Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deaisy

2 okresy, negatywnt test a ciaza ??

Polecane posty

Gość Deaisy

Witam dziewczyny 6 grudnia odbyłam stosunek bez zabezpieczenia (przerywany) 6 dni pozniej zrobiłam test, ktory wyszedł negatywnie, a 15 grudnia dostałam normalnej @. Ponieważ ta sprawa dalej nie dawała mi spokoju juz 6 tygodni po stosunku znow zrobiłam test i wynik rownież był negatywny oraz 13 stycznia dostałam drugiego okresu od stosunku. Teraz okres spoznia mi sie ponad tydzien. Myslicie ze pomimo negatywnego testu 6 tygodni po i 2 okresów spóźniają sie @ moze byc objawem ciąży( nie wiem np. Pozamacicznej) ?! Jesli teraz zrobię test ktory tez wyjdzie negatywnie jest prawdopodobieństwo, ze na wizycie u ginę bedzie niespodzianka czy to raczej problem z sama miesiączka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem z miesiączką i głową, niestety. zabezpieczaj się porządnie bo szybko nerwicy dostaniesz. a nerwy też mogą cykl rozwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze razy kretynko zalozysz ten sam temat? Do psychiatry idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , w ciąży można mieć jedynie plamienia ,ktore znacznie sie roznia wygladem od normalnego okresu. Napisalas ,ze mialas 2 normalne miesiaczki, takze gdybys byla w ciazy to zarodek usunalby sie razem z krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie jestes w ciazy. Proponuje wizyte u psychologa albo u ginekologa,ktory dobierze Ci dobra metode antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet po 4 tyg bycia w ciży już mialabys dwie grube krechy i nie mialabys normalnych miesiączek, tylko lekkie plamienia z 2 dni, to da się odroznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×