Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapętlona

Najlepszy partner dla kobiety Wodnik?

Polecane posty

Gość Zapętlona

Horoskopy horoskopami, a życie życiem. Jestem kobietą spod znaku Wodnika, lubię przebywać w towarzystwie ludzi z trygonu powietrza i ognia, do nich mnie ciągnie i właśnie osobowości z tymi pierwiastkami mnie ujmują, ale moje najbliższe otoczenie to znaki wodne i ziemskie. Czasami wydaje mi się, że jestem kosmitą i do nikogo nie pasuję, moje związki to porażka, jak do tej pory najlepiej dogadywałam się z bliźniakiem, ale niestety nie wypaliło. Jakie są Wasze doświadczenia? Pytam zwłaszcza kobiet Wodniczek... od razu uprzedzam, że zdaję sobie sprawę, że znak zodiaku to tylko składowa osobowości człowieka, ważne jest wychowanie, środowisko, rodzina, cechy charakteru... jednak w horoskopach jest ziarno prawdy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wodniczką ;) Byłam z drugim wodnikiem w trzyletnim związku i kompletnie się nie dogadywaliśmy. To była katorga i żałuje po części, że tyle czasu z nim spędziłam. Liczyli się dla niego tylko i wyłącznie znajomi. Ja zawsze byłam na ostatnim miejscu. Teraz jestem ze strzelcem. Cudowny człowiek. Dba o mnie niesamowicie, uzupełniamy się nawzajem. To już sześć lat a my nadal zakochani w sobie jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to szczęście, że i mi z moim pierwszy chłopakiem Bliżniakiem nie wyszło - już byśmy się dawno pozabijali. Jestem ze Strzelcem już baaaardzo długo i jestem w siódmym niebie. On jest taki prawie Koziorożec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem strzelcem maz wodnik razem juz 11 lat.To chyba najlepsze polaczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ;) Wodnik i strzelec. U mnie to samo i niesamowite szczęście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapętlona
Haha ze Strzelcem nie miałam nigdy do czynienia oprócz koligacji rodzinnych. Coś może być na rzeczy bo mam nawet księżyc i ascendent w Strzelcu :-) Jestem więc Strzelcem podszyta ;-) Ale żadnego Strzelca do siebie nie przyciągnęłam. Mam nadzieję, że miłość nie patrzy na układy planet i liczy się tzw. chemia. Pozdrawiam. ps. fajny nurek też nie byłby zły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam jednego, co noc nurkuje do pasa w kuble :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sobie jakiegos lwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhpp
ciekawe jak to sie potwierdza. tez jestem wodniczka. blizniak jest fajny na poczatku, potem nie do zniesienia. facet wodnik... zalezy jak lezy, ale mnie tez z takim nie wyszlo. sciemnial za bardzo. waga - fajna, ale zbyt ograniczajaca na dluzsza mete. byk - tragedia. skropion - nastepna tragedia. pozabijac obu. no i strzelec, ktorego sie tu opiewa - potwierdzam, rewelacja. milosc piekna, szalona, wolna, prawdziwa. jestem ze strzelcem i obustronna fascynacja nie mija w najmniejszym stopniu. goraco polecam. napewno bywaja strzelce niewydarzone, ale jak juz bylo powiedziane, cos w tych znakach jest. jak przyciagnac strzelca? taktem, dobrymi manierami, zadbanym wygladem, cieplem, milym slowem, szczerymi komplementami, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wodnik, bliżniak, koziorożec najgorsze znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne ty jesteś zdziro najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek kulturalny nawet anonimowo zachowa się z klasą i dba o to co pisze, a tobie wyżej brakuje ogłady i podstawowych manier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem znakiem ognistym i wodniki mnie osłabiają, są kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie na kulturę w necie nie ma co liczyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to znak ognisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znak ognisty czyli z trygonu ognia: baran, lew i strzelec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz na zodiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baran, bliźnięta, inny wodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Wodniczka i 2 razy zwiazalam sie z blizniakiem zaden zwiazek nie przetrwal bo pierwszego zostawilam ja a drugi mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko z osoba wierzaca i praktykujaca najlepiej fanatyk to człowiek bedzie szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi wodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.03.13 , z bliźniakami to porażka, jak się sparzysz na pierwszym to nie brnij w drugiego. Wodnik dogada się z baranem pod warunkiem, że ten drugi będzie dorównywał mu intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie autorko to strzelec albo baran najlepiej. najharmonijniej ponoc jest ze znakiem oddalonym od nas o dwa w jedna lub druga strone. sprawdzilam na wlasnym organizmie, zgadza sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s. ja jestem strzelcem, a dwie osoby w moim zyciu z ktorymi mialam absolutnie najlepsze porozumienie to wlasnie wodnik i waga, czyli o dwa znaki dalej. w tym waga to milosc mojego zycia, a wodnik to babcia - osoba ktora nauczyla mnie zycia i tego co w nim wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą spod znaku wodnika, faceci strzelcy mnie lubią i cenią, ale specjalnie nie adorują. Faktem jest, że zawsze panowie spod znaków ognia czyli barany,lwy i strzelce zwracali na mnie uwagę i tylko oni. Pozostały ziemski i wodny zodiak (byki, raki, ryby, skorpiony...) nigdy do mnie nie "uderzał" może dlatego, że mam ascendent w strzelcu. Najbardziej podobają mi się inteligentni łucznicy jednak bez wzajemności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu dziś masz pewnie w horoskopie urodzeniowym mocno osadzony księżyc lub wenus w trygonie powietrza. Warto sprawdzić. Ponoć trafione partnerstwo strzelca z wodniczką to najszczęśliwsze połączenie w zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Wenus w trygonie powietrza” - rewelacyjny tekst na wyrywanie trochę niedorozwiniętych lasek:D Czyli takich, które wierzą w horoskopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam barana Też wodniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×