Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pęknięta gumka. Mogę prosić o radę?

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam na imię Ola. Wczoraj kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem, jednak okazało się, że gumka jest pęknięta i cała zawartość została "we mnie". Był to mój 14dc, a cykle mam nieregularne (w ostatnich 7 miesiącach 30-45 dni), jednak częściej występują co 32-36 dni. Z moich obliczeń wynika, że był to okres płodny i niedługo powinna pojawić się owulacja (kalendarzyk wyliczył mi owulację na 26.02 czyli 19dc). Obserwuję swój organizm i tym razem śluzu jest bardzo mało i w ogóle się nie rozciąga. Czy prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży jest duże? Dodam, że nie jest to odpowiedni czas na dziecko i wolałbym, żebym nie była teraz w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to leć do apteki po tabletkę "po"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o tym, jednak nie jestem pewna, ponieważ co chwilę przyjmuje różne leki ze względu na pproblemy z nerkami i pęcherzem, w dodatku trzy lata temu miałam torbiel jajnika i brałam leki przez rok, miałam wtedy zatrzymana owulację i mam podejrzenie endometriozy. Co prawda dawno nie byłam u lekarza a wszystko było w porządku na ostatniej wizycie, jednak nadal dokuczają mi różne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jednak na twoim miejscu wzięła ta tabletkę, 14dc to bardzo prawdopodobna ciąża, chyba lepiej wziąść parę hormanow niż mieć problem na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy użycie takiej tabletki w moim przypadku będzie bezpieczne? Najbardziej martwi mnie fakt, że nie mieć endometriozę, oczywiście nie jest to potwierdzona diagnoza, są to tylko przypuszczenia lekarza. Przez rok brałam nawet lek na te chorobę Visanne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że trochę się boję. Od stosunku nie minęły jeszcze 24 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ru/chało z takim zabezpieczeniem to jest wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa433
Tablet po stosunku. Innego wyjścia nie ma. Biegiem do ginekologa. Chociaż chyba lekarz rodzinny tez moze wypisać,ale nie jestem pewna. http://autocampingi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy te tabletki nie są już bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa433
Miały być ale czy są to nie wiem. Chyba toczyła się dyskusja w naszym rządzie. Czy tak powinno być czy nie....ale nie wiem,żeby coś postanowili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa jak ty tak mozesz wątpic w nasz rząd przeciez oni wszystko dla spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się kupić tabletkę ellaOne bez recepty za 135zł. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się kupić tabletkę ellaOne bez recepty za 135zł. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, tu znowu ja. :) Jak widać wyżej zażyłam tabletkę PO, jednak nadal się martwię, że to może być ciąża. Co prawda mam jeszcze kilka dni do okresu, ale nie mam objawów, które zasze mi temu towarzyszyły, tj ból piersi, rozdrażnienie. Mam jedynie niepohamowany apetyt na wszystko, co zawsze mam przed okresem. Czy prawdopodobieństwo zapłodnienia jest duże? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ zrob test ciązowy, . W dniach spodzewanej @ jest najwięcej produkowanych hormonow , wiec się upewnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wzięłaś tą tabletkę, to prawdopodobieństwo Ciąży jest znikome. Na przyszłość starajcie się współżyć tylko w dni niepłodne. Mozesz je wyznaczyć np przy pomocy Afrodyty na ślinę. To taki test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki to duża dawka hormonów, więc to mogło spowodować jakieś zawirowania . Nie martw się na zapas, tabletka powinna zadziałac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo zrobię test, dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu po raz kolejny i znowu chcę się poradzić... Otóż do tej pory nie dostałam miesiączki, jest to mój 37 d.c. Strasznie boję się zrobić test - wiem, że to dziecinne i głupie, ale niestety boję się, że zobaczę te dwie kreski. Według obliczeń okres powinien przyjść 4 dni temu, więc nie jest to aż tak duże spóźnienie, jednak nie odczuwam żadnych objawów, które zawsze mi towarzyszyły, czyli bóle piersi i rozdrażnienie. W dodatku od półtora tygodnia miewam bóle głowy, zawirowania, jest mi niedobrze a teraz jeszcze jestem przeziębiona. Odkąd wzięłam tabletkę mam też dość sporo śluzu, najpierw był biały, a teraz jest lekko żółty. Dodatkowo od niedawna odczuwam ból w lewym jajniku. Czy któraś z Was wie, co to może być? Czy powinnam się przygotować na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów porodówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela mówiła ze po takiej tabletce cykl wrócił do normy po paru mcach Okresu nie miała ze dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×