Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

@_widmo_ Mysliwska jest prosta do uzyskania krotka to dramat i droga prze meke:) Ale najwiekszy debilizm to ten ze nie mozesz uzyc mysliwskiej w samoobronie jak gosiu celuje w ciebie z obrzyna a klosownicy to naprawde niebezpieczni ludzie nie bo kara to zaklusownoictwo. to 5 lat wiezienia. Kocham Kanade choc nigdy nie bylem a pokochalem dzieki programom Ray Mears Na Dalekiej Dzikiej Polnocy o odkrywaniu Kanady to ten od Buschraftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc wyzej -widocznie czysciocha byla, moze ktos w doniczce wychodowal i taka palic to jest poezja. W amfie jezeli nasaczymy, to efekty juz nie sa takie jak po czystej. VWolf -podobno swego czasu mozna bylo wojskowa snajperke rejestrowac jako mysliwska i tutaj chocby niemiecki mauser, czy rosyjski muslin ktore to zdejmuja cel z 800-900 metrow. Prosta konstrukcja, niedrogie i niezawodne mogace rywalizowac nawet z nowoczesnymi wersjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z poprzedniej strony ;) Dajcie spokój, wilk nie wie kto to był Chris Kyle :D Pamietam taka akcje, jak Polska grała z Niemcami na mistrzostwach w zeszlym roku, to on sie pytał kto z kim gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CCrash dziś Ten zacytowany tak:) Co tam u Ciebie rozmawiales z jakas kumpela od serca czego by oczekiwala od cibie w krsytycznje sytuacji gdybys byl jej mezem:) Slash jest bardzo dobrze zbudowany choc to ektomorfik widac ze cwiczy na silowni:) Ty tez moglbys tak wygladac a te wyniki silowe ktore ci podalem to naprawde minimum dla wysportowanego feceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznalismy sie
Wilku. Mam ochote... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Jak dlugo juz cwiczysz na silowni moglbys podac przynajmniej te 2 boje jesli chodzi o rekordy zyciowe w pojedynczym maksymalnym powtorzeniu 1. Wyciskanie sztangi w szerokim uchwycie z zatrzymanego (czyli bez odbijania z klatki) 2. Martwy ciag klasyczny na ugietych nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznalismy sie
Juz mialam kiedys. Zalozylam sobie nicja i wstawilam seksowny awatar. Pogadales ze mna troche i potem przyszla Wadera i te inne do bacowki i mnie olales w rozmowie. :( Teraz to juz nie pamietam hasla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty myslisz,ze kazdy kto uprawia jakis sport robi to dla rekordow czy innych cyferek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wilk kocha ciotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wilk Wlasnie tak wygladam (poza czupryna), a i moje osiagi (choc nie w twoich kategoriach sportow silowych) nie sa zle... Zatem nie zgadzam sie co do twojego sposobu 'zdobywania'i 'imponowania' kobietom, poniewaz znam nieco lepsze i zdecydowanie bardziej dlugotrwale 'sposoby'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraty w kraty. Piszecie tu o przemocy, gwałtach itp. , a nie reagujecie jak wilk pisze o "brutalnym braniu od tylu nie pytając o zgodę". Przecież to tez jest gwałt. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluszna uwaga!! Niby brzydzi sie g***tem i przemoca,a chce brac bez pytania o zgode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@poznalismy sie Olalem cie? W jaki sposob? A czego chcialas ode mnie? Chcialas mnie poznac jako mezczyzne w realu czy milo ze mna pogadac jako kumpela? Jak jako meczyzne to moze nie powiedzialas mi jasno o tym a Ja potraktowalem cie jak kumpele? Tak czy owak przepraszam nie chcialem ci sprawic przykrosci musialem zle cie zrozumiec🌼🌼🌼 Zaloz nowego Nicka i Avatar Mozesz tez stworzyc pod ten temat poczte zeby moz zalozyc Nicka np. taka orchidea.wpnk@gmail.com Tak by wygladal Twoj Avatar spojrz na moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CCrash Opowiedz nam co Trenujesz Wilk zawsze jest ciekawy takich rzeczy:) I mowie to bez ironii. Z tym o czym pisze o zdolnosci do obrony i wkrytycznej sytuacji nawet zabicia napastnika jak nie ma innego wyjscia to nie jest imponowanie kobietom to jedna z 2 najbadziej elementarch funkcji mezczny od 250 000 lat i pewnie do konca istnienia ludzkosci tak bedzie. Zawsze mielismy obronic i wyzywic i tego Kobietyzawsze beda od nas oczekiwaly:) To sie nigdy nie zmieni to jest zawsze podstawa nie spelniasz jej nie bedziesz powaznie traktowany jako potencjalny maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydzi mnie ten cały wilk. Weszłam z ciekawości z innego forum, zobaczyłam tu ożywioną dyskusję, poczytałam i konkluzja: ten osobnik jest wyalienowany ze społeczeństwa, powinno się takich zamykać w ośrodkach specjalnych pod szczególnym nadzorem. On kompletnie nie wie, jak ludzie żyją poza światem który stworzył w swojej chorej wyobraźni, nie zna problemów dnia codziennego, nie wie co to życie w rodzinie, maniakalnie wszystko sprowadza do tego o czym myśli i co go interesuje. To taki okaz ze skansenu:podstawy obsługi komputera, na tyle żeby zaistnieć w necie, brak znajomości realnej języków obcych, w głowie śmietnik informacyjny, którego nie potrafi uporządkować, brak umiejętności dialogu z osobami mającymi inne poglądy,przedmiotowe traktowanie dyskutantów, szczególnie kobiet. W stosunku do kobiet widać przede wszystkim strach w stosunku do tych intelektualnie bardziej od niego wyrobionych, które obraża by jak najszybciej opuściły temat , bo boi się swojej płytkości, która wychodzi w dyskusji. Poszukuje kobiet i w ogóle osób o słabej konstrukcji psychicznej, podatnych na wywieranie wpływów i jego sugestie, łatwych w zmanipulowaniu, które przeżyły lub przeżywają jakiś kryzys osobowości i zawiedzenia dotychczasowym życiem. Ogólnie jest to osobnik w najmniejszym nawet stopniu nie polecany do jakichkolwiek kontaktów. Pod rozwagę wszystkim tu goszczącym. Szczególnie kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś No i widzisz juz wiesz ze to Temat nie dla Ciebie wiec go opusc zostaniesz bedziesz zwyklym chamskim Trollem zaburzajacym Temat. Bo Ja jako rzadzacy tu niepodzielnie Tworca Tematu a taka Swieta Zasada jest na wszystkich forach w necie mowie ci jasno nie chce cie na tym Temacie nie interesuje mnie co masz do powiedzenia nudzi mnie to:) Znajdz Temat ktory ci odpowiada labo jak potrafisz zaloz wlasny bo takich feministycznych bzdur nalsuchalem sie w zyciu tysiace. Robicie siano kobietom z glowy ap[ozniej malzenstwa sie ropadaja bowiekszosc zagorzalych feministek z 2 fali to lesbijki albo wieczne singielki ktorym nigdy nie udalo sie stworzyc udanego malzenstwa. A z Twojej wypowiedzi wynika ze jestes jedna znich. To pokaz nam jaki to udany zwiazek udalo ci sie stworzyc majac glowe pelna tych feministycznych bzdur ile lat przetrwal czy macie dzieci iczy Twoje mezczyna jest wnim szczesliwy i cie nie zdradza bo to jest test dla wszystkich teorii jak powinno byc uloze malzenstwo reszta to teoretyczne bicie piany. Z Twojej wypowiedzi wynika bo nie j moge tylko oprzec swoje wnioski ze nie lubisz kobiet z konserwatym podejsciem do malzenstwa dla ktorych bycie kochanka kaplanka domowehggo ogniska madra iczula matka jest lata swietlne przed kariera zawodowa. Pewnie jestes z tych kobiet ktore majac np nizsze 2 krotnie libido od swojego mezczyny mwia mu dopasuj sie a reszte mam w d***e a pozniej rycza bo nie rozumieja dlaczego ich facet ich zdradzil lub odszedl do innej. Ale wy jestescie bledem ktory ewolucja szybko wyeliminuje w ciagu kilku pokolen bo faceci po prostu nie beda was wybierac na zony chocby mieli sciagac tu Bialorusniki Rosjanki Ukrainki czy Azjatki bo z takim egoistycznym wrednym Babskiem nikt nie bedzie chcial sie wiazac bo nie jest masochista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×