Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie potrafię znaleźć pracy :(

Polecane posty

Gość gość

Nigdzie nie mogę się dostać nawet na zlecenie :( albo jestem już za stara bo nie mam statusu ucznia/studenta, albo za mało doświadczenia zawodowego 3 lata, albo za małe wykształcenie, albo za duże i tak ciągle coś. Tkwię tak już 3 lata :( nie mam pomysłu co ze sobą zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobic. Skoczyc z mostu, moze pod tramwaj. a moze krzyczec na srodku ulicy. Probowac, probowac a moze aspiracje za wysokie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ci zrec daje i ubiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam wysokich aspiracji, z chęcią bym poszła do pracy choćby na zlecenie i za 1000zł byle tylko mieć pracę. W sklepach na kasach mnie nie chcą bo nie mam doświadczenie, lub orzeczenia. W swojej branży administracja/kadry/księgowość nigdzie nie mogę się załapać nawet na staż z pup nie chcą wziąć. Nie wiem już sama co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez niemoge znaleźć pracy,ale mam prawie 60 lat. W mordke jezą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat dotyczy problemów ze znalezieniem pracy a nie tego kto mnie żywi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 27 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie przekwalifikujesz się, zapotrzebowanie na pracowników biurowych bez doświadczenia jest dokładnie zerowe. Może nie masz talentu, żeby np. zostać fryzjerką, czy kosmetyczką, ale może przynajmniej na kasę w markecie się nadajesz. Chyba lepsze to, niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ma kt ja zywic i placic za dach nad glowa jak by wyjscia nie bylo to i by sie szkolila i by znalazla ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała, że nie chca jej na kasę. Autorko, jeśli już chcesz się przekwalifikowac to na pielęgniarkę/opiekunkę medyczną i sru do Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo wam mówić czemu się nie przekwalifikujesz ale za co? i na kogo? Zrobiłam kurs z własnych środków na kasy fiskalne/terminale płatnicze z fakturowaniem i co mam tylko papierek, bo nigdzie nie chcą mnie zatrudnić bo nie mam doświadczenie w sprzedaży/handlu itp. Zrobiłam kurs kadrowo-placowy i co dalej bez pracy, zaczęłam szkołę policealną technika rachunkowości bo na podyplomówkę nie mam już kasy a szkoła ta jest darmowa i dalej nic, zrobiłam wcześniej kurs księgowości i nic mi to nie dało. Doświadczenie mam małe bo 3 lata w tym 2 w kadrach/płacach, pół roku w księgowości i pół w administracji i na tym koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz wykształcenie? a pracowałaś już gdzies wcześniej ? znasz języki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wolontariat mnie nie stać, bo już dwa razy mnie w konia zrobili gdzie po 2 tygodnie chodziłam pracowałam za darmo i mnie nie zatrudniono. Wiem, że może wam się wydawać że marudzę ale już nie wiem co z tym zrobić? Bo na wsparcie Powiatowego Urzędu Pracy nie mam co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, skoro masz już jakieś tam papiery na księgowość i jakieś tam doświadczenie tzn. łapiesz o co chodzi to chyba problemem jest brak języków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Języki to jedynie angielski ale taki bardziej codzienny niż zawodowy :( Mam jakieś tam doświadczenie,ale wszystkie ogłoszenia na księgowość są z doświadczeniem w przedziale 3/5 lat w samej księgowości, a ja mam tylko pół roku samej księgowości, pół roku administracji i 2 lata w kadrach-płacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebiurwa
a jak bedziesz miec 3-5lat to ci sie tego ksiegowania odechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a w jakim miescie pracy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to są prawdziwe problemy,a nie jakieś pierdoły,a czemu nawet do jakiegoś marketu cię nie przyjmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebiurwa
jak cie nie chca na biurwe ksiegowa to albo szukaj i licz sie z ryzykiem (trzeba ukrasc dla szefostwa i wyrwac dole dla siebie pazurami a odpowiadasz tylko ty) albo szukaj w innej branzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złóz CV do biedronki/Lidla, przejdz sie i złóż osobiscie kierownikowi i jeszcze wejdz na ich strone www i tam tez złóż. Ja dzieki biedronce pozegnalam robotę na zlecenie umowe gdzie na 1 mc mnie chcieli a na drugi juz nie mieli zapotrzebowania i tak w kółko. 2 lata przebimbałam i teraz mam inną fuchę pewniejszą. wazne ze w cv cos sie dzieje, wejdz na niania.pl moze ktos potzrebuje niani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darmo umarło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszły beznadziejne czasy a będzie jeszcze gorzej. W mojej miejscowości i okolicach - bezrobocie wynosi 45% oficjalnie, bo tylu ludzi nie ma pracy figurując w UP. U nas jest pełno ofert typu Call Center gdzie siedzisz 8 godzin w biurze i dzwonisz po ludziach wciskając im jakieś hujowe szkolenia i inne g*******e produkty. Umowy śmieciowe, bez niczego, max 1200zł można wyciągnąć. Jak jakiś znajomy ma pracę za 1700zł to można powiedzieć że świetnie zarabia. Ciężko jest z tą pracą dzisiaj, za dużo ludzi na jedno miejsce pracy więc pracodawca może sobie warunki dyktować, a jak ktoś ma kogoś na utrzymaniu to nawet za 1000zł się pójdzie poniżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galerie handlowe: hm, inditex czyli zara, bershka i pull, tam przyjmują bez doswiadCzenia, potrzeba byc minimalnie ogarnietym, pracowalam przez miesiac, gdy musialam wziac pewna kase, dostałam prace w przeciagu 3 dni, umowa itp, a co za tym idzie pensje, niewysoka ale pewna. W miedzyczasie szukałam innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak 27 to w prostytucji widzę twą przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepach u nas wszędzie warunkiem zatrudnienia jest status ucznia studenta lub orzeczenie o niepełnosprawność :( I to przeważnie wszędzie tak chcą. Nie wiem już gdzie mam składać cv, bo wszystkie urzędy, biura rachunkowe, prywatne firmy, szkoły, przedszkola, sklepy zasypałam moimi cv i nic, były dwa odezwy gdzie tylko przez 2 tygodnie pracowałam za darmo i mi podziękowano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj sie wiecej tak zrobic. PRzez 2tyg.tez cos trzeba jesc.Jako niania szukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca jest tylko trzeba wiedzieć gdzie jej szukać :) Koleżanka poleciła mi fajna stronę z ofertami i szybko znalazłam pracę. Myślę, że możecie wejść i sprawdzić :) rekrutacyjna rewolucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×