Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta tasiemcowa

Polecane posty

W naszym kraju nikt tego nie kontroluje, nikt nie zwraca uwagi, więc wolny wybór - zobaczcie jakie środki można dostać na Allegro. W dzisiejszych czasach mamy prawa dżungli, a ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko - trują jedzenie, sprzedają chemię itd. Każdy ma jednak wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jeśli ktoś je mało, a jest otyły to należy się zbadać bo prawdopodobnie cierpi na jakąś chorobę i wystarczy diagnostyka plus leki / kuracja i waga sama się ustabilizuje. Nie wierzę, że osoba zdrowa jedząca normalne porcje będzie otyła. Ja sama jestem gruba (obecnie na diecie MŻ + ruch), ale tylko dlatego, że jem więcej niż organizm potrzebuje. Nikt od przysłowiowego liścia sałaty nie utyje jak jest zdrowy. W życiu nie zjadłabym larw tasiemca, co to za chory pomysł, to się kwalifikuje do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może osoba utyła bo dużo jadła przez całe życie teraz je mało i nie chudnie to normalne dlatego sięga po zło... zamiast zmienić całkowicie nawyki żywieniowe plus sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolny kraj niech robi co chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta tasiemcowa--------------podaj dokladny jadlospis , czy z chin czy z usa to niby z kad oni mają te larwy, wyjmuja pieskom , kotkom z kupki i ty to lykasz,SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jej życie k...a nie Twoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) ja również jestem po diecie tasiemcowej ( juz jakieś pół roku ) czuję się super i waga póki co stoi schudłam 25 kilo w ok 4 miesiące. Ale nie ukrywam teraz uważam na to co jem . Moje życie odmieniło się w końcu jestem szczęśliwa :) :) opisz jak ty się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiila
Hej,od kogo kupiłaś tą dietę?ja nie moge trafic na uczciwego sprzedawce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanula
Też jestem zainteresowana kupnem, tylko niestety nie wiem czy to w ogóle możliwe, sami oszuści w tym necie. Jeśli ktoś ma sprawdzonego sprzedawcę, dajcie namiar proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chciała by kupić tego tasiemca czy ktoś ma pewne zrudłó proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam źródła sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×