Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość537

Zakupy online

Polecane posty

Gość gość537

Witajcie. Czy też uważacie że na allegro nie warto zamawiać ubrań? Już któryś raz się na nich zawiodłam, zawsze przyjdzie rozmiar większy albo mniejszy lub też towar nie podobny do tego, który był wystawiony na aukcji. Nie mam czasu na chodzenie do sklepach, a nie chcę co chwilę odsyłać, bawić się w zwroty. Jak to wygląda w innych sklepach online? Macie jakieś ulubione sklepy online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curry5
W zależności co kupujesz, to allegro nie jest takie złe. Trzeba się tylko dobrze wymierzyć. Sprawa nieco się komplikuje, w przypadku gdy potrzebujesz profesjonalnej odzieży do sportu. Ja dużo jeźdźe na snowboardzie i już kilka razy allegro okazało się złym wyjściem z powodu złej jakości towaru, mimo pięknego opisu aukcji. Od roku czasu wszystkie zakupy robię w lajn.pl we względu na rzetelną obsługę, markowy towar i brak problemu z wymianą, gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_serpentyna
Ja czesto robie zakupy. Zdarza sie,ze wynajde cos dla moich maluchow, bo po pierwsze taniej,a po drugie są ladne ciuchy. Kupuje np. w e-sklepie Kolalik :) Serdecznie polecam zapracowanym mamuśkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauIinka
Uwielbiam ten sklep internetowy Kolalik.pl. bardzo fajne ubranka mają :) dla mnie prez internet jest bardzo wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znasz Bialcon? ( www.bialcon.pl) jestem pod ogromnym wrazeniem tego sklepu, piekne kolekcje ubrań, często ręcznie robionych, modne wzory, dobre tkaniny i to wszystko szyte przez polską projektantkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy: niską cenę, sprawdzone produkty i gwarantowaną jakość towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy online to czysta przyjemność,nie dość że taniej to zawsze mila obsługa i niższe ceny,a przynajmniej tak jest na stronie Euro-Zakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz kupowałam sobie okulary przeciwsłoneczne na lato,nie przepłaciłam bo na MrOptic.pl są dobrej jakości,o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwcia567
Oczywiście że kupuje on line. Ale tylko w sprawdzonych pewnych sklepach. teraz przymierzam się do zakupu okien w tym sklepie http://dvg.pl/drzwi-i-okna-z-pcv.html . Myslę, że będą idealne no i bez niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam. www.gajg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ubrania sportowe to jest nieco łatwiej, bo zazwyczaj producenci trzymają się rozmiarów, które już mają. Dresy sportowe i t-shirty zawsze kupuję na www.dip24.pl i rozmiary są dobre, nie było potrzeby wymiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaKlemens
Ja zawiodłam się na sprzedawcach allegro, nie na samej platformie ale teraz już wolę tam nie kupować i stawiam na jeden sprawdzony sklep. Moim najnowszym odkryciem jest http://yosh.pl - zbiór najlepszych sklepów internetowych, jak Zalando, Asos, Sarenza, Answear i polskich marek - trudno czegoś nie znaleźć i trudno czegoś nie wybrać , a największa wygoda jest w tym że nie muszę szukać na innych portalach tylko wszystko kupuję w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj na allegro trzeba uważać bo masa chińszczyzny się tam kręci. Ja osobiście staram się sprawdzać sklepy internetowe, polskie które również sprzedają na allegro. tak np znalazłam cosmosmoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnimi czasy przekonałam się do zalando i dość często tam zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się upewnić, jakie mamy prawa zamawiając rzeczy online,a odbierając w sklepie. http://uwazaj.pl/konsument/zaplacone-przez-internet-odebrane-w-sklepie-jakie-obowiazuja-przepisy/ Także kwestia reklamacji, jest ważna. Bardzo długo, męczyłam się z pewno firmą po zakupie butów. W końcu skorzystałam z pomocy prawnika. http://uwazaj.pl/landingpage/szukam-prawnika/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed zakupem warto sprawdzić opinie o sklepie np. na opineo. Ja dzięki temu jeszcze nigdy się nie sparzyłam. Zawsze też patrzę w realistyczny sposób na daną rzecz. Wiem, że nie mam 1.80 wzrostu i nie będę wyglądać w danej sukience, tak jak modelka. Trzeba się zastanawiać, czy wybrana rzecz do nas pasuje. Kupuję najczęściej w mosquito i balladine.com. Kilka razy zdarzyło mi się też kupić coś na Zalando.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdall1983
Ja ostatnio kupuję większość na AliExpress. Dla tych co nie słyszeli polecam artykuł "9 Powodów Dla Których Warto Kupować na AliExpress" na http://www.aliexpressopinie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz http://depare.pl/ ? Naprawdę warty uwagi sklepik, oprócz tego że mają ogromy wybór ciuszków to jakość powalająca :) Można znalezc dużo modnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często robię zakupy przez interentz zaczynając od ciuchów a kończąć na kosmetykach czy jedzeniu. Ostatnio trafilam na fajną stronę http://www.gaba-fashion.pl/ gdzie można kupić fajne ciuchy w większych rozmiarach. Sklep ma spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz obuwia dla siebie w rozsądnej cenie,to szeroki wybór jest na BucikSklep.pl warto tam zajrzeć,to uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greeese
Najlepiej przed zakupem zapoznać się z rozmiarówką danego produktu i porównać ją ze swoimi wymiarami. Wtedy unikniemy jakichkolwiek problemów z nieudanymi zakupami. Ze sklepów internetowych mogę polecić www.lejdi-sklep.pl wielokrotnie zamawiałam u nich sukienkę, płaszcz czy torebkę nigdy nie było problemów. Wysyłka towaru odbywała się błyskawicznie, następnego dnia odwiedził mnie kurier z towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi4
Zakupy przez internet? Zdecydowanie tak można w ten sposób dostać rzeczy producentów mebli niedostępne w klasycznych sklepach np. http://www.batdom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz,że można w ten sposób znaleźć unikatowe rzeczy jakich nie ma w sklepach stacjonarnych,a dwa mamy o wiele niższe ceny- teraz można liczyć na styczniowe promocje na kosmetyki ze stronki Wispol.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Wam zamawianie online butów. np na Eobuwie. Nie ma problemów z ewentualną zmianą rozmiaru czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Online zamawiałam ostatnio prostownicę do włosów Haito,na stronie Siima.pl to hurtownia fryzjerska,mogę polecić bo wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×