiał coś u Klary? Powiedźcie czy warto! Albo może robiliście u kogoś innego i jest efekt, to też napiszcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek

Ja robiłam spętanie u Orin i jestem zadowolona. Wcześniej jeżdziłam do jakiejś rzekomej szeptunki pod łódź, ale efektów nie było i potem ktoś mi powiedział o niej. Efekty co prawda były później niż obiecywane, bo gdzieś po ok 3,5-4 miesiącach, ale dla mnie liczy się fakt, że były. Mam tel, ale nie wiem czyaktualny, bo z pół roku nie dzwoniłam do niej, bo nie miałam potrzeby 694687349 Oriana Orin. 
Babeczki, gdyby któraś z Was miała namiar na jakąś dobrą jasnowidzkę, to dajcie namiar, bo szukam kogoś godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkkķ

Ja robiłem na gumkach od majtek ale nie wytrzymały,ja zresztom tesz...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga922

Zamawiałam rytuał spętania u Wiedźmy Magiry. Naprawdę polecam 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też byłem niedowiarkiem, ale jak z żadna kobietą mi się nie układało w końcu zdecydowałem się na pomoc i Pan Marcin zaproponował mi Spętanie Miłosne. Znalazłem jego stronę .marcintarot.pl/ w wyszukiwarce i dzięki temu rytuałowi po kilku tygodniach udało mi się stworzyć parę z wymarzoną kobietą. Teraz już wiem, że rytuały po prostu działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×