Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się nauczyć języka niemieckiego ?

Polecane posty

Gość gość

j.w temacie .Umię niemiecki na poziomie podstawowym A2 ,chciałam zasięgnąć waszej rady jak mieć motywacje do nauki tego języka czy może ktoś korzystał z materiałów ESkk do nauki j . niemieckiego czy może najlepiej zapisać się do jakiejś szkoły językowej.Napiszcie jak wy nauczyliście się języka niemieckiego,albo polećcie mi jakieś dobre ksiązi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale obiecaj dojrzały kotku że jak się nauczysz niemieckiego to nie wyjedziesz z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załatw słownik polsko-niemiecki. Zacznij od nauki wyrażeń typu "dzień dobry", "dziękuję", "przepraszam". Później naucz się form osobowych - ty, ciebie, on, jego, ona, jej, wy, ich... Wreszcie zacznij się uczyć odmiany czasowników - idzie, szedł, poszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw naucz się przedtawiać. Np: "Guten Tag. Mein name ist Tuomas. Ich bin 30 jahren alt. Ich komme aus Polen. Ich suche fur arbeit im Deutschland."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście, oprócz pracy ze słownikiem, dużo pomogło słuchanie niemieckiej muzyki Electro House. Wpisz w YouTube: "German Electro House 2012". Nagranie z tą laską siedzącą na schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie podstawowe zwroty i zdania to ja umiem i nie wiem właśnie jak dalej się uczyć żeby mój niemiecki nie był ciągle na tym samym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie tylko korepetytor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zacznij uczyć się z podręczników specjalnie do nauki.. Ja sama zaczęłam tak z hiszpańskim.I to serio pomaga. Znajdz sobie jakiś konkretny i on na pewno będzie podzielony na te poziom A1,A2, B1... Ja uczyłam się w liceum z Alles Klar, całkiem dobre podręczniki. Mam zamiar do nich wrocić i odświeżyć swój niemiecki. Albo znajdz jakieś inne i sciągnij sobie na komputer w pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z kursu niemiecki dla średnio zaawansowanych ESKK i jestem zadowolony. Wszystko podzielone jest na lekcje, dzięki temu mogłem uczyć się małymi partiami. Jest również dostęp do kursu online. Jeśli chcesz możesz pobrać darmową lekcję próbną i sprawdzić czy taki sposób nauki niemieckiego Ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do czego ci to? w niemczech pracy i tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×