Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wpatrywanie się w biust kobiet

Polecane posty

Gość gość

Czy Wy też tak ostentacyjnie wpatrujecie się w biust swoich koleżanek/kobiet, które spotykacie? Mój kolega z pracy podczas rozmowy ze mną - 20% patrzy mi w oczy, pozostałe 80% patrzy w biust (który jest zakryty oczywiście, ale nie da się go nie zauważyć przy obcisłej bluzce :P). Robi to w taki sposób, że trudno byłoby tego nie zauważyć...zero ograniczeń :) a mi to w ogóle nie przeszkadza, wręcz przeciwnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się Twojemu koledze,ja też uwielbiam wpatrywać się w damskie biusty.najlepiej jeszcze jak jest fajny dekoldzik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym tu kurka pisac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sie gapię zwłaszcza że jest na co:-) ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu miałby tego nie robić skoro jest hetero? Ty też przecież patrzysz a czemu miałby tego nie robić skoro jest hetero? Ty też przecież patrzysz mu w krocze i marzysz o obsłużeniu gomu w krocze i marzysz o obsłużeniu go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmmnnnnnnhhhh.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm dekoltu w pracy nie mam prawie nigdy.ale biust mam duży to fakt.wcale siebie nie dziwie ze się patrzy,ale czemu robi to tak żebym ja to widziała i czemu robi to tak często? A ja fakt przyznam się ze jak mam okazję spoglądam w kierunku jego rozporka i myślę oba tym,co tam się kryje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Normalna sprawa moim zdaniem. Duży, jędrny biust działa bardzo przyciągająco na wielu facetów. Ja po prostu uwielbiam taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zacznę nosić dekolty żeby jeszcze bardziej go sprowokować :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×