Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks bez zobowiązań z byłym

Polecane posty

Gość gość
naprawdę aż tak źle to wygląda :-( ja już do niego nic nie czuję,tym bardziej za to że zaproponował mi taki układ... piszecie że on ma mnie za nic...a ja nie mam pracy.... gdzie mam pomocy szukać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę aż tak źle to wygląda :-( ja już do niego nic nie czuję,tym bardziej za to że zaproponował mi taki układ... piszecie że on ma mnie za nic...a ja nie mam pracy.... gdzie mam pomocy szukać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam pracy, ale nie daję d**y za pieniądze. Może rodzina? Przyjaciele? A jak nie, to poszukaj czegokolwiek, choćby ulotki czy telemarketing, bo tam zawsze potrzebują ludzi i biorą każdego, a w między czasie może trafisz na normalną pracę. Na pewno jak będziesz siedzieć, narzekać i rozkładać nóżki, bo tak Ci wygodnie, to nic z tego nie wyniknie dobrego. On już dawno nie ma do Ciebie szacunku, więc miej Ty go odrobinę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość21;45 dziękuję Ci za komentarz.masz racje. nie mam przyjaciół,a rodzina klepie biedę. w głębi duszy czułam że to nie jest normalne-taki układ ale brak kasy robi swoje.postaram się jak najszybciej znaleźć cokolwiek.tylko on nie będzie tym zachwycony... trudno,jakoś przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz dla siebie za grosz szacunku kobieto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz do siebie szacunku i nie będziesz go miła u "innych". Jesteś takim "wycieruchem " do poużywania. Pamiętaj że na szacunek trzeba sobie zapracować ::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak bylo wkoncu przestalismy sie spotykac i wytrzymalismy 1.5 roku sporadyczny kontakt i jak juz sie spotkalismy wystarczyl jeden pocalunek i zaczelismy sie spotykac i wzielismy slub bo zawsze sie kochalismy teraz mamy synka i kochamy sie spedzamy ze soba kazda wolna chwilke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze u nas niebylo za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mam za swoje i od was i od byłego. gdy mu oznajmiłam że rezygnuję z tego układu posłał w moją stronę okropne epitety :-( i nawet że tego będę żałować i prosić o spotkanie...czuję się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłaś, a ten cham i prostak niech się wypcha i zwali sobie konia to będzie mu lżej. Wkurzył się, że nie będzie już miał kogo pukać, a miał Cię na zawołanie. Nic dziwnego, ale nie potrzebnie czujesz się z tym źle. Nikt tego tutaj nie pisał, ale tak na dobrą sprawę z niego też jest d*********** bo tak samo się puszczał z tym, że to on za to jeszcze Ci płacił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedział że jestem w okropnej sytuacji, prosiłam by mi pożyczył na początek na dojazdy do pracy,jeśli znajdę,nie chciał mi pożyczyć tylko w zamian zaproponował mi ten układ.miał trwać póki nie znajdę pracy,albo póki któreś z nas kogoś nie pozna. to prawda,miał mnie na zawołanie... co ja najlepszego zrobiłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już pisałam jest taką samą ladacznicą jak Ty tylko, że w męskiej wersji, więc nie ma co biadolić. Najważniejsze, że się otrząsnęłaś i tak na prawdę to on dostał w tyłek od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli naprawdę tak myślisz to bardzo Ci dziękuję za te słowa. brak pracy i kasy zmusza czasem do takich czynów których w normalnych okolicznościach nigdy byśmy nie uczynili. mam tylko nadzieję że z czasem minie to co teraz czuje i myślę o sobie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedawać się i to byłemu. Bardziej szanują się zwykłe ulicznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu życzę Ci byś nigdy nie musiał robić nic wbrew sobie. ani być zmuszony przez los i ciężką sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo jest takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy jakich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ja(seks-układ) mam szansę podjęcia pracy ale za bardzo niską stawkę... jak się przełamać i podjąć pracę w której się wcale nie widzisz,w której będziesz się czuć jak za kare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nieźle się ustawił :P zerwał z laską a nadal ją posuwa sobie hehe genialnie darmowa d***** na skinięcie palcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie darmowa bo za godzinę płacił mi 50 zł,a przeważnie spotkanie trwało 3-4 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha :D dobra jesteś aparatka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal nie mam pracy :-( kurcze co robić...a do byłego już nie zadzwonię.. skąd można uzyskać jakąś pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×