Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
Przesadzacie, sa goscie oszczedniej zbudowani niz Wolf i stanowia zwiazki z kobietami. Gdyby mial te 185 to inaczej byscie z nim gadaly.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo To co robia to jest mechanizm kwasnych winogron dobrze opisany w psychologii one wszystkie te co tak krytykuja juz ociekaja pozadaniem na widok Wilka juz tam klikaja w myszki swoje ale wiedza ze nie moga miec Wilka bo nie spelniaja kryteriow na Zone Wilka wiec beda publicznie mowic ze wcale nie taki fajny ale to sciema:) Popatrz ja sie tu zlecialy bo cipki je juz cale mokre na mysl o Wilku Bo one wszystkie albo dzisiaj beda sie masturbowac myslac o Wilku jak sa samotne albo przymykac oczy jak rznie je ich facet i wyobrazac sobie ze to Wilk je rznie ostro bez pytania o zgode. Zadna nie byla wstanie pokazac do porownania klaty swojego faceta bez twarzy w takim kadrze jak Wilk bo wiedzialy ze ich facet wypadl by blado przy Wilku:) A gimbusy faceci stchorzyli zaden niepokazal swojej klaty a wszyscy tacy gladiatorzy super uwmiesnieni.\ A prawda jest o nich taka ze to albo szczypiorki albo worki loju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie...poczytaj sobie Widmo jak wilk traktuje kobiety i czegood nich wymaga.Nic nie mówi i intelekcie,a jedynie wyglądzie i gotowości do sexu.Więc jakgo traktować?dokładnie tak samo! Wiemy już jak Wilk tłumaczy swojegomikrego fita.To zawsze wina kobiety!!!!bo nie ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku jesteś CHORY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 dziś @Widmo To co robia to jest mechanizm kwasnych winogron dobrze opisany w psychologii one wszystkie te co tak krytykuja juz ociekaja pozadaniem na widok Wilka juz tam klikaja w myszki swoje ale wiedza ze nie moga miec Wilka bo nie spelniaja kryteriow na Zone Wilka wiec beda publicznie mowic ze wcale nie taki fajny ale to sciema Popatrz ja sie tu zlecialy bo c*pki je juz cale mokre na mysl o Wilku Bo one wszystkie albo dzisiaj beda sie masturbowac myslac o Wilku jak sa samotne albo przymykac oczy jak rznie je ich facet i wyobrazac sobie ze to Wilk je rznie ostro bez pytania o zgode. 1 Człowieku, jesteś CHORY! Chory i OBRZYDLIWY! Masz obrzydliwe wnętrze i chore myśli i ja na przykład miałabym cie w du/pie bez względu na to, jakbyś wyglądał!:O Akurat w facecie od zawsze kręci mnie jego mózg i to jest bez ściemy najbardziej seksowna część ciała faceta. Nie masz w sobie nic prócz tej swojej klatki, którą wszędzie epatujesz, jesteś odrażający przez swoją zrytą psyche.:O A do reszty - opanujcie się baby z tymi hasłami (mięśnie, fiut, portfel), pewnie tylko prowokujecie tego... , ale efekt jest jak najgorszy.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Red Leeloo Mylisz sie przeczytaj dokladnie wymagania dla Zony Wilka pisze tam jasno ze sa dla mnie rownie wazne rzeczy jaka kobieta jest kochanka czy potrafi stworzyc dom pelen milosci i czy bedzie madra i czula matka. Wiec Twoja hipoteza pada bo nawet bycie dobra kochanka to nie przede wszystkim wyglad fizyczny choc tez wazny. Ma byc w porzadku ale wazne jest jakim libido kobieta dysponuje jak jest dojrzala rozbudzona seksualnie kochanka czy potrafi jasno inicjowac seks w pelni zaspokoic potrzeby seksaulane mezczyzny jak ma np 2 razy nizsze libido i mnostow innych rzeczy. Wstaw linka do tego swojego zdjecia w wielkim formacie co masz na ustach co to jest w ogole za maska co symbolizuje. Mozesz tez zapytac widmo czy twoj Avatar kojarzy mu sie erotycznie bo mi kompletnie ale moze taki byl Twoj cel nie chcialas zeby uwodzil tylko kojarzyl sie ze smiercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Wilku będę się kochać z moim facetem około 6 tej jak z pracy przyjdzie.I może pomyslę o tobie,jakim jesteś mitomanem.Albo lepej nie:-)boparsknę śmiechem:D Może ty pomyśl jakmój facet będzie mi robił dobrze ,swoim 18 cm grubym mieczem:)i o tym że zawsze mam orgazm bez żadnych ćwiczeń.Widać kiepskiś w łóżku albo masz fiu cienkiego i małego. Zazdrość mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim świecie w ogóle ty żyjesz, chory człowieku. Jesteś facetem pod 50-tkę, zwyczajnym facetem jakich setki. Co tobie się w ogóle wydaje?:O Znalazłeś tę żonę? Choć kandydatkę na żonę? Podobno wszędzie wici puściłeś. Więc żeń się z desperatką, która się zgodzi na twoje liczne problemy osobowościowe i nie obrażaj kobiet, ze sie masturbują pod jakąś klatę z netu jakiegoś podstarzałego narcyza.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru uwodzić Cię Autorze. Nawet mi to nie przyszło do głowy. :) Ale uważam, że sam sobie przeczysz. Dopiero mówiłeś o tym, że żeby zainteresować się kobietą na forum potrzebujesz seksownego awatara. Wiesz co jest zabawne? Że oceniasz po awatarach. :) Po okladce bajeczki z sieci. Dla mnie liczy się rozmówca. Dialog. Inteligencja. Pomysł. Wystawileś swoje zdjęcie. Nie będę Cię oceniać, bo to już kwestia gustu. Na Twoim miejscu nie sprzedawałabym wszystkim wszystkiego. Taka nocna dygresja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zwraca uwage na wyglad u kobiety, ale ja nie wyobrazam sobie sugerowac sie tylko i wylacznie wygladem przy wyborze drugiej polowki. Wiez emocjonalna, nic porozumienia z kobieta, to mocny fundament i tym kierowalbym sie zanizajac kryterium wygladu, bo z wygladem mozna cuda zdzialac dieta i treningami. Fajny charakter, intrygujaca osobowosc rowniez moze byc pozadana przez faceta, ale nie kazdego bo zalezy czym mysli. Red -ciekawy avek, pod ta maska jest interesujaca kobieta o ladnych rysach, nie jest wulgarny, ale zwraca uwage i pewnie dla wiekszosci facetow zbyt malo erotyczny. No ale on Tobie ma sie glownie podobac przeciez.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Wilku,choćby Naj był niski czy grubszy,to 100 rqzy wolałabym jego od ciebie.Tak jak wszystkie kobiety z Ero.Dlaczego?bo ma mózg,jest inteligentny,ciepły i po prostu fajny.Ty nie masz nic ,oprócz sieczki w głowie i przechwalania się.Nie..masz...Wymagania co do kobiety hahahahaha:D Człowieku,lecz się. A jak Naj wygląda to wiemy tylko my i ty się nie dowiesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@g obłędna dziś Nie pokaze ci bo jak zauwazylyscie od kilku dni nie ma juz piesni do przyszlej zony Wilka poznalem kogos zobaczymy jak sie ulozy dalej wiec zawieszam na razie poszukiwania Zony Wilka mam nadzieje ze to bedzie ta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red Tabasco daruj se..Co kolejna zmiana sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakaś naiwna,dała się złapać:D To idź z forum i zajmij się przyszłą żoną.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Red Leeloo Ale ja nawet przez chwile nie pomyslalem ze chcesz mnie uwodzi po prostu ciekawie mi sie z Toba rozmawia:) Zaintrygowal mnie Tzwoj Avatar dlaczego wstawilas taki aseksualny kojarzacy sie przynajmniej dla mnie ze smiercia i rokladem ciala co tym chcialas wyrazic dlaczego taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i fajnie, to się żeń i oszczędź reszcie swojej klaty i swojej zrytej bańki.:O Bądź szczęśliwy, jesli ona od ciebie nie ucieknie, jak zobaczy, ze nic w tobie nie ma, prócz problemów z psychiką i przestań nudzić.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś To idzcie do Naja po co siedzicie tutaj i masturbujecie sie klikajac w swoje myszki do Klaty Wilka:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy szuka na swoj sposob kogos. Wolf stawia sprawe wprost pod katem ewolucji. I to jest brutalny sposob gdzie wrazliwsze kobiety z jakims pokladami empatii moga poczuc sie urazone. Seks powiniem byc sfera ukryta tylko dla dwojga w mojej ocenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te ciągłe samouwielbienie te cwiczenia napinanie klaty te dlugie wypracowania...ten narcyzm i branie od tyłu.. smierdzi mi to Kokejem Bodygardem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie tylko kwestia Naja. Na tym forum są, byli, będą inni faceci, którym ten mógłby tylko pomachać tą swoją klatą przed nosem, bo jest pusty jak bęben i odstręczający w środku.:O O czym tu w ogóle mowa? Każdy jest lepszy niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo. Wiesz co jest zabawne? Że erotyzm istnieje w geście, zapachu, spojrzeniu, uśmiechu, chodzie. W sposobie jak kobieta odrzuca włosy, jak siada. To jest erotyzm. Wiele nieurodziwych kobiet było symbolem seksu. Piękna kobieta może być aseksualna, zimna. Erotyzm jest w człowieku, jest częścią jego charakteru. Akurat mój awatar został wybrany nie dla uwodzenia mężczyzn. Masz racje. Ty również nie masz awatara. I tak jest dobrze. :) Autorze tematu. Uwierz mi,najseksowniejszą częścią ciała na forum powinien być umysł. Choć kto wie... co kryje się po drugiej stronie lustra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Red Leeloo Ja nie oceniam Kobiet po Avatarze tak jak myslisz wprost przenoszac ich wyglad z Avatara na real zastanawiam sie zawsze co kobieta chciala wyrazic takim anie innym Avatarem dlatego aseksualnosc twojego mnie intryguje co Ty chcalas nim wyrazic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sobie poczytałam to poczytałam, co się uśmiałam to uśmiałam.Facecik 40 + szuka kobiety, bo z żoną mu nie wyszło a jedyne co sobą reprezentuje , to że może ileś tam dźwignąć i coś tam cm ma gdzieś.A w głowie hula wiatr, brak umiejętności dyskusji i argumentacji, wygląd kuszący dla garbatej żebraczki z prowincji, masa kompleksów i brak elementarnych podstaw kindersztuby, pieniactwo i egocentryzm. Materiał na faceta, partnera, kochanka, męża dla desperatek i naiwnych. Gdzie ty chłopie byłeś, co widziałeś? O czym możesz rozmawiać przy stole z żoną i dziećmi? Setki godzin przy kompie.Aż strach pomyśleć o stanie twojej garderoby i domu.O stanie twego auta, o ile masz. Jesteś jednym z wielu przegranych życiowo nieudaczników. Nikim więcej. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś To idz do nich po co podniecasz sie Wilkiem i tu siedzisz nie ma kto ci zerznac dzisiaj olali cie ci inni z ERO??? Naju cie nie zparosil na Arke wolal inne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi avkami to jest tak, ze najczesciej wyrazamy w ten sposob pragnienie tj.umieszczamy w avku komponent ktory jest brakujacym elementem w realnym swiecie. Ale nie w 100% tak musi byc w kazdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś A Ty co robisz o 2 w nocy na temacie Wilka??? Nie macie kto zerznac dzisiaj bo nikt nie chce byc z Toba a taka jestes cudowna:)? Przeciez cie tutaj nie zapraszalem nie interesuje mnie co masz do powiedzenia nie interesujesz mnie jako kobieta:) Latasz za mna cala wilgotna ociekajaca pozadaniem marzysz zebym cie wzial ostro bez pytania o zgode sama sie wstydzisz przed Soba tych swoich pragnien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Red -wyjelas mi to z ust, dodalbym jeszcze dotyk i mamy komplet pozadanych gestow ktore sygnalizuja ze ta kobieta ma to "cos" To cos moze nawet fascynowac. P.S.Tez uwazam mozg za najbardziej seksowna czesc ciala. Dobrej Nocy. ;)Nara Wolf i goscie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 dziś @gość dziś Latasz za mna cala wilgotna ociekajaca pozadaniem marzysz zebym cie wzial ostro bez pytania o zgode sama sie wstydzisz przed Soba tych swoich pragnien Mówienie mu prawdy jest rzucaniem grochem o ścianę.:O Gdyby prawda do niego dotarła, rozsypałby się na kawałki, widząc kim naprawdę jest. Będzie bronił iluzji za każdą cenę.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Z moim Avatarem jest inaczej wybralem kogos podobnego fizycznie i osobowosciowo do mnie bo chcialem jasno pokazac jaki jestem zwlaszcza jesli chodzi osobowosc i Kodeks Honorowy jaki wyznaje i typ osobowosci seksualnej choc to postac z serialu ae na ERO jest taka formula ze pozostajemy anonimowi wiec tylko tak mozna cos o sobie opowiedziec:) Taki Avatar daje mnostwo mozliwosci mozna zmieniac go w zaleznosci od emocji i uczuc ktore chcesz wyrazic swietna sprawa:) Jeden obraz wyraz twarzy mowi czasami wiecej niz tysiace slow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×