Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość kurkazłotopiórkacamback
Słuchaj noimitacjo faceta! Ty chcesz swoje forum zakładać?:D No tozakładaj,gwarantuję że będziesz tam siedział tylko TY i kupa trolli:classic_cool: A jakpoczytałam to ty się wpierdzielałeś wkażdy temat,ośmieszałeś Naja i wszystkich innych niebieskich.Znikaj z tego forum,bo trole zwasze tu były i jakoś sobie z nimi radzono.Odkąd się Ty pojawiłeś ciągną się za tobą wszędzie,jak smród po twoich brudnych gaciach:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnpk symbol :D:D:D:D:D:D:D:D Oj pomieszało ci się pod deklem Wilczurku skundlony, wrocławiaczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku?a kto ci powiedział,że Naj zakłada swoje forum???? Hahahaha :D Coś przeczytałeś i nic nie wiesz:D I dobrze takma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurka s********j na kolację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamto tajne forum na które trzeba zaproszenia jest tak popularne że wszyscy sie p************i tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz gadac znasz zasady:) To nieistotne czy zalozyl wlasne forum czy znalazl takie miejsce ktore zapewnia mu kontrole nad tematem i skuteczna ochrone jego gosci przed chamstwem. Wazne ze wzial odpowiedzialnosc za tych z ktorymi lubi sie bawic reszta to techniczne szczegoly na ktorych Ja sie nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To nieistotne czy zalozyl wlasne forum czy znalazl takie miejsce ktore zapewnia mu kontrole nad tematem i skuteczna ochrone jego gosci przed chamstwem." TO NIE JEST FORUM NAJA i NIE ON TAM RZĄDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku,skończ udawać że coś wiesz....bo nie wiesz nic.I jakie wzioł odpowiedzialność?Wszyscy olali cię sikiem prostym lekko ciepłozimnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CCrash Jeszcze tylko Avatar i mozemy spokojnie z szacunkiem do Siebie pogadac inaczej nic z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to wyżej to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s*******ac roztrząsać obiad i na swoje forum won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Naju Po prostu powodzenia:) Niewazne jak to wymysliles wazne ze wziales odpowiedzialnosc za ludzi ktorych lubisz zeby chronic ich przed Chamskim Trollowaniem i biernoscia na takie zachowania Redakcji Kafe:) Sczcerze sie przyznam ze nie spodziewalem sie tego po Tobie dalej sie nie lubimy i zupelnie rozne klimaty ale akurat za to bardzo cie cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wilk niby metrykalnie jesteś mocno dojrzały, a dajesz sie podpuszczac jak maly kazio:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.33 Pera zaloguj się agitatorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CCrash Moze byc Avatar lubilem kiedys strasznie Guns ale wk***ol mnie wokalista jak powiedzial ze Polki sa brudne i sie nie myja brudas jeden. Mozemy pogadac po 19;00 bo teraz jestem zajety. Tylko dokladnie sprecyzuj pytanie i pamietaj o wzajemnym szacunku jeden chamski tekst konczymy rozmowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CCrash To opowiedz mi wiecej o tym Avatarze Red co symbolizuje co to za zespol bo kompletnie nie znam??? A teraz mam chwile wiec ci odpowiem:) Widzisz Wilk jest Goralem Bieszczadzkim my od malego chlopca jestesmy tak ksztaltowani ze mezczyzna ma 2 obowiazki. 1. Zapewnic rodzinie bezpieczenstwo fizyczne umiec zabic w jej obrone bez chwili wahania 2. Zapewnic byt rodzinie kasa ma byc w domu i to jest odpowiedzialnosc mezczyny nie kobiety ona ma swoje zadania rownie wazne. To przygotowanie do bycia mezczyna to prawdziwe meski rytual i bardzo dlugi. Od 7 roku zycia przechodzisz pod opieke starszych mezczyzn w rodzinie ktorzy sa dopowiedzialni za uksztaltowanie cie do 18 roku zycia na Odwaznego Honorowego Gorala. Masz umiec wyzywic i obronic:) Jak trzeba zabc w obronie rodziny. O ile do pkt 2 nie potrzebujesz sily fizycznej bo mozesz byc np swietnym informatykiem i pracujesz glowa i super zarabiasz. O tyle do pkt 1 musisz byc sprawny i silny fizycznie inaczej sie nie da bo nie zawsze bedziesz mial bron przy sobie musisz umiec zabijac w obronie rodziny golymi rekami. Nie musisz byc jakims karkiem taka podstawowa sila fizyczna w Twoim wypadku oznaczalaby takie wyniki w bojach silowych ktore podaje ponizej. Napisales bo tak zrozumialem ze jestes drobniejszej budowy i masz 183 cm wzrostu. Wiec pewnie jestes ektomorfikiem to taki najdrobniejszy typ budowy. Tu masz taki schematyczny podzial http://4.bp.blogspot.com/-r4kDkdJOKsQ/Ux3Qaa8iaeI/AAAAAAAAAWE/vpHS_v0RuOc/s1600/3-typy-budowy-cia%C5%82a-jak-przyty%C4%87.jpg Wiec waga 80 kg przy 10% tkanki tluszczowej bylaby optymalna dla Ciebie. Wedy w podstawowych bojach silowych powinienes miec takie wyniki na poziomie 150% masy ciala to w zupelnosci wystarczy do walki nie musisz miec takich jak Ja bo Wilk jest mezomorfikiem to duzo silnieszy typ budowy. 1. Wyciskanie sztangi na poziomej lawce - 120 kg 2. Pompki na poreczach ciezar ciala plus 40 kg 3. Podciaganie ze zwisu uchwyt waski neutralny ciezar ciala plus 40 kg 4. Wioslowanie sztanga w opadzie tulowia 120 kg 5. Martwy ciag klasyczny 160 kg Do tego stale treningi jakis realnych systemow walki i jest ok. Tak na to patrza Gorale Bieszczadzcy ze mezczyzna ktory nie potrafi obronic fizycznie rodziny nie jest mezczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Chcesz pogadac bo wygladasz na rozsadna osobe musisz na WPNK stosowac sie do zasad sa na 1 stronie nie sa trudne:) Czyli na poczatek Nick i Avatar wyrazajacy Twoja osobowosc seksualna. Problemy techniczne moim zdanie choc uciazliwe bardzo sa drugorzedne. Moim zdaniem to co zabija ERO to brak reakcji na chamskie trollowanie spamowanie podszywanie sie i debilny pomysl zeby mozna bylo pisac z goscia. Ja proponuje cos co roboczo nazwalem: PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny 3. Jedna osoba jeden Niebieski Nick z ogolnodostepna historia do wgladu i zero pomaranczy i podszywow. W kazdej wspolnocie drzemie jakas energia tworcza w zaleznosci od zasad jakie organizuja ta wspolnote moze byc pozytywnie wykorzystana lub zmarnowana czy dzialac destrukcyjnie jak bedac kanalizowana w chamskie trollowanie czy spamowanie. Przyjcie tych zasad spowodowaloby ze ERO by odzylo i bylo bardzo kreatywne bo nawet Chamskie Trolle z ERO musialaby nie mogac uczestniczyc w innych tematach zakladac wlasne i dbac o ich atrakcyjnosc. A tak kazda charyzmatyczna osoba ktora pojawia sie na ERO i tworzy ciekawy Temat czy nawet wartosciowi uczestnicy Tematow poddani chamskiemu trollowaiu i zaburzaniu Tematu rezygnuja z uczestnictwa bo to zadna frajda. Niestety jest tak ze niewielka ponizej 20% grupa Chamskich Trolli z ERO steroryzowala Niebieskich i kulturalne pomarancze ale szczegolnie Niebieskich bo ci utozsamiaja sie z Nickiem pomarancze ciezko chamsko wyzywac bo mnie ma kogo. Widzialem juz naprawde wiele ciekawych i wartosciowych osob na ERO ktore poddane takiej chamskiej obrobce rezygnowaly nie dlatego ze sie boja chamskich gowniarzy ale to prostu to nie jest przyjemne uczestniczenie na takich warunkach w ERO. A Redakcja Kafe jest calkowicie bierna i nie reaguje ani na trollowanie ani na chamskie wyzwiska czy spamowanie wielotygodniowe na zajechanie Tematu tak jak z tematami Wadera69. Dlatego uwazam ze Naj bardzo dobrze zrobil ze zabral swoja grupe towarzyska do miejsca wolnego od chamstwa trollowania i spamowania gdzie ma kontrole nad tematem. Gdybym mial jego umiejetnosci zwiazane z kompem sam bym stworzy prywatne forum i tam zalozyl Wspolnota Polska Nocy Kupaly. Natomiast ten temat by pozostal jak wyraz nie ustepowania chamstwu i dla zlapania pierwszego kontaktu z wartosciowymi i ciekawymi ludzmi ktorzy trafiaja co jakis czas na ERO i podzielaja Idee WPNK. Ale codzienne zycie toczyloby sie na prywatnym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wyloogowana Pomalutku i leniwie:) Gratuluje zalozenia wlasnego Tamatu to ciezki kawalek chleba jak chcesz go prowadzic z pasja i dobrze:) Moze dasz sie namowic na jakis kobiecy bardzie osobowy Nick wyrazajacy Ciebie i Twoja osobowosc seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wyloo.. Co jest wlasciwie w Twoim Avatarze bo nie moge rozgyzc??? Jak ci minal piatek i sobota bylo jakies ostre rzniecie bez pytania o zgode po ktorym nie moglas urzymac sie na nogach:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że zapomniałam całkiem o swoim temacie? :O Jakoś za dużo na głowie. Hmm mało pomysłów na nik może: Perwersja, Rozkosz, Dojdź dla mnie, Wilgotna, Zmysłowa ??? Coś z pasuje? Może opowiesz o swoich pomysłach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku mokra, prześwitująca, męska koszulka na moich piersiach :D Niestety mój kochanek lubi delikatny, romantyczny seks przy którym mi się nudzi. A że chcę go zadowolić, zgadzam się na to czego pragnie zapominając o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wyloo... Wilgotna jest zaje/bisty bardzo odwazny jednoznaczny taki jak lubie ciekawe czy sie odwazyz:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wilgotna:) A rozmawialas z nim szczerze czego pragniesz??? Wazne jest tez czy on ma w waszym zwiazku poza seksem obszary w ktorych dominuje bo jak wszedzie partnerstwo i lub Twoja dominacja to pozniej w lozku nie bedzie z niego ostrego Samca Alfa:) Takiego co pchnie cie na blat kuchenny bez pytania o zgode mocno zlapie za kark tak ze sie nie mozesz ruszyc podniesie spodnice przetnie nozem majteczki i bedzie rznal jak bedzie chcial i ile chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku oczywiście nik zmienię już jutro. Dziś niech jeszcze będzie tak jak jest. W związku dominuje raczej on. Ustala plan dnia i to gdzie pójdziemy czy co kupimy. Rozmawiałam z nim o tym. Mówiłam co lubię. Pokazywałam filmy gdzie górę brała dominacja mężczyzny nad kobietą (ale bez przesady by się nie przestraszył). Próbowaliśmy, ale stwierdził, że on tak nie potrafi, że boi się że mi krzywdę zrobi i tym podobne inne wymówki. Rozumiem to, bo przecież nie każdy musi lubić uprawiać seks w taki sposób. Ale przez to mnie tłamsi. przestałam już czuć satysfakcję z seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×