Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sky92

psycholog NFZ Łódź

Polecane posty

witam, czy któraś z Was mogłaby mi polecić psychologa w Łodzi, który przyjmuje w ramach NFZ? Mam kilka problemów, które mnie skutecznie blokują i przyszedł moment na pomoc specjalisty. Do tej pory znalazłam oferty prywatne (+- 150zł/h), na które nie mogę sobie pozwolić. Będę bardzo wdzięczna za sugestie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć skierowanie aby dostać się do psychologa z NFZ. W Łodzi nie wiem, ale wejdź na stronę NFZ i tam szukaj poradni zdrowia psychicznego z Łodzi które mają podpisaną umowę z NFZ. Zapisz się tam do psychiatry, on oceni czy potrzebna ci terapia i ewentualnie wystawi skierowanie. Potem zapisujesz się do psychologa i czekasz na swoją kolejkę. Być może skierowanie może być od lekarza rodzinnego, ale nie jestem pewna, spytaj w poradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoterapiaGRATIS
Teraz jest nawet prostszy sposób na terapię GRATIS, wystarczy że złożycie wniosek na gratispsychoterapialodz@wp.pl UWAGA ważne żeby tytuł meila był zatytułowany "wniosek" podacie w mailu swój numer telefonu, krótko opiszecie swój problem, a do was odezwie się jeden z naszych psychoterapeutów. Niestety na wszystkie meile nie odpowiemy MIEJSCA są limitowane. Osoby krótym uda się umówić na terapię będą czekać krócej niż przez NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko razem oczywiście gratispsychoterapialodz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić Psychomedic na Kościuszki. Centrum miasta, na wizyty czeka się chwilę i można odbyć wizytę online. Najlepiej się rejestrować przez ich stronę. https://psychomedic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlatka

Jak nie znajdzesz na nfz pamętaj że warto zacząc terapię prywatnie, są przypadki że nie ma na co czekać. Świetnym miejcem gdzie są fachowe psycholozki jest Klinika Gutkowska , mają tez innych specjalistów, wszechstronna pomoc. Ale nie na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Niedaleko Łodzi, bo w Piotrkowie Trybunalskim jest bardzo fajna poradnia SpessMedica. Mają teraz niesamowite spotkania warsztaty z lęku. Serdecznie polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli potrzebujecie bardzo dobrego psychiatry, psychologa możecie skorzystać z video konsultacji na platformie psychomedic.online - wystarczy wpisać adres w wyszukiwarkę i wyskoczą kalendarze specjalistów. Recepta może być przesłana pocztą lub elektronicznie, zwolnienie L4 również elektroniczne.
Doświadczeni specjaliści z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Nie koniecznie NFZ, ale mogę polecić pana Tomasza z instytutterapii.pl  Bardzo się stresowałam pierwszą wizytą, ale nie ma czym, na prawdę warto się wybrać. Pan Tomasz ma bardzo duże doświadczenie, pomoże ci uporać się z każdym problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloa234

Potwierdzam, pan Tomasz to świetny terapeuta. Chodzę regularnie na spotkania i moje samopoczucie i wartość wzrosła znacząco. Jeśli masz tylko możliwość to wybierz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×