Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Senor_Toledo

Nuuudaaa....

Polecane posty

Gość gość
Gdzie jest Tolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kawy na pewno nie zrezygnuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NocnySzfedacz
Ktoś tu na kawę wolał, z świeżo dojonym mlekiem :-) To ja poproszę taka z pianka. Witajcie dziewczeta i owadzie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szfedacz, dziś coś wcześnie się szwendasz ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję, nawet gdy nie muszę się dobudzać. Pewnie to nawyk, ale ten zapach kawy... Niebo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stesknilem się za wami, a ze wy z kurami spać chodźcie to myślę dobie dziś wcześniej zajrzę to może jeszcze kogoś spotkam. :-) Ciz ja rano bez kawy jak lunatyk, a dla mnie rano to tak po 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też piję mało kawy, wolę herbatę zieloną lub czerwoną z cytryną. Moge zapytać co tu się dzieje? Lub działo? Komu w koncu mam sypnąć ryżem lub iść za staroscinę?:-D Eve, przyznaj się :-D:-P:-PNa kurs dojarki mogę się wybrać ;-)Szfendaczu🖐️ jeszcze nie śpie.Parę stron wstecz zostawiałam dla Ciebie 😘 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzecznie tygrysie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mad. :-) A ten tu to dla kogo, tez dla mnie? To by znaczyło ze dwa buziaki mam. Ty to wiesz jak faceta przywitać ;-) Ale dwa to tak jakoś dziwnie ja zawsze trzy razy na przywitanie się całuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Szwendam się po forum.. po tym co sobie poczytałam i po własnych doświadczeniach z ostatnich kilku miesięcy - dochodzę do wniosku - że jakiekolwiek związki, śluby, zaangażowanie - są BEZNADZIEJNE, nigdy się nie udają, są STARĄ CZASU STRATĄ ENERGII, MŁODOŚCI, jednym słowem - DNO Już NIGDY PRZENIGDY!!!!! nie dam się w coś takiego wrobić. Ułożę sobie jeszcze życie, obiecuję, ale tak, żeby się już NIGDY nie UZALEZNIĆ w żaden sposób. Tyle. pozdrawiam w sobotni wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dwa buziaki. Niech Ci będzie... :-P Tygrysie? Zodiakalny Wodnik Szuwarek jestem ale nie mam stawu;-)Gdzie reszta towarzystwa? Poszła już spać? :-Dx http://youtu.be/bMJkddvJ4L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Nathi🖐️Nie znam Twojego nicku ale masz niezłe wejscie :-PCzuję w Twojej wypowiedzi smutek, żal i rozgoryczenie.Nie będe wypytywała o szczegóły bo do niczegonie są mi one potrzebne. Zawsze możesz dołączyć do naszej rozmowy.Im nas więcej tym lepiej. Nigdzie nie ma miodu i każdy jest kowalem swojego losu. Pamiętaj uśmiech, cycki do przodu i pozytywne myślenie .Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nathji trochę wiary w ludzi. Nie wszyscy są źli, I niedobrzy. Ja naprzyklad bardzo dobrze smakuje s sosem brzoskwiniowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madzia!!! ;) :) Jestem rozgoryczona i diabelnie wkurzona. Ale się nie dam :P Nocny Szfendaczu, ja wiem, że nie wszyscy :) Znajdę tych dobrych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nathji może wystarczy się rozejrzeć. Pamiętaj pod latarnią zawsze najbardziej ciemniej :-) Może przez ulicę uśmiechasz się codzień do niego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nathii dziś Mocne wejście, niezłe manifesto :classic_cool: Nathii witamy w skromnych progach :)xNocnySzfedacz dziś Eve ale jakiegoś koguta to chyba przytulasz coxA jak przytulam kurkę? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to robię . To chyba mój uśmiech, albo oczy sprawiają że zawsze trzy całuski dostaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że na każdego ktoś gdzieś czeka i każde miejsce jestdobre na poznanie tego kogoś. Serio. Nie wiem w jakim wieku jesteśW sumie kobiety o wiek się nie pyta:-P My "ekipa ciotek" jesteśmydojrzałymi i doświadczonymi kobietami. Czasami na pewne rzeczy potrzebaczasu i cierpliwości. Najważniejsze więcej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve no ja pod twoim łóżkiem nie siedzę, sama mówiłaś ze z kurami nie sypiasz. Jakaś dziś nie zdecydowana jesteś. Określiła byś się w końcu. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NocnySzwendaczu, tylko PRZYJAŹŃ !!! tak sobie postanawiam. Przyjaciel na sobotni wieczór, przyjaciel na wyjazd weekendowy. Niekoniecznie ten sam :P Zero związków. Midsummer Eva, dziękuję ;) Rzeczywiście tu wtargnęłam... nie znam Was ale chętnie poznam; poczytam - piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, jeśli 78 w Twoim nicku oznacza rok, to ja jestem tylko troszkę starszą ciotką od Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyjaciółki też oczywiście ;) do baru i na rower, takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nathii jak mawiał Oscar Wilde"Między mężczyzną a kobietą przyjaźn nie jest możliwa.Namiętność, wrogość , uwielbienie tak ale nie przyjaźn"...:-) I jest coś w tym :-PEve własnie określiłabyś się w końcu. Kogucik czy kurka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×