Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelinka B o s l i n

praca wyniszcza mnie psychicznie

Polecane posty

Gość Ewelinka B o s l i n

jak i fizycznie. Pracuje w restauracji juz od 3 lat. Dodam traktowanie szefostwa jest skandaliczne ciagle jakies wyzwiska i ciagle gadanie ze nic sie nie robi ciagle malo malo i zle i traktuja cie jak swojego slugusa. Typu podaj kawe 10 razy dziennie ciagle sprzatac po nich podstawiac pod nos... Caly dzien siedza nad czlowiekiem i na rece patrza. Na poczatku bylam wykorzystywana bez umowy 6 dni w tygodniu po okolo 12-15 godz za marne 1300zl. Potem jak sie zbuntowalam dali mi troszke wiecej luzu i wyplaty no i jako BARDZO DOBRY! kelner po pol roku dostalam umowe sprzataczki ;/ i to dodatkowo jeszcze podpisana za mnie to nie mialam nic do mowienia. Praca bardzo ciezka z dnia na dzien coraz wiecej obowiazkow na mnie spadalo az wkoncu sie zwolnilam. Nie trwalo to dlugo po miesiacu sami chcieli zebym wrocila i za wieksze pieniadze. myslalam ze sie wszystko unormuje bo zrozumieli swoje bledy a tu szok ponad rok bez umowy kieruje zaloga pracujaca zajmuje sie biurem jak trzeba wystawiam faktury robie rozliczenia i ciagle malo coraz wiecej obowiazkow na mnie spada pracuje jak sprzataczka pomyj posprzataj jako kelner a kelnerzy wszystko wlacznie z sprzataniem robia a zajmij sie jeszcze tym zero szacunku i a tak naprawde jestem jedyna osoba ktora najwiecej wie i potrafi bo przez 3 lata juz wszystkiego doswiadczylam . Ale jestem juz wyczerpana boje sie odejsc raz bo wiem ze jednak mnie bardzo potrzebuja juz nikt tam nie chce pracowac a dwa nie ma pracy w mojej okolicy musialabym gdzies sie wyprowadzic a na to potrzebne sa pieniazki co ja mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz inną i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto pomyśleć o zmianie? Polecam zwiastun pierwszego sezonu Talk Not Show: odkryj swoją pasję, poznaj kulisy zawodów http://youtu.be/jbBcKD-XPBw. Co tydzień będzie prezentowany inny zawód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz lat? Spróbuj znaleźć inną wysyłaj CV i zobaczysz czy ktoś się odezwie...później mogłabyś na początek wynająć pokój gdzieś w innym miejscu małymi kroczkami do przodu. Tylko nie wiem czemu piszesz ,że jesteś im potrzebna skoro tak Cie traktują..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka B o s l i n
i jeszcze ten seks z szefem na każde jego żądanie... mam dość. teraz jego synalek też się do mnie przystawia sugerują mi , że we dwóch chcą w dwie dziurki naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×